Şimdi Ara

Bu ARAL GAME BF4'ümü ne zaman getirecek? (GELDİ SS'Lİ!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Bu ARAL GAME BF4'ümü ne zaman getirecek? (GELDİ SS'Lİ!)
  • Bu sabah bir umutla kapının çalmasını bekledim belki sürpriz yaparlar diye Yarın sabah gelsin bari.
  • ComradeMakarov kullanıcısına yanıt
    benim hesapta hala hazırlanıyor yazıyor inş dedikleri gibi olurda oynamaya başlarız
  • Daha hazırlıyorlar demekki yağlayıp,pudralayıp gönderirler... Çok zor şeyler bunlar, yıl olmuş 2013
  • mng kargo şubesiyle evimin arası 100 metre şubeye gelince direk gidip kendim alıcam birde 4 5 saat onların dağıtıma çıkmasını mı bekliyicez :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR Maker

mng kargo şubesiyle evimin arası 100 metre şubeye gelince direk gidip kendim alıcam birde 4 5 saat onların dağıtıma çıkmasını mı bekliyicez :S

Şubeye geldiğini nasıl anlayacaksın ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

quote:

mng kargo şubesiyle evimin arası 100 metre şubeye gelince direk gidip kendim alıcam birde 4 5 saat onların dağıtıma çıkmasını mı bekliyicez :S

bu akşam ve yarın sabah işe gitmeden önce kontrol ederim şubedeyse eğer alırım yakın olduğu ıcın sorun olmaz Mng üzerinden de kontrol ediliyor nerde olduğunu yoldamı hangi şubede veya hangi şubeden hangi şubeye hareket ediyor hepsini gösteriyor son şubeye gelince dağıtım için bekliyorlar dağıtım saati gelince dağıtıma çıkıyorlar son şubeye gelince dağıtıma çıkmadan gider alırım oyunu :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassino!

quote:

bu akşam ve yarın sabah işe gitmeden önce kontrol ederim şubedeyse eğer alırım yakın olduğu ıcın sorun olmaz Mng üzerinden de kontrol ediliyor nerde olduğunu yoldamı hangi şubede veya hangi şubeden hangi şubeye hareket ediyor hepsini gösteriyor son şubeye gelince dağıtım için bekliyorlar dağıtım saati gelince dağıtıma çıkıyorlar son şubeye gelince dağıtıma çıkmadan gider alırım oyunu :)

Olmazsa ben de öyle yaparım. Ama kargonun kapıya gelmesi daha güzel bir duygu

• araldan oyun alan kaldı mı ya
  • şeytana uydukk
  • aral game i seviyorum, işlerinin ehli bunlar
  •  Bu ARAL GAME BF4'ümü ne zaman getirecek? (GELDİ SS'Lİ!)
  • Yani diyor ki;"Bugün de oyun yok size,en erken yarın alırsınız."
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMakarov

Yani diyor ki;"Bugün de oyun yok size,en erken yarın alırsınız."

demek ki neymiş bundan sonra kutu sevdasını bırakıp dijital platforma döneceğiz
  • makik kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.
  • kargoya verilmiş benim oyunum beyler darısı sizlere :)
  • MeNzA M kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi onu yazacaktım ben de

Kargo Şuan Evren şubesindeymiş.
    quote:

Mng Kargo Evren şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Evren kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.
    Telefon : 0 (212) 656 71 10
    Adres : Evren Mah. İstiklal Cad. 9 Sok. No:39 Güneşli/ İSTANBUL

Yok mu arayıp bilgi alabilecek birisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComradeMakarov -- 31 Ekim 2013; 14:55:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMakarov

Aynen şimdi onu yazacaktım ben de

Kargo Şuan Evren şubesindeymiş.
    quote:

Mng Kargo Evren şubesinden beklediğiniz kargonun nerede olduğunu sorgulatmak veya göndereceğiniz kargo ile ilgili olarak fiyat ve teslimat süresi gibi bilgileri almak için altta bulunan İstanbul Evren kargo şubesine ait telefon numarasını kullanabilirsiniz.
    Telefon : 0 (212) 656 71 10
    Adres : Evren Mah. İstiklal Cad. 9 Sok. No:39 Güneşli/ İSTANBUL

Yok mu arayıp bilgi alabilecek birisi

eyvallah hocam hayırlı olsun öğlen verdiklerine göre eğer istanbuldaysanız yarın sabah elimizde :)

• sabah 9 da şubedeymiş uyanabilirsem gider alırım artık...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.