Şimdi Ara

Bu cash fiyatları ney la

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6-7 yıl sonra uskoya gireyim dedim 3-4 tane pvp oynadım bu arada

moruk dedik başlıyalım 1 pre filan toplarız bi şekil

arkadaş 2520 cash oyunun sitesinde 30€ 95 tlye tekabül ediyor işin dahada komik tarafı

exp pre 2800 cash lan bi preye ben 110 tl paramı vericem premium la bu daha bunun geniesi loot peti walkyrisi wingi pathosu

valk set 800 cash
    pre 2800 cash
    pathos 480 cash
    10lu genie 150 cash (20 saat koxp olması lazım ) kafadan 20 civarı olucak 3k cash
    loot peti 700 cash

toplam 7800 cash 90€ yani 300tl kafadan 300 tl sırf karakterin şartları için bide bu işin premium potları magic bagleri itemleri saymak bile istemiyorum

zaten oyunun durumuda bunu gösteriyor czde maksimum 3er pt var 2 tarafta serverın %90ı moradonda pazar yapıyor pazarda pazar değil artık insanlar pazarı kuruyor ve hiç birşey satılmıyor çünkü serverlarda parada kalmamış artık ve insanlar ciddi anlamda sadece ticaret yapıyor oyundan ne koparsam diye bakıyor

ben başlıyalı 3-4 gün oldu finallerden pek oynuyamadım ama ciddi anlamda oyun oyun değil artık gidin 50tl verin pvp serverda knight keyfini yaşayın.

eskiden 40 tl preye 10 tl koxpa verirdik charımızı kasardık adamların koxpu kaldırmasına sevinen var mı cidden şu fiyatlardan sonra ?

işin dahada garip tarafı kimse birşey demiyor bu fiyatlara ulan oyunu zaten nttgame aldı bizim ülkeye göre fiyat ayarlandırması yaptırsanıza bakın lole adamlar 5€luk rpyi lak diye 5tllik rp yaptılar biraz uyanık olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [A]narchy -- 3 Ocak 2016; 20:29:39 >

• hocam bazı duyumalra göre oyunun en şaşalı dönemlerinden bile daha fazla para kazndırdığını söylüyorlar. şirkette ne kadar yolabilirsme kar diye bakıyor galiba olaya eskisi gibi gariban adamalar oynayamaz artık :).yani sen para kasayım item yapayım fala ndiye uğrasırsan bile item yapamzsın yeni itemler falan gelmiş yani öle bos kesip item cıakrıp satıp çarı dizemezsin illa gb çekicen koxpa para vericen koxpun yoska pt lere almıyorlar :). oyuna en az 100 tl verip başlıyabiliyorusn zaten bide o yüzden bende oyuna bşalıcaktı mama bu fiyatları ve oyuna illa gerçek para yatırma gerkliliğini gördükten sorna vazgeçtim millet neden oynuyor dersen sigara bağımlılıgı gibi bırakamıyorlar o akdar emegi heba olsun istemiyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.