Şimdi Ara

Bu Botlardan Hangisi [SS'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siyah ile lacivert olan aynı model sadece renkleri farklı bunlar karda falan sıkıntı çıkarır mı sizce ? Turunculu olan biraz daha kaliteli gibi ama sanki çocuk ayakkabısı gibi duruyor gibi geldi, sizce hangisini alayım ? Max 220 liraya bu tarz bot önerilerine de açığım edit: Diğer resim yüklenmedi link veriyorumhttps://static.korayspor.com/Images/365657-482_2_l.jpg
     Bu Botlardan Hangisi [SS'li] Bu Botlardan Hangisi [SS'li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DT Swiss -- 11 Aralık 2013; 19:14:31 >

• Soldaki biraz çocuk botlarına benziyor,2.si daha sade ve hoş göründü bana.

Turuncuyu şimdi gördüm,turuncuyu kesinlikle alma,berbat görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C Sandoz -- 11 Aralık 2013; 19:15:56 >
  • Turunculu.
  • Siyah iyi
  • Siyah.
  • Kardeşim bu botun aynısı vardı sağdakinin çocuk botu gibiydi yeminle millet dalga geçiyordu okulda dozer lastiği diye..Bide dar paça giyiyordum o zamanlar
  • Siyah güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayan mısınız ? Eğer bayansanız sizin fikriniz daha önemli
  • 2side çöp ciddi yazdım git adam gibi bot al Nike filan boş urunlerine para verme

• ışıkları varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Bayan mısınız ? Eğer bayansanız sizin fikriniz daha önemli

Yok dostum değilim ama siyah daha güzel duruyor soldakine göre

• Klasik bot sevmiyorum hocam bu tarz başka marka bot öneriniz varsa değerlendiririm
  • quote:

Bayan mısınız ? Eğer bayansanız sizin fikriniz daha önemli

Ben bayanım.2side kötü, çocuk botu gibi.Muhtemelen yaşınız 14-15 falan.
  • Nike'tan bot alinir mi ki ya hic alan gormedim

•  Bu Botlardan Hangisi [SS'li]

Turuncu yerine bunu al bence
  • İkiside kötü.
  • nike bot tavsiye etmem ben almıştım farklı bir model ama karda yağmurda giyinemiyorum bunlarda belki yoktur ama ben harley dışında bot almam daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cookie Monsta

Siyah güzel

selam bağyan 1 sn baharmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

nike bot tavsiye etmem ben almıştım farklı bir model ama karda yağmurda giyinemiyorum bunlarda belki yoktur ama ben harley dışında bot almam daha

Harley kaliteli de hiç sevmiyorum o tarz botları kaba duruyor ve ağır oluyorlar. Benim için spor bir görüntüsü olsun rahat olsun ayağım donmasın yeter, bu botlar işimi görmez mi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

nike bot tavsiye etmem ben almıştım farklı bir model ama karda yağmurda giyinemiyorum bunlarda belki yoktur ama ben harley dışında bot almam daha

Harley kaliteli de hiç sevmiyorum o tarz botları kaba duruyor ve ağır oluyorlar. Benim için spor bir görüntüsü olsun rahat olsun ayağım donmasın yeter, bu botlar işimi görmez mi ?

bilmiyorum vallaha benim kullandığımdan memnun değilim su geçirp geçirmiyeceğine dikkat et tonla para vermiştim şimdi duruyor kenarda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.