Şimdi Ara

Bu deri mont nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bunu beğendim. Kampanyaya denk gelirsem taksitle almayı düşünüyorum, . Bu yaşa geldik bir tane alalım artık, almışken de iyi birşey olsun, evladiyelik birşey sonuçta.

Network'ün deri ceketleri gayet güzel; kesimleri hoş ve görünümü diğer markalara göre daha spor duruyor.

Sizce siyah mı tercih edeyim, yoksa kahverengi mi? Bu model gayet güzel ama ortadaki fermuarın yanına iki fermuar daha koymuşlar, sizce nasıl veya (varsa network'ten) beğendiğiniz bir model varmı.

Bir de kafama birşey takıldı; kolları ve alt kısmı dikine çizgilerle çevrili ama gördüğüm kadarıyla olarak da deri, pamuk vb. değil galiba, sizce de öyle mi ?

Üstteki linkte büyütebilerek, detaylı inceleyebilirsiniz.

http://www.morhipo.com/Network-Deri%20Mont-Mont-deri-mont/1511093/Detay

Bu deri mont nasıl?

• tam bir bozkurta yakışacak asillikte qardeşhim
  • berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsilKurtx

Arkadaşlar bunu beğendim. Kampanyaya denk gelirsem taksitle almayı düşünüyorum, . Bu yaşa geldik bir tane alalım artık, almışken de iyi birşey olsun, evladiyelik birşey sonuçta.

Network'ün deri ceketleri gayet güzel; kesimleri hoş ve görünümü diğer markalara göre daha spor duruyor.

Sizce siyah mı tercih edeyim, yoksa kahverengi mi? Bu model gayet güzel ama ortadaki fermuarın yanına iki fermuar daha koymuşlar, sizce nasıl veya (varsa network'ten) beğendiğiniz bir model varmı.

Bir de kafama birşey takıldı; kolları ve alt kısmı dikine çizgilerle çevrili ama gördüğüm kadarıyla olarak da deri, pamuk vb. değil galiba, sizce de öyle mi ?

Üstteki linkte büyütebilerek, detaylı inceleyebilirsiniz.

http://www.morhipo.com/Network-Deri%20Mont-Mont-deri-mont/1511093/Detay

Bu deri mont nasıl?

bunu kim giyer ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mont bi harika yavru kurt
  • pull and bear'dan 130 liraya aldığım deri ceket bundan çok daha güzel net söylüyorum, bu ne ya bir de 700 800 lira fiyat yazıyor şaka mı
  • Mankende guzel durmus ama sende apaci isi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kronk-x

pull and bear'dan 130 liraya aldığım deri ceket bundan çok daha güzel net söylüyorum, bu ne ya bir de 700 800 lira fiyat yazıyor şaka mı

Hocam %100 gerçek deri olunca fiyat çok çok farkediyor, suni deriyle karşışaltırmayalım, onların da güzel modelleri oluyor tabi.

@Seraph!m

Nickin manasıyla alakam yok yahu, değiştireceğim bir ara
  • Yukarı,

yok mu objektif ve konuya nick bulaştırmayacak yorumlar
  • iğrenç
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsilKurtx

quote:

Orijinalden alıntı: kronk-x

pull and bear'dan 130 liraya aldığım deri ceket bundan çok daha güzel net söylüyorum, bu ne ya bir de 700 800 lira fiyat yazıyor şaka mı

Hocam %100 gerçek deri olunca fiyat çok çok farkediyor, suni deriyle karşışaltırmayalım, onların da güzel modelleri oluyor tabi.

@Seraph!m

Nickin manasıyla alakam yok yahu, değiştireceğim bir ara

hocam elbet kalite olarak farkeder ama bu para bu monta verilmez bence..

arkadaş ve aile çevremde giyimim beğenilir genelde çoğu arkadaşım benimle beraber alışverişe çıkmak ister yanlış anlamayın kendimi övme amacında değilim ama şahsi görüşüm, pek hoş durmuyor bu model

• İğrenç, berbat...

neden?
  • Hayatta o parayı etmez.
    Bim 110 liraya satti, kesimi bundan güzel.

• Ciddi söylüyorum ceket LEŞ ben böyle berbatını görmedim arkadaş parlak deri ceket mi olur lan
  • 800 lira verilirmi ona ya git bis al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.