Şimdi Ara

Bu çantadan sipariş ettim nasıl (Linkli) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xKUZENLERx

quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

quote:

@Moving On Konu sahibinin sen olduğunu yeni gördüm. Yorumunu düzenleyebilirsin.

Sipariş eden ben olunca çantaya olan görüşünüz değişti mi hocam

Evet.

Hocam o değilde çantayı açınca son 24 saatte 183 kişi bu ürüne baktı diyor benim sayemde ne reklam yaptılar be

Söz konusu 183 kişiden 15'i bu çantayı beğenip satın almışsa satıcı 1665 TL kazanmış olabilir demek istiyordum fakat stokta yalnızca 3 adet kalmış.

Hocam çanta geldi bugün resimdekinden biraz daha açık renkti beklediğimden daha iyi diyebilirim, toplamda 4 gözü varmış ve boyutu da büyük, başta bende tereddüt etmiştim fakat beğendim resimdekinden daha güzel geldi.

• fiyat bana pahali geldi fakat model güzel

önceden nba in omuz cantasini kullanmistim kucükken, kullanimi zor geldi artik hep sırt cantasi takiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 21 Mart 2018; 0:35:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

fiyat bana pahali geldi fakat model güzel

önceden nba in omuz cantasini kullanmistim kucükken, kullanimi zor geldi artik hep omuz cantasi takiliyorum

Hocam biraz pahalı gibi ama marka çantalar böyle artık, bundan daha küçük olanları bile 200 TL civarı.

Bu arada beğenmeniz beni sevindirdi, konudaki beğenmeyen çoğu kişinin aksine sizin gibi bir uzmanın beğeneceğini zaten biliyordum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.