Şimdi Ara

Bu çizik-göçük nasıl yaptırılır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Haftasonu talihsiz bir olay yaşadım. Arabada bu şekilde çizik ve sanırım biraz da göçük oluştu. Çizik derin. Arabanın boyası sedefli. Sol ön kapıda sürekli önümde olduğu için de gerçekten üzücü. Bu kapıyı komple boyamadan nasıl yaptırabilirim?

Gebze'de bir iki yere gösterdim. Boya sedefli olduğu için çiziğe bir şey yapamayız dediler.

Bu çizik-göçük nasıl yaptırılır.

• göçüğü yaptırırsanız çizik göze çok batmaz bence. var gibi görüyorum ama rötuş varmı fotoğrafta. Rötuşun fazlasını alarak yaparlarsa (zımpara ya da çelik ile) o da daha az belli olur.

• Göçükçüler var. Bir göster (kaportacı değil). Sac olduğu için boyasız yapılır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

göçüğü yaptırırsanız çizik göze çok batmaz bence. var gibi görüyorum ama rötuş varmı fotoğrafta. Rötuşun fazlasını alarak yaparlarsa (zımpara ya da çelik ile) o da daha az belli olur.

Teşekkür ederim. Fotoğrafta rötuş yok. Yer yer boya kalktı. Fotoğraftan her şey net anlaşılmıyor ama bu çiziği yok edebilecek işinin ehli bi yer bulamayacağım sanırım.

• Çelik rutuş diye birşey çıkmış yada ben yeni ögrendim, bu tarz çiziklerin üzerine boya koyup jilet tarzında metalyal ile boya ile çizik üzerinden gecerek kapatması...

Artık hersey mümkün

Çelik rutuş videolarını izle
  • leon_312 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim bakıcam.

Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.