Şimdi Ara

Bu arkadaşın akıbeti ne oldu? (deepfingers)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
2.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış hatırlamıyorsam 320k'dan mezuna bırakıp tyt+ayt fullediğini yazmıştı. ÖSYM tarihinin en iyi çekişi falan olabilir diye düşünmüştüm. Bir sonucunu paylaşsan da rahatlasak yav harbiden merak ettim.

• Yok mu başka merak eden
  • Bekliyorum
  • Ben de merak ediyorum
  • Valla bu dediğini yaptıysa bizim arkadaşlar arasında bile (üni-3.sınıf) muhabbeti geçer bu adamın. Umarım yapmıştır.
  • Bence imkansiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrenal101

Bence imkansiz
    Daha ses çıkmadı ama röportaj falan veriyordur belki şuan belli olmaz
  • Brütal kullanıcısına yanıt
    Cok zor basta neden 320k yapmis bu tarz yuksek derece icin onceki birikim cok onemli

• adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    Bakalım, umarım öğreniriz ama şaka yapar gibi bir hali yoktu diye hatırlıyorum.
  • Bekliyoruz reisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Balkon konuşması yapcak heralde
  • Kalbim inaniyor aklim inanmiyor bu duruma hocam Buyuk ihtimal trolldur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi günahını almayayım ama bana o arkadaşın mesajları biraz kolpa hissi vermişti, neden öyle hissettim bilemiyorum. Başka hiçbir ilk 500 öğrencisinde o hissi almamıştım. Foruma da girmiş görünüyor bir saat önce ama son mesaj dünmüş... Bilemiyorum herhalde ben yanılıyorumdur diye düşünüyorum, kimsenin hayal kırıklığını istemem.
  • Troll gibiydi bence . Yapılabilir mi imkansız değil. Ama yapmış olsaydı şu an forumun çoğunluğu onu konuşuyor olurdu.

• Vedddddddd V kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle öyle ama 320k'dan hamda ilk 10'a çekebilecek kadar aşmış bir arkadaşsa sonucunu burada paylaşmanın ona elle tutulur bir fayda sağlamayacağını da bildiğinden (hani okul/bölüm vs. çoktan karar vermişse) bir şey yazmıyor olabilir.
    Hocam öncelikle sizi tebrik ederim sıralamanızdan dolayı. Bir soru sormak istiyorum. Acaba tavsiye,kaynak önerileri tarzında bir konu açacak mısınız? Şimdiden teşekkürler
  • MaviolanYedigün kullanıcısına yanıt
    Çok fazla talep var zaten hocam, mutlaka açarım yani :). Hatta artık yavaştan yazmaya başlamalıyım belki de.
    Çok iyi olur gerçekten hocam özellikle matematik ve fizik için. Hatırladığım kadarıyla geçen sene matematiği fulleyip fen yüzünden mezuna bırakmıştınız.
  • MaviolanYedigün kullanıcısına yanıt
    Doğru hatırlıyorsunuz, özellikle minik temeli ve yüksek potansiyeli olan sayısalcılar için faydalı bir konu açmış olurum muhtemelen.
    Şimdiden çok teşekkürler hocam. Eğitim hayatınızda başarılar. Bu arada nereyi yazmayı düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.