Şimdi Ara

Bu Beslenme Programı ile Büyümek Mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Spora Başladığımda 84 Kiloydum ve şuanda 74 Kiloyum baya kilom ve yağ oranım düştü Beslenme programım böyle ve BULK* yapmak istiyorum neyi eksik yapıyorum neleri fazla yemeliyim?

*Zayıflamak istemiyorum Büyümek istiyorum

(Beslenmenin kişiye özel bir durum olduğunu biliyorum ama standart bir insan için soruyorum sadece)

------------------------------

SABAH KAHVALTI

3 Yumurta Beyazı x 3 Yumurta Sarısı

1 Adet Çay

1 Dilim Tam buğday Ekmek

(Yarım Saat Sonra Hepsini Karıştırıp Yiyorum)

Muz (100 GR) + Ceviz (20-40 GR) + Yulaf (50-60 GR) + Laktosuz Süt az Miktarda Kullanıyorum

--------------------------------

ÖĞLEN (ANTREMAN SONRASI)

TAVUK GÖĞSÜ [250-400GR] Ortalama böyle yiyorum günden güne değişiyor

Pirinç Pilavi [150-250GR]

Laktosuz Yoğurt - Şekersiz Kola (Nadirde Olsa bu ikiliyi kullanıyorum Eklemek istedim.)

----------------------------------

AKŞAM

- Yeşil Elma

- Soda

---------------------------------

Nadirde olsa Light Ton Balığı Tüketiyorum. Antremanlarım Yoğun oluyor ama Beslenmeden Kendimi Yetersiz Hissetiğim olduğu için bu aralar kafam bunla dolu.

Yardımcı olacak arkadaşların dönüşlerini ve Altrenatif Besinlerini Bekliyorum iyi Günler Dilerim :)

• sabah için yulafınıza fıstık ezmesi koyabilirsiniz ya da direkt 1-2 yemek kaşığı yiyebilirsiniz etkisi olacaktır. aynı şekilde yulafın içine kuru üzüm, hindistan cevizi, donmuş meyve koyabilirsiniz. akşam da mümkünse pirinç/makarna tüketmeye çalışın (sağlıklı ev yemeklerini de yiyebilirsiniz). gün içinde de fıstık, ceviz tüketebilirsiniz. ülkemizde clean bulk yapmak maalesef masraflı oluyor. imkanınız varsa gainer takviyesi almanızı kesinlikle öneririm.

• hedefitu2023 kullanıcısına yanıt

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim fıstık ezmesini hiç yiyemiyorum o yüzden koymadım alerjim olabilir diye düşünmeye başladım.

hindistan cevizi kullanıyorum arada sırada donmuş meyvede koyucağım artık - kepekli makarna düşünüyordum bende artık yorumunuz ile birlikte yemeye başlıyacağım maalesef ülke olarak zor durumdan geçiyoruz her şey acayip para olmuş adam akıllı beslenmek çok zor maalesef :( yorumunuz için çok teşşekür ederim.

• bu nasıl bir öğün rahemtlinin perhis yemeği bile bundan daha çoktu kolayla sodayla olmaz bu iş bir kendine gel dostm

• eflatun477 E kullanıcısına yanıt

Hocam Şekersiz kola kullanıyorum ve çok nadir kullanıyorum bir çok bu işi yapan iyi seviyede ki sporcularda Şekersiz kola kullanmakta aşırıya kaçmadan arada bir içilebilir. Whey Protein aldım hocam bu şekilde kalori miktarını artırarak gideceğim umarım önerriniz için teşekkürler

• Bu spor gün geçtikçe mental olarak daha yorucu hale geliyor.

Geçenlerde Ton balığı almak istediğim iki pakete 96 TL ödedim. Günde bir adet ton balığı yemek istesek 48 TL sadece ton balığına para vermek gerekiyor.

Tüm zorluklara rağmen bu sporu yapıyoruz ya bize helal olsun.

Umarım sizde istediğiniz geri dönüşü alırsınız hocam.

İyi sporlar.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.