Şimdi Ara

Bu boya nasıl olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

motorun komple tavan hariç boyatıyorum da hızlı olsun istedim bir de aslında ben bmw mavisi talep esiyordum ama o zaman boya parası çok tutacaktı

aşağıda olan

blue volt metalik gök mavisi istedim ben çok benzettim benim eski boya renki ile

benden önce yine boyatmışlar önceki sahipleri ama bana bu daha yakın gibi geldi foto ekliyorum bir yorum yapar mısınız

Bu boya nasıl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşçilik iyi olduktan sonra her renk olur, tamamen zevk işi. Arabada bu tip renkler onarım esnasında sorun oluyor (lokal boyada renk tutturamama gibi) fakat motorda sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FE2F1DE54

İşçilik iyi olduktan sonra her renk olur, tamamen zevk işi. Arabada bu tip renkler onarım esnasında sorun oluyor (lokal boyada renk tutturamama gibi) fakat motorda sorun olmaz.

sağ olasın

ama boyatacağım ile parça bir birine benziyor dimi ayrıca tün 6 parça boyanaca hepsi aynı blue volt a

• Güzel renk

• Hocam renk güzel ama katalog ile uygulanmış boya arasında illaki fark olur. Hem motorun hatları, hem aradaki parçaların kontrastı, hem de zemin değişiklik göstertecektir. Ama renkler birbirine yakın. Ve motorun ne olduğunu bilmesek de zannımca yakışacaktır motora.

• quote:

Orijinalden alıntı: raxacoricofallapatorian

Hocam renk güzel ama katalog ile uygulanmış boya arasında illaki fark olur. Hem motorun hatları, hem aradaki parçaların kontrastı, hem de zemin değişiklik göstertecektir. Ama renkler birbirine yakın. Ve motorun ne olduğunu bilmesek de zannımca yakışacaktır motora.

Hafız çok yakıştı ya usta iyi işçilik yapmış

çok beğendim 1-2 yerinde nokta kalmış vernik şeyi gibi 1 ay kullan tak parçalarını gel dedi şimdi plastik ya kırılır diye yapamadım makine ile ama üzerinde iken cok sorun olmaz pasta cilası kaldı onu yapacağım diyor ben acayip beğendim istersen öm atarım foto

• Hemen salla gelsin hocam fotoğraflar. Konuya girenin de aklında bir fikir bulunur.

Bu arada hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.