Şimdi Ara

Bu Astra alınırmı, yardımlarınızı bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, ben arabamı sattım model yükseltmek için, ama 3 haftadır pek bişey bulamadım, daha doğrusu karar veremedim bir türlü, o nedenle sizlerin yardımını istiyorum arabalar hakkında pek bişeyden anlamayan birisi olarak :)

Öncelikle ben yılda en fazla 15000 km yol yapıyorum ve şehir içi kullanımım daha çok oluyor, genelde baktığım araba opel astra 1.3 cdti enjoy modeli, bir kaç tane buldum ancak onlarında genelde kilometreleri hep yüksek, bulduklarımın arasında en iyisi aşağıya linkini yapıştırdığım araç

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4447241

bunun gibi ya da buna benzer araçları alınırmı, illa bu olacak diye bir kaide yok tabi :D

Sizce bu araç bu fiyata alınırmı, ya da ben yılda 15 Bin km yapan birisi olarak dizel tercih etmelimiyim, yoksa benzin/lpg'li araç mı tercih etmeliyim, hangisi benim için daha avantajlı olur, ve dizel araç alırken illa 100 Binden yukarı olmasın diyorlar, ama 2. el dizel araçların içinde de 100Bin den aşağı pek araç yok, ne yapacağım bir türlü anlamadım, bu kadar zor olduğunu bilseydim hiç satmazdım arabamı :D

Yardımlarınız bekliyorum, şimdiden yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fetiloji -- 17 Ağustos 2013; 22:41:06 >

• dizel tabiki sizin için ideal ancak link çalışmıyor dizel 2.elde temiz ve düşük km araç bulmak zor durumunuz elveriyorsa bu ara kampanya çok 0 araçlara yönelin.
  • borca girmek pek istemiyorum, elimdeki hazır parayla alıyım istiyorum, bu arada linki düzelttim, bakan arkadaşlarında fikirlerini almak isterim...
  • km si normal ama türkiye şartlarında bence yüksek
  • ndiali N kullanıcısına yanıt
    ndiali kardeşim, ben pek anlamadım :D nasıl yani, türkiye şartları derken biraz daha açarmısınız...
  • türkiyede 100 i devirmiş arabanın fiyatı ve alıcı otomatikmen azalır psikolojik sanırım ki bende dizel araçta 100 bin üstünü almam

1.3 motor bu aracı kaldırıyorsa maşallah diyelim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetiloji

ndiali kardeşim, ben pek anlamadım :D nasıl yani, türkiye şartları derken biraz daha açarmısınız...

aracın mekaniginde yürüyeninde sıkıntı yoksa alınır kullanılır hatta satılır ama türkiyede insanlar araç alırken 100 bini geçmiş aracı ölü olarak gördüğü için piyasada çok değer kaybeder
  • Renk olarak en az ve en zor satılan renk.Km'ye fazla takılma,ekspertiz raporu sağlam çıkarsa sıkıntı yok demektir.Bende geçen haftaya kadar 2011 siyah full astra vardı.Bir arabadan ne arzuluyorsun,onu söylersen opel açısından cevap verebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence sizin için dizel idealdir ancak bana almak istediğiniz aracın km si biraz yüksek geldi o fiyatlara daha düşük km de araçlar bulabilirsiniz.
  • cevap verip ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum, arabadan beklentimiz, tabiki öncelikle araç şık olmalı, bu da zaten opel astralarda yeteri kadar var, onun dışında az yakması ve beni zırt pırt sanayiye götürmemesi lazım zira hiç sevmiyorum sanayi ortamlarını :) ben biniciyim, öyle şimdi alıpta çok acil bişey olmadığı müddetçe 1-2 sene içinde satacak birisi değilim, Allah izin verirse yıllarca bineceğim, malesef psikolojik olarak bizide etkiliyor 100 binin üzerindeki arabalar, bugün oto pazarına gittim bir araba buldum, sağ tarafında 3 parçada boya varmış, ama hiç değişen falan yok ihtiyaçtan satıyorum dedi, yarın gidip gösterecez, adam internetede koymuş, anlayan arkadaşlar birde bu arabaya yorum yazarlarsa sevinirim, linkini aşağıya atıyorum, şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2010-astra-dizel-fiyat-uygun-134585739/detay

bu arada arabadan anlamadığımdan dolayı, benim için şimdilik tek sıkıntısı plakası malesef :D yarın gösterip görecez neyi var neyi yoksa...

• İlanı son kısmında 12.000 tl lik hasar kaydı olduğu yazıyo bu rakam bana biraz yüksek geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetiloji

cevap verip ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum, arabadan beklentimiz, tabiki öncelikle araç şık olmalı, bu da zaten opel astralarda yeteri kadar var, onun dışında az yakması ve beni zırt pırt sanayiye götürmemesi lazım zira hiç sevmiyorum sanayi ortamlarını :) ben biniciyim, öyle şimdi alıpta çok acil bişey olmadığı müddetçe 1-2 sene içinde satacak birisi değilim, Allah izin verirse yıllarca bineceğim, malesef psikolojik olarak bizide etkiliyor 100 binin üzerindeki arabalar, bugün oto pazarına gittim bir araba buldum, sağ tarafında 3 parçada boya varmış, ama hiç değişen falan yok ihtiyaçtan satıyorum dedi, yarın gidip gösterecez, adam internetede koymuş, anlayan arkadaşlar birde bu arabaya yorum yazarlarsa sevinirim, linkini aşağıya atıyorum, şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sahibinden-2010-astra-dizel-fiyat-uygun-134585739/detay

bu arada arabadan anlamadığımdan dolayı, benim için şimdilik tek sıkıntısı plakası malesef :D yarın gösterip görecez neyi var neyi yoksa...

hocam araba gercekten cok dırı ancak ıste o hasar kaydı kafa karıstıran kısım sızın ıcınıze sınerse alınabılecek bır araba

• bende normalde hasar kaydı olan arabalara falan pek bakmıyorum ama dün pazarda gördüm, kısmetse bugün öğlen sanayiye götürüp arkadaşlara göstereceğim, onlar olur verirlerse almayı düşünüyorum, bu arada pazarlıkla 29buçuğa kadar düştük, halen aklımı kurcalamıyor değil o hasar kaydı ama araba hakkaten çok diri duruyor.
    Ayrıca böyle arabaların ne gibi dezavantajları olur benim gibi bir biniciye, yani bu hasarlar sürüşünü veya başka neyi etkiler...
  • Kalkışlarda,yokuşlarda performansa ihtiyacın yoksa,ani kalkış ve hızlanmalara gerek duymuyorsan aracı alabilirsin.Konfor konusunda diyecek olumsuz tek bir noktam olmadı ben kullanırken.
    2007 modellerinde "kronik korna sorunu var"
    aklınızda olsun bu da.Sorun 2011in 2yarısından sonraki araçlarda düzeltildi.Benimki ilk 2007ydi korna fena sıkıntı yarattı,ikincisi sıfırdı 2011 Haziran'dı sorun yaşamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabayı dün ustalara gösterdim, bu araba yaramaz dediler ve arayışımız tekrar başladı malesef :(
  • üstüne 3.5 daha koy benim aracı veriym sana :) bu ne la 27 bine 2006 astra..
  • bu arada opelden vazgeçtim, focus bakmaya başladım, fazlaca soru sorduğumun farkındayim ama ne yapalım anlamıyoruz işte, sizce hangisi daha iyidir, focus mu, astra mı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.