Şimdi Ara

Bu Bir Gerçek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 43 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mehmetgec (7 mesaj) ZewZack (3 mesaj) Grkwnxs (2 mesaj) Dapeux (2 mesaj) israiloglu (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (5 mesaj) (2 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Kimse kendini kandırmasın. Eğer bir kıza sevdiğinizi söylerseniz ve kız size zaman tanırsa hiç umutlanmayın. Bunun kesinleşme ihtimali çok azdır. Eğer, arkadaş kalalım. Olacaksa olur. Derse size acıyordur üzülmenizi istemiyordur. Bir diğer gerçek ise seni arkadaş olarak görüyorum derse artık eski arkadaşlığınızı unutun. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu Bir Gerçek

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öyle dostum

• Doğru tespit, zaman isteyen kıza zaman verip kız olur derse yine olmaz o iş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 20 Haziran 2021; 2:40:55 >
  • israiloglu i kullanıcısına yanıt

Osuruğun oluşması için ne yapmalıyız hocam  

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Başınıza mı geldi ?

• israiloglu i kullanıcısına yanıt

Yazdım aklımda

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetgec

Başınıza mı geldi ?

Hayır ama zaman isteyen kız rehberindeki potansiyel abazaları son kez gözden geçirip ona göre karar vericem demek istiyor kısaca başka bir açıklaması olamaz

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt

Yedekte tutulması da örnek gösterilebilir.

• doğru bir tespit değil. iyi arkadaşlıklar yerini mutlu evliliklere bırakabiliyor. bakın orada yeterlilik fiili olan "ebilmek" kullanmamın sebebi kaderinizi bilmiyorsunuz. olacağı varsa neden olmasın tabi olm.

Yani peşin peşin yok ben umutsuzluğa kapıldım arkadaş olarak görüyorum dedi vs vs diye vazgeçecekseniz de ben gerçekten sevmiyor o halde diye düşünürüm.

"açıldım bana arkadaş olarak gördüğünü söyledi" bakın hiç bir şey kaybetmediniz. hatta duygularınızı tam anlamıyla ifade ettiğinizden artık ondan saklayacak bir şeyiniz kalmadı. yeter ki sözleriniz ve hareketleriniz rahatsızlık verecek seviyeye gelmesin karşınızdakinin de özgür ve iradeli bir insan olduğunu unutmadan saygılı bir şekilde konuşmaya devam etmeniz ikiniz için de olayların ilerde istediğiniz şekilde sonlanmasına vesile olur / başlamasını kolaylaştırır.

ha tabi şöyleleri de var açılırsınız, köpek muammelesi yapar veya "yiha bni sini irkidiş ilirik giriyirim" diyip kendinizi kendisine kullandırmak ister heh bu durumda basın tekmeyi geçin. üzülmeyin. köpek olmak istemiyosanız karaktersizliğinin farkında olun ve yaklaşık 20 ila 50 senenizi böyle bir insanla geçireceğinizi unutmayın. sırf bundan daha güzelini bulamam diye de düşünmeyin. karşınıza kimlerin çıkacağını önceden bilemezsiniz.

forumda kız işleri çok abartılıyor. gereksiz yere hemde. böyle yaptıkça o çoğunlukta olan üçüncü paragrafta bahsettiğim köpek muammelesi yapanların ekmeğine yağ sürüyorsunuz. azıcık özgüvenli olun olm. ilk önce kendinizi sevin. kendi içinizdeki karakterinizi sevin. sevmediğiniz kötü özelliklerinizi değiştirin. kendinizi geliştirin. bunları öyle laf olsun diye söyleyenler gibi söylemiyorum ama isterseniz bildiğinizden de vazgeçmeyin. tecrübe edin. en güzeli ve en mantıklısı da sanırım bu olur.

• ZewZack kullanıcısına yanıt

Tipsizim

• maraz hocam tipsiz değilsin. "."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZewZack -- 20 Haziran 2021; 10:33:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

maraz hocam tipsiz değilsin. "."

Kız olsaydın çıkar mıydın?

• Dapeux D kullanıcısına yanıt

eğer kız olsaydım karakteri de karakterime uysaydı evet düşünebilirdim tr de gideri çok o tipin ama forumda dolaşan bir kız olsaydım ve sırf hep böyle konular açtığı için (artık ne kadar ciddi açtığı tipsizim konularında bilmiyorum ilk başka ciddi değil sanıyordum ama 1 ayda 10 kez açınca sanırım cidden kafasında tipsiz olduğunu kurmuşsa ve kendine olan özgüveninde de eksik olduğundan) düşünmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZewZack -- 20 Haziran 2021; 12:27:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

eğer kız olsaydım karakteri de karakterime uysaydı evet düşünebilirdim tr de gideri çok o tipin ama forumda dolaşan bir kız olsaydım ve sırf hep böyle konular açtığı için (artık ne kadar ciddi açtığı tipsizim konularında bilmiyorum ilk başka ciddi değil sanıyordum ama 1 ayda 10 kez açınca sanırım cidden kafasında tipsiz olduğunu kurmuşsa ve kendine olan özgüveninde de eksik olduğundan) düşünmezdim.

• ben hayatımda bir kızla oturup film bile konuşmamışımdır ama bence böyle şeyler sorarak olmaz. doğal olarak kendiliğindne oluşmalı.

• Genel olarak baktığımızda, çoğu konuşarak halletmek istiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  •  

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.