Şimdi Ara

Bu Bluetooth Kulaklık Sakın Almayın! (mecbur kullanıyorum artık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 1-1.5 ay önce Black Friday indirimlerinde tüm Türkiye'nin tanıdığı bir şirketten bir bluetooth kulaklık aldım, siz sakın almayın diye bu konuyu açayım dedim. Telefona uyumlu, onda sorun yok. Ses ve mikrofon kalitesi iyi değil, fakat fiyatı ucuz zaten, fiyatına göre normal yani. Şarjı 4 saat gidiyor en fazla.

Peki niçin mi almayın diyorum: Kulaklık kulakta durmuyor! Kulaklığı kulağınıza istediğiniz kadar bastırın, istediğiniz şekle getirin, yerlerini değiştirin, fark etmez, kulaklık kulaktan düşüyor! Kesinlikle oturmuyor. Yolda yürürken 2 km. boyunca bu kulaklıkla uğraştım. Sinirden attım cebe. Şu an sadece motosiklet kullanırken kaskı takmadan önce takıyorum, en azından kask yüzünden sıkışıyor kulağıma. Fakat müzik dinlemek için iyi, çünkü arama geldiğinde motosiklet eldiveniyle basılamıyor düğmeye.

Yani bu kulaklık modeli çöp arkadaşlar. Bedava olsa bile almaya tenezzül etmeyin, kulakta durmayan kulaklık mı olur.

Marka ve modeli: iThink BK-500

*

Edit: Ürünün kutusunun arkasında yazan teknik özelliklerinde dalga geçer gibi şöyle bir özellik yazıyor: "Kulakiçi Mükemmel Uyum". Kulakta durmuyor kulaklık arkadaşlar, hiçbir kulağa da uymaz, elinize alsanız anlarsınız zaten, çöp bir ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daimon88 -- 18 Aralık 2019; 11:51:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.