Şimdi Ara

Bu Corolla neymiş böyle ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesadüfen denk geldim, 2004 2005 corollaya 38 39 fiyat biçmişler. Benzinli araçlar. Şaşırdım gerçekten. 2011 dizel collection focusu Şubatta 40'a vermiştim.
    Gerçekten abartılı buluyorum bu fiyatları. Haksızmıyım yoksa ?

Örnek ilan:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-toyota-corolla-servis-bakimli-110binde-337444662/detay

"Aracım Toyota Yetkili Servis Bakimlidir,112Binde olup hatasizdir,Masrafi yoktur,Oldukca Temizdir,Aracımın Hasarı sadece Sol ön camurluk ve sag arka camurluk surtmelerden dolayi serviste yapilmistir,Pazarlık Payı Vardir," 38500tl.

• Şarap gibi herhalde durdukça değer kazanıyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altindan bile değerli mübarek. Sazan avlıyorlar bence. Bu paraları verenin aklından şüphe ederim. Malum sitede ilk ilan ücretsiz ikincisi uçuk fiyat. Dengesizlik var. Bence birincisi de ücretli olmalı ama makul bir fiyatla. O zmn bu ilanlar azalır gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ilanlar her araç için geçerli. Aynı arabanın makyajlısını Ocak ayında 29 buçuğa sattım. O da teklif edilen fiyattı.

• bari 20-30 bin km de olsa içim yanmayacak,112 bine dayanmış benzinli 2004 model corolla araca bu kadar fiyat biçen adam net kafasızdır ya da avdadır.
  • 5 bin daha verip, 45 bine 2012 model ölüsü bile corolladan iyi olan Ford Focus MK3, 1.0 EcoBoost 125 bg Trend X alabilmek mümkün.

Bu Corollayı da alan çıkıyordur elbet.

Eee ama toyoto soronsoz, lpg oyomo vor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 6 Eylül 2016; 1:42:26 >
  • 2006 model Megane II Dinamik'e 42.000 lira istiyorlar Facebook grubunda.
    O aracın sıfır liste fiyatı ne kadardı ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farlar sararmış, araba 112 bin kilometre yol yapmış alt yapısı 2002 yılına dayanan (Üstelik bu araç bir de makyajsız) bir arabaya 38 bin lira verene kadar o paraya sıfır B sınıfı bir araba alırım yahu. Hiç değilse ilk kontağı ben çeviririm. Belki biraz dar olabilir, B sınıfı Sandero veya Ibiza var o fiyatlara. Hiç bir şey bilemedin 43 bine Logan MCV veriyorlar geniş araba arıyorsanız. Kalite ne kadar kötü olursa olsun 2004 Corolla'dan kötü değildir.
    Tamam eski kaliteli arabaya para veririm de öyle bir şey yapacaksam o paraya S60 falan alırım ne bileyim..
  • Tabii ki sazan avlıyor. 46 bine 2013 ve sonrası corollalar var. Zaten corolla 2.eli hayli karışık. Sağlam 2004 corolla 2.el parasına 15bin eklersen sıfır corolla alabiliyorsun. Boş donanım dediğin corollada 2004 dolu dediğin donanımda olmayanlar var.

ESP gibi, diz hava yastığı gibi, bluetooth desteği gibi. Hele ki ESP yani.

O yüzden diyorum bu ülkede 2.el araç alınmaz.
  • Plan-M kullanıcısına yanıt
    baya bir şey yazıp sildim ortalarında sinirlerime hakim olamadım sonlarına doğru saydırdım sonra 2 tane uyarı aldığım aklıma geldi sildim
  • sorsanıza satılıyor mu
    millet keyfe keder yaza yaza arabasını sıfır fiyatından yükseğe satılığa koymaya başladı, en sonunda 2.ele kimse dönüp bakmayacak, olan araç sahibine olacak.
  • ilandaki araç gerçekten sağlam araçtır.
    bizde makyajlı kasasını 5 sene kullanmıştık.
    ama adam gerçekten çok fahiş fiyat çekmiş az km'de ve kazasız olduğundan emin olsam o parayı yine veririm bu arabaya.

• İlanlara göz atın sadece.:
    https://www.sahibinden.com/toyota-corolla-1.6-sol

2006 . 43.000tl
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2006-corolla-sol-modeli-full-paket-masrafsiz-337454100/detay

2005 42500
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-boyasiz-toyota-sol-337396973/detay

gibi ! Gerçekten şaşırıyor insan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 6 Eylül 2016; 3:17:41 >

• Sımdı dostum şöyle bişey var
    2006 jenerasyon arabalara baktıgın vakit ornegın megane 2 1.6 fıyatlarına bak 35 i gorursun veya 307 bak 30ları gorursun
    Hele sen bi de 2006 kasa cıvıclere bak 40 45 leri görürsün

Bu araba full paket ön konsol deri vites deri direksiyon deri klima dijital hava yastıgı normalde 8 ama bunda 4 yagmur sensoru var vs vs

Bu araba o yıllardakı tüm arabaların içinden gecebılecek kapasitede c segmentte

Ayrıca adam servis bakımlı yazmıs eger dogru ise 10bın bakımına 600 700lira verilen aracla sanayide 150 liraya yapılan aracında degeri bir olmaz

Bu arac makyajsız ama km güzel lpg takılmaması avantaj 38 hayali bi rakam ama bu arac 32 ye falan gider sen kafanı
    yorma cunku en saglam araclardan biridir fiyat tabiki fiyasko ama bu ilan konu acılcak kadar abes bi ilan degil o yüzden aglamaya gerek yok. Daha buna kadar neler var ıyı forumlar

• Sorunsuzluk ve uçuk sıfır fiyatları ikinci elde piyasayı yükseltiyor. Honda da aynı şekilde. 60.000 e clio alacağıma 5 yaşında civic alırım diyor adam. Ne de olsa sorunsuz. Dikkatimi çeken bir şey : ikinci eldeki otomatik Araç talebi, sorunsuz sanzimanli araçların piyasasını daha fazla yükseltti. Manuel olanı ise arkasından geldi haliyle.

• Böyle bir araca vereceğim maksimum para 20 bindir. Canı isterse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece corolla değil ki bütün araçlar böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sifiri 50 binlerde olan 10 yasinda araca 40 bin vermek?

2005 yilinda benzinli corollayi 35e almistim. 2012de 22ye sattim. ne oldu da fiyatlar boyle oldu diyemiyorum.

10-20 lira daha koyar sifirini alir normal bir insan.

• 2005 model tamponlarına kadar BOYASIZ 1.6 sol BRC lpgli 124000 de corollayı 33000₺ ye aldım bir ay önce.. Dört lastik muayene yeni..tüp 98000 km de 1750₺ ye takılmış..

Tabi bu fiyata almış olmamda aracın babamın olmasının da payı var :))

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.