Şimdi Ara

Bu arzu ve isteği sezonun kalanına yaymalıyız ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen hafta oynanan Gaziantep maçı ile bugün oynanan Bursa maçı arasında , en büyük fark yaratan durum takımın arzu ve isteği olarak görüyorum...

Bence takımın bunu aşması gerek elbette kadro-diziliş , sistem önemli ancak bizim istikrarsız olmamızın ana sebebi bu olsa gerek ...

• 2 kilit nokta var,

1- deplasmandaki maçlardaki konsantrasyon
    2- 4-4-2 sisteminden şaşmamak en azından bu sezon için.

Bizim ne yapıp edip şampiyon olmamız lazım bu sene, 4. Yıldızı takmamız şart. Bunun içinde her maça aynı derecede motive olup mevcut sistemi daha fazla kurcalamadan hedefe yürümek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ha tabi şunu da unutmamak lazım, artık taraftarında Sabri'yle, Emre'yle, Selçuk'la, Eboue'yle daha fazla uğraşmadan destek olması lazım. Sabri'yi gördünüz bu gece, keza Eboue de öyle. Istediler mi oynuyorlar net.

• abi üzüldüğüm şey;çok saçma puan kayıpları yaptık bu fb'lilerde kendilerini bişey sanıyorlar.ligin ilk yarısı bursa deplasmanı,evimizdeki rize maçlarındaki puan kayıpları olmasa şuan başabaş gidiyor olacaktık :( takımın hırsı yerinde onda bir sorun yok gibi zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

2 kilit nokta var,

1- deplasmandaki maçlardaki konsantrasyon
    2- 4-4-2 sisteminden şaşmamak en azından bu sezon için.

Bizim ne yapıp edip şampiyon olmamız lazım bu sene, 4. Yıldızı takmamız şart. Bunun içinde her maça aynı derecede motive olup mevcut sistemi daha fazla kurcalamadan hedefe yürümek lazım.

Bizim iç saha maçlarında Mancini döneminde yenilgimiz yok sanırım , asıl sorunumuz deplasman maçlarındaki motavisyonumuz performansımız ...
  • Antepte puan bırakmasaydık neler olmuştu neler konuşuluyordu şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Antepte puan bırakmasaydık neler olmuştu neler konuşuluyordu şimdi.

Zaten o maçlarda alınan puanlar , bugün kazandığımız maçın önemini arttırır ...

Şimdi güzel bir oyun ve skorla yendik , kalkıp deplasmanda puan kaybedersek bu maçın önemi pekte kalmıyor...
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    evet abi herkes elini taşın altına sokmalı, bugün verdiğimiz sözden başlayalım hadi.
    ben şuan bamyalıyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

evet abi herkes elini taşın altına sokmalı, bugün verdiğimiz sözden başlayalım hadi.

Tamam la banlıcaz sözümüz söz yaptık totemi bikere gece 12 yi bekliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Tamam la banlıcaz sözümüz söz yaptık totemi bikere gece 12 yi bekliyorum.

tamam hadi haftaya görüşürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: man in the dark

abi üzüldüğüm şey;çok saçma puan kayıpları yaptık bu fb'lilerde kendilerini bişey sanıyorlar.ligin ilk yarısı bursa deplasmanı,evimizdeki rize maçlarındaki puan kayıpları olmasa şuan başabaş gidiyor olacaktık :( takımın hırsı yerinde onda bir sorun yok gibi zaten..

Fenerbahçe kötü oynadığı zaman bile 3 puan almayı bildi , biz neredeyse kötü oynayarak 3 puan alamadık zaten bu yüzden böyle bir fark oluştu ...

Takımın hırsı arzusu bugün yerinde önemli olan bunu diğer maçlara yayabilmek , deplasmanlarda buna yakın oynayabilmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: man in the dark

abi üzüldüğüm şey;çok saçma puan kayıpları yaptık bu fb'lilerde kendilerini bişey sanıyorlar.ligin ilk yarısı bursa deplasmanı,evimizdeki rize maçlarındaki puan kayıpları olmasa şuan başabaş gidiyor olacaktık :( takımın hırsı yerinde onda bir sorun yok gibi zaten..

Bir söz vardır, halamın bıyıkları olsa amcam olurdu diye...
  • quote:

Ha tabi şunu da unutmamak lazım, artık taraftarında Sabri'yle, Emre'yle, Selçuk'la, Eboue'yle daha fazla uğraşmadan destek olması lazım. Sabri'yi gördünüz bu gece, keza Eboue de öyle. Istediler mi oynuyorlar net.

Biz zaten buna kızıyoruz. İsteyince oynayan adam istemiyoruz Melo gibi hemen hemen her maç maksimumunda oynayan adam istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

quote:

Ha tabi şunu da unutmamak lazım, artık taraftarında Sabri'yle, Emre'yle, Selçuk'la, Eboue'yle daha fazla uğraşmadan destek olması lazım. Sabri'yi gördünüz bu gece, keza Eboue de öyle. Istediler mi oynuyorlar net.

Biz zaten buna kızıyoruz. İsteyince oynayan adam istemiyoruz Melo gibi hemen hemen her maç maksimumunda oynayan adam istiyoruz.

Ayağına top geldiğinde, hatalı pas verdiğinde, isabetsiz şu çektiğinde tepki gösterilen adamlardan bir de iyi futbol beklemek hayalciliktir. Aynı hataları yapan Sneijder, Drogba olunca alkışlanıyor halbuki.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TMoE

quote:

Ayağına top geldiğinde, hatalı pas verdiğinde, isabetsiz şu çektiğinde tepki gösterilen adamlardan bir de iyi futbol beklemek hayalciliktir. Aynı hataları yapan Sneijder, Drogba olunca alkışlanıyor halbuki.

Hocam haklı olduğun noktalar var ancak taraftarında haklı olduğu yerler var ,

Sadece Eboue konusunda şunu diyebilirim , sadece saha içindeki performansı değilde saha içindeki davranışları da onu eleştirmede büyük rol oynuyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.