Şimdi Ara

Bu aralar araç almak neden mantıklı değil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Annem için 2. el araç bakıyoruz max 47-50bin civarına. Çoğu yerde okuduğumda bu aralar araç alınmaması gerektiği söyleniyor.
    Sizce neden almamalıyız=? Ne düşünüyorsunuz bu konuyla alakalı?

• Çok değil bundan 4 5 ay önce 47 bin lirayaya hangi arabayı alırdın şimdi ne alabilirsin ksrşılaştırmalu bi incelersen görürsün .

Ekonomi+döviz:das auto hayal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araba almak bu ulkede hic bi zaman mantikli degil. Borc harc krediyle uzun bi maratona giriyorsun. Araç fiyati haricinde devamli bi engeller cikiyor. Sigortasi kaskosu vergisi muayenesi bakimi yakiti vs.. Yeminle sinir stres kat sayisi artiyor insanin.

Ama malesefki mecburuz. Eger sizde mecbursaniz paranizin yeterli oldugu bir araci alin. Çünkü yarin ne olacagi belli degil. Otv indirimi muhabbetleri donuyo ama masal geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 9 Şubat 2017; 21:42:58 >
  • benim aklıma tek şu düşünce geliyor dün 2016 model tofaş amg alabileceğin paraya bugün 2012-2013 model tofaş slx alabildiğin için insanlar araç almayı öermiyor, yoksa ortada dolar ve ötv dışında değişen bir şey yok,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim fikrime göre;

Araç alacak insan almakı. 40 liralık araba 55 lira olucak çünkü. "Atma ziya atma" repliğini bana söyleyecek arkadaşlara da 100 kağıda sıfır d sınıfı alıyorduk ki onunda iyisini alıyorduk demek istiyorum. Şimdi c sınıfları daha yüksek ücrette. (Astra konusunda 107 bine iyi fiyat diyenlerdenim bu arada, çünkü şuanki piyasada evet c hb arabaya bu para iyi geliyor düşünün!)

Derseniz ben biniciyim. 2. El problemi olan araçlara bakın. 40 - 50 bine alırsınız ama aldığınız araba polo corsa olmaz en azından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İplenmemekten Bıkan Adam -- 9 Şubat 2017; 21:53:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitsubishi attrage cvt otomatik sifir km 51500 e mevcut. Bence inceleyin. Su an icin f/p araci.

Konu linki asagida

https://forum.donanimhaber.com/son-araclar-mitsubishi-attrage-1-2-cvt-52500-en-az-yakan-benzinli-cc-navi-anahtarsiz-sistem-dij-klima-6-airbag--122779248

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.