Şimdi Ara

Bu başlıkta ailenizden/akrabalarınızdan beğenmediğiniz kişileri ve özelliklerini yazıyorsunuz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bu başlıkta ailenizden/akrabalarınızdan beğenmediğiniz kişileri ve özelliklerini yazıyorsunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    348 Mesaj
    Babam = emekli , köyde en büyük hisseyi amcam aldı. boş arizilere köylüler ekin falan ekiyor sadece allahlarından bulsun diyor bir müdahalede bulunmuyor. Gene köydeki bir evin 5 aylık kirası 150 tl olarak eline ulaşıyor ve tekrardan allaha havale ediyor. lafı uzatmayayım eğer rolleri değişsseydik 4 yıl içinde 50bin tl havadan gelmişti. (havadan atmıyorum bu durumu) lakin suan 14 bin tl kart borcu var :')

evet sizleri alalım

|
    |

Orijinalden alıntı: Peczwol

babam: her şeye kızıyor. Dh de takılıyorum bu ne ya' diyor? Diyorum donanımhaber burası; karnını mı doyuracak orası diyor enseme vurup gidiyor.

git çalış adam ol demiş işte ergenlikten dolayı yanlış anlamışsındır
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Peczwol

babam: her şeye kızıyor. Dh de takılıyorum bu ne ya' diyor? Diyorum donanımhaber burası; karnını mı doyuracak orası diyor enseme vurup gidiyor.

|
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,233
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.