Şimdi Ara

Bu bilgisayarın tasarımı çok iyi | Gorilla Glass 6 ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Acer'ın yeni nesil dizüstü bilgisayar modellerinden Swift 7, 2019'un en güzel modellerinden biri olacak gibi görünüyor. Hem çok ince, hem çok hafif hem de çok şık. Peki bu bilgisayar hangi özelliklerle geliyor, detaylar videomuzda. 

• @fx57

Güzel bir ürün ama dediğiniz gibi çok yüksek ücretli. Kaliteli editörsün vesselam :)
  • lenovo yoga 940 ezer geçer :)

• Kameranın gömülü olma olayı artık standart olmalı. Malum cia, mossad, kgb, vs. üstüne bir ton hacker insan izlenmediğinden emin olamıyor. Zuckerberg bile kamerasını kapatıyorsa siz durumu düşünün.

• Bari bir kac gorsel yukledeydin de cihazi gorseydik..

• Ben şu fansız soğutma olayını bir türlü anlayamadım, bilen birisi anlatabilir mi?

• 1700-1800 euro mu dedi? Bu parayı veren birisi neden bu bilgisayarı tercih etsin? Bana pek mantıklı gelmedi.

• Ekran mükemmel ama sadece ekran.

• ssd ye rağmen aşırı yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizbay1

Ben şu fansız soğutma olayını bir türlü anlayamadım, bilen birisi anlatabilir mi?
    Telefon ve tabletlerde nasıl fan yoksa bunda da yok. Normal bilgisayar işlemcileri 3.0GHz üstünde çalışır. Bu modelde 1.5GHz ve altında çalışıyor, böylece fazla ısınmıyor.
  • E-Posta okumak için dizüstü mü alınır, ne gereksiz bir ürün derken 250€ olarak bekliyordum ki 1.700€ duydum ya iyice güldüm. Zengin insanda bakmaz bu ürüne. Ya cep telefonunu diye bir şey var olmadığı tablet var nerede yaşıyor bu Acer?

Batık ürün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.