Şimdi Ara

Bu derbi hakkında ilginç bir bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Beşiktaş-Fener
    Fener-Gs
    Fener-Başakşehir
    Barça-Juve

Maçlarından daha çok pozisyon olan bir maç oldu, ve sıkıcılığını hepimiz gördük, futbolda skor odaklı, defansif futbolun egemenliğini gördükçe Vitor'u yollamakla hata mı yaptık diyorum, adam en azından o işi doğru yapıyordu.

• Seni sevmeye başladım nedense

Son zamanlarda doğru şeyler yazmaya başladın, mesela şu an yazdığın da onlardan biri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Seni sevmeye başladım nedense

Son zamanlarda doğru şeyler yazmaya başladın, mesela şu an yazdığın da onlardan biri

Ya ılımayalım da, şöyle bir şey var, hangi büyük takımı izlesem en az bir tane dos koyuyorlar, vitor iki tane koymuş da noldu, cidden şuan futbol çok skor odaklı, takım defansını iyi yaptıracak hoca genelde başarı getiriyor, dick de zaten başta atak denedi baktı olmuyor defansa döndü, vitor da çözmüş demek ki bunu bir yerden sonra. RvP konusunda desek haklıymış, şimdi monacoyu da gördükçe insan üzülmüyor değil.
  • Beden hocasına kupa veren Vitoru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Seni sevmeye başladım nedense

Ya ılımayalım da, şöyle bir şey var, hangi büyük takımı izlesem en az bir tane dos koyuyorlar, vitor iki tane koymuş da noldu, cidden şuan futbol çok skor odaklı, takım defansını iyi yaptıracak hoca genelde başarı getiriyor, dick de zaten başta atak denedi baktı olmuyor defansa döndü, vitor da çözmüş demek ki bunu bir yerden sonra. RvP konusunda desek haklıymış, şimdi monacoyu da gördükçe insan üzülmüyor değil.

Bak her şeyi bir anda objektif şekilde söyleyince seni öpesim geldi de hava fazla ılımadan konuya geçeyim

Önemli olan ön libero koymak değildi, biz iyi savunma yapıyorduk gerçekten. Bugün futbolun geldiği nokta ortada, savunma futbolu doğru oynandığı sürece başarıyı getiriyor, "biz büyük takımız, savunma yapmayız, yaptırırız" gibi bir bakış açısı kalmadı artık. Yurdum insanı ve medyasının bunu artık kavraması gerekiyor. Biz bunu kabullendiğimiz gün avrupa kupasını alma şansımız şu ankinden çok daha fazla olacak, buna eminim. Keşke şu savunmayı sağlam tutan sistemi acizlik olarak görmeseydik

Vitor Pereira'nın söylediği çok önemli bir sey vardı ; " Bu ülkede topun bir o kalede bir bu kalede olmasına iyi futbol deniyor, ben bunu yanlış buluyorum. Ben futbolu tenis olarak görmüyorum, doğru futbol bu değil" şeklinde

Monaco konusunu zaten herkes biliyor, senin de dile getirdiğin gibi Rvp konusu, Bebek konusu derken Vitor Pereira'nın hakkını yediğimiz gerçeği her geçen gün daha da belirginleşiyor. Elbette Vitor Pereira'nın da hataları, yapmaması gerektiği şeyler vardı, bunu da inkar etmedim, etmem de zaten, ben gördüğümü söylerim genel olarak

Sorun Vitor, Ahmet, Mehmet değil aslında Fenerbahçe büyük kulüp, bir Vitor Pereira daha bulabiliriz, pek çok iyi hoca var piyasada. Önemli olan zihniyetin değişmesi, şu tabuları bir yıksak, hatayı tek kişide aramayı, savunmayı acizlik olarak görmeyi bir bıraksak, gelen hocalara sabretmeyi bir öğrensek önümüz açılacak, ben buna yürekten inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 23 Nisan 2017; 22:44:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• öööfff
  • sKjaer kullanıcısına yanıt
    Pereiranın elinde xaviler guarinler raul garsialar vardıda mı yinede topal-josef ikilisi yaptı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.