Şimdi Ara

Bu bitkinin ismi ne? Yardim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sicak iklimde ve col ikliminde yetisen bir bitki. Meyvesi cilek boyutunda oluyor ve dis kabugu findik kabugundan yumusak olup ucu acik oluyor. İci kirmizi recel kivaminda oluyor. Asagida fotosunu ekledigim bitkidir. Agaci yerde sarmasik gibi yeseriyor, dikenli oluyor ve en fazla calilik buyuklugune ulasiyor. Daha dogrusu yukari dogru degil de etrafa dogru buyuyen bir agaci var. Bu bitkinin ismini bilmiyorum. Meyvesinden recel yapiliyormus. Kucuklugumde bi kere meyvesinin tadina bakmistim. İsmini bilen biri var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecoist -- 21 Eylül 2016; 23:39:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fotoğraf gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GorunmezBKZ

Fotoğraf gözükmüyor

konuyu mobilden açtığım için resim upload ta sıkıntı çıkmıştı. resim yükledim.
  • bunun ismini tam hatırlayamıyorum ama çiçekleri açmamış haldeyken tomurcuklarından turşu yapılıyor çok da değerli bir turşu.ismi kapari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 28 Eylül 2016; 12:47:23 >
  • Aynen ismini buldum kapari imiş.
    Küçüklüğümden beri gördüğüm ve namını merak ettiğim bir bitkidir. Değerli olduğunu biliyordum
    Meyvesi de bi o kadar lezzetli oluyor fakat meret böceklerden size kalırsa tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.