Şimdi Ara

Bu Bisikletin Modeli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun zamandır dağ bisikleti almak istiyorum biraz birikmişimde var internette dolaşırken bu bisikleti gördüm ama modelinin adını bir türlü bulamıyorum bilen varsa cevaplayabilir mi ?
    Markası Specialized sanırım ama Türkiye'de bu modeli bulabilme imkanım var mı ?

Dünyanın En İyi 20 Dağ Bisikleti Markası

• Xx1 set var ve marka specialized en az 30k
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Xx1 set var ve marka specialized en az 30k

Değer mi sence o paraya?
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Yapma ya 5k'ya kadar çıkardım da 30 K Nedir? 5K civarı önerileriniz nelerdir ?
  • Mtb'den anlamıyorum.
  • superadam212 S kullanıcısına yanıt
    Bisiklet foruma üye olup orda sorarsanız eğer mtb tavsiyesi verirler ben anlamıyorum yol dışında.
  • Downhill bisiklet olarak geçer. İkinci el bulabilirsin. Sıfırını 5000'e bulman imkansız...
  • Downhill deniliyor. Youtubede aratirsan cesitli videolar gorebilirsin. Kullanim amaciniza uygun bisiklet secmenizi oneririm ilerde pisman olmamaniz icin.
  • 5.0 tl civarına canyon markası var direk adamlar ile iletişime geçip satın alıyorsunuz almanya dan geliyor ürün ve sipariş üzerine üretiliyor en geç 2 ay diyorlar o da fabrikada bir sıkıntı çıkarsa felan diye o kadar uzun bir süre diyorlar ve bisiklet ups kargo ile geliyor en geç bisiklet 1ayda kapindahttps://www.canyon.com/en/ sayfalarida bu bilirsin modelleri internetten kutu açılım videolarinada bakabilirsiniz
  • Arkadaşlar fotoğraftaki bisiklet Downhill değil normal dağ bisikleti.Ve resimdeki Specialized şu anki kur ile rahat 30K vardır. Downhill'de arkada hidrolik süspansiyon bulunmaz, yaylı ve uzun spiral süspansiyon bulunur sönümleme genişliğinin artması için ve ön maşadan çıkan amortisörler normalden çok daha uzun olur ayrıca sele daha aşağıya doğru basık bir şekilde arkası inik hafif yukarıya bakar şekilde durur bunun amacı eğimli zemindeyken bile yere paralel kalmanızı ve kaymamanızı sağlamak içindir.

Resimdeki klasik bir dağ bisikletidir.Şu an yaza kadar doların biraz düşmesiyle 5k ya güzel bir dağ bisikleti alırsın ama Specialized,Cannondale,YETI gibi markalardan almayı bekleme çünkü fiyatları çok yükseklerden başlıyor.

Dağ bisikletinde başka bakabileceğin iyi markalar TREK,CANYON veya SCOTT'tur.Bunlar da pahalı markalar ama yine uygun fiyatlı birkaç modeli var ha bütçeyi zorlamak istemiyorsan SEDONA'nın dağ modellerine de bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDenier -- 16 Ocak 2017; 15:34:29 >

• Alip nerde kullancanki? Onemli olan o. Cift süspansiyonlu mtb iste sadece ucuzlarindan degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.