Şimdi Ara

Bu bildiğin Hi-Fi kulaklık! '1More Spearhead H1007 kulaklık incelemesi'

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
74
Cevap
1
Favori
1.481
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Bu bildiğin Hi-Fi kulaklık! '1More Spearhead H1007 kulaklık incelemesi'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4535 Mesaj
    heeeeiiirrkesse merabalar demesi çok komik sanki cibicibicibs marka bıçak tanıtacak gibi geliyor.
    Daha yeni Anker Q10 aldık şimdi yine ağzımızı sulandırdı Burak Şolt napsak bundanda mı alsak bir tane doyamıyoruz kulaklığa

Q10 > Renault Broadway
    Hd650 > Mercedes xyz

O yüzden sakin olunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dermeister01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu ürünü 1more ürün gamında bulamadım. Ayrıca ürünün yazılımını indireceğim yeri de bulamadım, ayrıca bu inceleme dışında bir inceleme de bulamadım. Beni aydınlatır mısınız?
  • Yarbay
    4285 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Arkadaşlar bu ürünü 1more ürün gamında bulamadım. Ayrıca ürünün yazılımını indireceğim yeri de bulamadım, ayrıca bu inceleme dışında bir inceleme de bulamadım. Beni aydınlatır mısınız?
    Bende biraz zor buldum. Driver linkte yer alıyor.https://1more.com/driver/download.htm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    6569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Bende biraz zor buldum. Driver linkte yer alıyor.https://1more.com/driver/download.htm

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Hiç bir 1more sitesinde bu kulaklığa ulaşamadım, gerçekten çok ilginç. Verdiğiniz sitede de driver var ama ürün yok Bu 1more belki iyi marka ama sattıkları bir ürünü kendi sitelerinde bulamamak gerçekten çok tuhaf.
    https://1more.com/acoustics_list.htm
    |
    |

Informatik

• Teğmen
    174 Mesaj
    |
    |
    MB ASUS ROG STRIX x570-E GAMING - GPU GIGABYTE AORUS XTREME GTX 1080 11GPBS - RAM GSKILL TRIDENT Z NEO 2x8 16 GB DDR4 3400 MHZ CL 16 - CPU AMD RYZEN 7 2700X 4,0 GHZ - SSD CORSAIR FORCE MP510 NWM-E M2 480 GB - SSDTOSHIBA OCZ NWM-E M2 256 GB SSD - FARE RAZER LANCHEAD TOURMENT EDITION - KLAVYE RAZER BLACKWIDOW ELITE - KULAKLIK COOLERMASTER HS60 111 dB - MONİTOR MSI OPTIX MAG241C FREESYNC 48-144HZ 1080P - COOLER MASTER MASTERWATT MWE 750W 80 PLUS GOLD
  • Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Kulaklığı cep telefonu, tablet, dizüstü besleyebiliyormu. Yükseltici gerek varmi
    |
    |
  • Binbaşı
    1311 Mesaj
    Ürünü aldım, ilk izlenimlerim iyi değil:

1. si kablosu çıkabilir değil ve dolayısıyla içinden 3.5mm kablo da çıkmıyor. 1More'un herhangi bir ülke sitesinde de H1007 yok, hep H1005 var aynı ürün değiller. Onda 3.5mm kablo var. Dolayısıyla bunu alıyorsanız telefonda veya mp3 playerda kullanamayacaksınız. Telefonda belki adaptörle denenebilir ama telefonun çok güç çekiyor uyarısı verdiğine dair bir video izledim. Bununla ilgili tecrübesi olan ve nasıl yapabileceğimi bilen varsa anlatırsa sevinirim.

2. si kafaya basan kafa bandının uzunluğu ayarlayamamışlar. Boyu kısa. Kafanız benimki kadar büyük olunca ilk taktığınızda kulağa tam oturması için yukarıdan çok bastırıyor.
    Ve aşağıdan da kulağınızı yukarı çektiği hissiyatı oluşuyor. Bu sebeple kulaklığı biraz daha aşağı çekmek istiyorsunuz.
    Nitekim biraz daha çekeyim derken kafa bandının sol bağlantısı koptu. Aşağıda fotosunu ekledim.

Tahmin edersiniz ki daha ilk kullanım denemesinde çok sağlam denen kulaklığının hasar alması canımı sıktı. Garantiye versem, tamir etseler yine kopacağından vermem büyük ihtimalle.

Ses kalitesine diyecek lafım yok. Kulağım iyi olmamasına rağmen ben bile detayları çok güzel verdiğini ve farklı olduğunu hissediyorum.

Asus Sabertooth Z170S // 7700K @4.8GHz // EVGA gtx 1080 FTW2 // Corsair H110i GT // Thermaltake CoreX31 // Samsung 950 PRO // Corsair HX1000 // Kinston 2x8GB 2400CL16 @3000MHz// Lenovo L24q-20 // EDIFIER Studio R1280T // Logitech G502 Proteus Core // Logitech G105

• Yarbay
    4535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kill1033

Ürünü aldım, ilk izlenimlerim iyi değil:

1. si kablosu çıkabilir değil ve dolayısıyla içinden 3.5mm kablo da çıkmıyor. 1More'un herhangi bir ülke sitesinde de H1007 yok, hep H1005 var aynı ürün değiller. Onda 3.5mm kablo var. Dolayısıyla bunu alıyorsanız telefonda veya mp3 playerda kullanamayacaksınız. Telefonda belki adaptörle denenebilir ama telefonun çok güç çekiyor uyarısı verdiğine dair bir video izledim. Bununla ilgili tecrübesi olan ve nasıl yapabileceğimi bilen varsa anlatırsa sevinirim.

2. si kafaya basan kafa bandının uzunluğu ayarlayamamışlar. Boyu kısa. Kafanız benimki kadar büyük olunca ilk taktığınızda kulağa tam oturması için yukarıdan çok bastırıyor.
    Ve aşağıdan da kulağınızı yukarı çektiği hissiyatı oluşuyor. Bu sebeple kulaklığı biraz daha aşağı çekmek istiyorsunuz.
    Nitekim biraz daha çekeyim derken kafa bandının sol bağlantısı koptu. Aşağıda fotosunu ekledim.

Tahmin edersiniz ki daha ilk kullanım denemesinde çok sağlam denen kulaklığının hasar alması canımı sıktı. Garantiye versem, tamir etseler yine kopacağından vermem büyük ihtimalle.

Ses kalitesine diyecek lafım yok. Kulağım iyi olmamasına rağmen ben bile detayları çok güzel verdiğini ve farklı olduğunu hissediyorum.

videodan sonra piyasada ürün bittiği için üzülmüştüm ama 3.5 mm çıkış şansı olmaması beni rahatlattı sonuçta mobil cihazda da kullanmak gerekebilir.
    H1005 de empedans ve sürücü boyutu düşük ama 32 ohm empedans ve 50 mm sürücü boyutu hiç fena değil o yüzden H1005 uygun fiyata denk gelirse alayım.
    600 tl bandında senheiserdan tut logiteche kadar oyuncu kulaklığı var tez canlı olmamak lazım
    |
    |

• Yarbay
    17176 Mesaj

Burak Bey Denon AH-C821 modelini de inceleyebilir misiniz? Özellikle LG V30 ile nasıl bir performans gösteriyor merak ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: burakesan
    |
    |
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Hocam çıkarılabilir değildir, orası doğrudur da. 3.5 mm'lik jak girişi var di mi yine de? Ben video'lardan falan öyle anladım sanki. Sizden bir onay alim ben, yoksa da dünyanın sonu değil.
    |
    |
    kill1033 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1311 Mesaj

3.5mm girişi, bağlantı yeteneği veya kablosu yok.
    3.5mm'yi unutun
    |
    |
    Hyper-X kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Sabertooth Z170S // 7700K @4.8GHz // EVGA gtx 1080 FTW2 // Corsair H110i GT // Thermaltake CoreX31 // Samsung 950 PRO // Corsair HX1000 // Kinston 2x8GB 2400CL16 @3000MHz// Lenovo L24q-20 // EDIFIER Studio R1280T // Logitech G502 Proteus Core // Logitech G105
  • Binbaşı
    1245 Mesaj
    Benim kulaklıkta geldi 483 liraya mal oldu. N11den aldım.
    Sadece USB bağlantısı mevcut ses çok güzel daha önce çok iyi kulaklıklar kullanmadım ama oldukça güçlü ve tane tane sesi var.
    Pmx 60 ve cx300e göre çok daha iyi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Burak Bey'in aşırı övgülerinin gazıyla hemen o gün sipariş verdim kulaklılığı. Buradaki bazı yorumlardan ve aldığım sitedeki açıklamalardan ürünün hem usb hem 3.5 jaka sahip olduğunu sandım ama gelince gördümki üründe sadece tümleşik usb kablo var. Kısacası kulaklığı sadece bilgisayarda kullanabilirsiniz. Bunu özellikle almak isteyenler dikkat etsin.
    Ses kalitesine gelirsek, ben çok uzman değilim ama öyle aşırı iyi de değil sesi müzik için. Fiyatına göre orta diyelim.
    |
    |
  • Yarbay
    6569 Mesaj
    Arkadaşlar sidetone var mı bu kulaklıkta?
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Kulaklığı satın aldım, 1more yazılımını da kurdum lakin equalizer ve diğer ayarlar için Xear yazılımını nereden indirebiliyoruz?
  • Onbaşı
    34 Mesaj

Sorunu hallettim.
    |
    |
    Teacher80 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15021 Mesaj
  • Yarbay
    4535 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

https://www.reddit.com/r/techsupport/comments/gdkaqm/when_i_half_plug_in_my_microphone_a_church_radio/

Sok oldum ...

ilahi bir durum olmasın..
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
canlı radyo dinle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.