Şimdi Ara

Bu bizim islamcı tayfa yolda ya da tvde mini etekli kız görünce gözünü mü kapatıyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
1
Favori
255
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu bizim islamcı tayfa yolda ya da tvde mini etekli kız görünce gözünü mü kapatıyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Hani küçük çocuklar büyüklerinin yanında televizyon izlerken bazen öpüşme sahnesi denk gelir ve bu bizim küçük çocuk elleriyle gözlerini kapatmak zorunda kalır, bunlar da aynısını mı yapıyor merak ettim.

|
    |
  • Hayır tabi, baskıcı büyüyenler daha bile çok yırtık oluyor, hani şu sokakta mini etekli gördü mü hayvan gibi bakan, milletin sevgilisine bile ağzının suyu akarak bakan görmemişler varya, işte forumlarda namus bekçiliği yapanlar onlar, görmemiş adamlar kimse görmesin istiyor, çıldırıyorlar.

ya yök öyle bişey.
    Akpli osmanlıcı bir doğalgaz ustasının yanında çaliştim.
    Sabah ve akşam işten bırakırken; Arabayla giderken bir mini etekli görüyor kafa 90 derece dönüyor.

eski işyerim ful dindardı. öyle böyle değil çalışan kadınların hepsi kapalıydı. müdürlerin hiçbiri eşini çalıştırmazdı. onlarda bu kuralmış. fakat çalışan kapalı kadınların arkalarından bir bakma bir söylenme şekilleri vardı ben hayatımda böyle bir sapıklık böyle bir fantezi görmedim. büyük ihtimal her erkeği kendileri gibi zannettiklerinden eşlerini çalıştırmıyorlar.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    Hayır tabi, baskıcı büyüyenler daha bile çok yırtık oluyor, hani şu sokakta mini etekli gördü mü hayvan gibi bakan, milletin sevgilisine bile ağzının suyu akarak bakan görmemişler varya, işte forumlarda namus bekçiliği yapanlar onlar, görmemiş adamlar kimse görmesin istiyor, çıldırıyorlar.
    Akpli osmanlıcı bir doğalgaz ustasının yanında çaliştim.
    Sabah ve akşam işten bırakırken; Arabayla giderken bir mini etekli görüyor kafa 90 derece dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA30E16B0 -- 1 Ekim 2017; 16:39:22 >

haha çok iyiydi
    |
    |
    2019ygs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin2nin Demircisi

Solcusu da, sağcısı da nihayetinde bir erkek. Her erkek gibi dikkatini çeker, bakar

Çevreye ve büyüdüğü ortama bağlı. Bacak lan bacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    erdemkuru

eski işyerim ful dindardı. öyle böyle değil çalışan kadınların hepsi kapalıydı. müdürlerin hiçbiri eşini çalıştırmazdı. onlarda bu kuralmış. fakat çalışan kapalı kadınların arkalarından bir bakma bir söylenme şekilleri vardı ben hayatımda böyle bir sapıklık böyle bir fantezi görmedim. büyük ihtimal her erkeği kendileri gibi zannettiklerinden eşlerini çalıştırmıyorlar.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TV bakarken kanal değiştiriyorum dışarda iken de yere ya da buluda havaya kuşa börtü böceğe bakıyorum.
    |
    |
    Esirgeyen ve Bağışlayan Allah'ın Adıyla 1- De ki: Ey kâfirler! 2- "Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk etmem." 3- "Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz." 4- "Ben sizin kulluk ettiklerinize kulluk edecek değilim." 5- "Siz de benim kulluk ettiğime kulluk edecek değilsiniz." 6- "Sizin dininiz size, benim dinim de banadır."
  • Yarbay
    4699 Mesaj
    Asıl pis pis bakanlar o islamcı tayfa

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not

peki neden etek giyiliyor?
    |
    |
    Michael Haneke kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.