Şimdi Ara

Bu Devirde Hala Camları Patlatıp Konsoldaki Birleşik Teybi Çalanlar Var (Başıma Geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • teşekkürler arkadaşlar geçmiş olsun dilekleriniz için valla giden teypten çok o gün ve ertesi gün tatil olan servisle uğraştırması; diğer parçalara zarar verip günümüzü zehir etmesi oldu. Birde ifade tutanağının altındaki alanda mühür olmadığı için 2 tur karakol yaptım servis arası Ne diyeyim gerçekten sökmesi alması çok kolay bir aksam gibi emanet duruyor artık gözümde o alan bu kadar kolay olmamalı aslında.

İlk karşılaşma anı videom ve kapıyı kapatırken dediğiniz premium gelen tok ses artı kırık cam perküsyon uyumu

• quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Leyla ile mecnunda ki iskender aklıma geldi teyp çalınmasın diye arabadan inerken söküyordu

Yavuz ile diyaloğu vardı ya teybi koltuğun altına koyuyorum diyordu Yavuz'da abi ilk oraya bakıyoruz diyordu

Haha hatırladım aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha önce yazmıştım yine yazayım. 4 sene falan önce adam 2008 model toyota corollanın merkezi kilit sistemi ve 4 kapı kilidini sökmüş. 3000TLcikdi o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Leyla ile mecnunda ki iskender aklıma geldi teyp çalınmasın diye arabadan inerken söküyordu

eski araçlarda bizde söküyorduk, evde portmantonun üstünde dururdu akşam
    sonra kafası çıkan teybimiz vardı onunda kafasını çıkarır gözlük kabı bir kaba koyardık eve götürmek için.
  • Utanmasalar aklet bile çalan çıkar bu ülkeden maalesef. Bunlar ülkeye ipini koparanı aldıkça bu işler iyice üstesinden gelinemez hal alacaktır bence.

• Teypte calinir, direksiyonda calinir, vites topuzu bile calinir

Benim aracim 1.5 yillik aracta 10 tane rahat cizik vardır. Hayvan gibi kapi acanlar sag olsun.

• Hırsızın eli kesilsin diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun. Çok sinir bozucu bir olay.
  • Geçmiş olsun, Perpa yan yolda bizim aracın da camını patlatıp içerden çanta çalmışlardı, azıcık aklı olan varsa perpanın açık otoparkına koysun gerekirse 1km yürüsün, oralar pek tekin değil.
  • Babamda skoda vardı bi ara orjinal teybini çalmışlardı, babam skoda lafını duyunca anlatır hep. Yerine gelen teypte orjinaldi ama sesi güzel değildi der

Geçmiş olsun sanada hocam. Bi yerlerde takılmıştır bile belki bi arabaya. Bi sanayiye gidip sor istersen

• işyerinden bir arkadaşın m paket 1 kasa bmw si var, direksiyonunu çaldılar :) sipariş üzerine olsa gerek..
  • @_opeth abimin lancer'ından double din'i yürüttüler 2-3 sene önce. özellikle double din olan radyoları götürüyorlar..

alarm taktırmak en iyi çözüm.
  • Sahibinden.com

• Adam gibi calin lan

Mesaj bu mu?

• geçmiş olsun hocam adınıza üzüldüm etrafta kamera vardır en azından sıfatlar belirgin ise karakola şikayette bulunabilirsiniz. yedek parçacı ile ortak çalışıyolardır bu tür tipler. Bize bir w205 geldi aracın camını kırmaya çalışmışlar fakat kırılmamış. güvenlik cam filmi mevcuttu araçta bu tür bi şey yaptırmayı düşünün hocam.
  • 3 ay içinde Fluence in 5 kere camını kırarak 4 kere teybini çaldılar. Birinde daha teybi taktıramadan kırmış hayvan herif. En sonunda evi değiştirdik.

• Hırsızlara karşı yasal yaptırımlar bu denli hafif olmaya devam ederse bu arsızlar yakında hırsızından.com gibi bir site kurup işi büyütür. Sabah yakalanan hırsız akşam serbest bırakılıyor, iş üstünde yakalar döversen de sen suçlu oluyorsun..

Allah beterinden saklasın hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.