Şimdi Ara

Bu civata modelinin ismi nedir?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Bu civata modelinin ismi nedir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    190 Mesaj
    http://hizliresim.com/r1XnM3

Bu parçayı işlemci soğutucusu için kullanıyorum lakşn bir tanesi kayboldu. Diğerleri de kısa geliyor. Nereden temin edebilirim? Adı nedir bu civatanın?

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    4783 Mesaj
    Bir standart üzerine üretilmiş parça olmama ihtimali mevcut. Çünkü soğutucu ların içinden çıkan cıvata ve somun lar bir standart olarak değil soğutucu için özel imal edilmiş parçalar oluyor. O yüzden parçayı harici satın alabileceğinizi zannetmiyorum.

Fakat üretici firma ile iletişime geçmeyi denebilirsiniz bazı üreticiler parça temini yapabiliyor.

Olmaz ise aynı soğutucunun bozuk olanını satın alabilirsiniz.

Ya da 2 cıvata ile tutturup kullanın. 3. Somunu takmadıkça denge problemi olmayacaktır. Ya da ben öyle umuyorum. En azından deneyip sıcaklıkları bir kontrol edin derim.

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7291 Mesaj
    bu parça + kasa kapağında kullanılan toplu vida ile işi çözebilirsin yalnız denemeden bilinmez vidaların diş iziyle sendeki uyumlu olması önemli

http://www.robitshop.com/20mm-m4-vidali-somunlu-standoff-4lu-paket

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Binbaşı
    1336 Mesaj
    Diğerini al git aşağı sanayiye civatacilarda belki vardir. 2 tl den fazla verme piyasayi yukseltme. 50 kurus civata 1.5 tl arama ucreti. Birkeresinde vatandan aldigim sogutucuda boyle birsey eksik cikti değiştirdiler. Anlat dur yok somun eksik diye.

|
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.