Şimdi Ara

Bu araç için fikriniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar.ağa -- 19 Haziran 2022; 21:30:11 >

• Aradaki km farkı az değil, benzinli olan mantıklı. Az kullanırsanız lpg takmaya gerek yok.

Hesabı şöyle yapın. Biri 250bin (iyi kıt, muayene vs. dahil o kadar tutmaz bile) lpgli 3x kilometre, diğeri 240bin lpgli 9x kilometre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lpg li olan 230 bin fiyatı onu yazmayı unutmuşum

• Lpg yi kendiniz taktırmanız daha sağlıklı. Ayrıca olabildiğince düşük km araç, hatta servis bakımlı araç bakın. Saçma sapan motor yağları koyuyor insanlar. Hiç güvenmiyorum o yüzden servis bakımlı olmayan araçlara.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

• Yarından ucuz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arabanın çizgileri çok iyi durmuyor. Km düşürme vakası olabilir. 292k sıfır fiyatları varken 6 yaşında olan araca bu parayı bağlanmaz ticaret yapıcaksanız. Araba km göre çok yıpranmış.

• Q6600 Q kullanıcısına yanıt

Bu nasıl sizce

fiorinoya baktımda beğenmedim onu direk eledim

ttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-piranlar-2015-renault-symbol-1.2-joy-hatasiz-31-bin-km-1032439083/detay

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

arabaya bakıyorum km bakıyorum çok orantısız bu km bu yıpranma bilmiyorum aracın ön sol sağ çamurluklar ayarsızlık gözüküyor tampon birleşme yerine bakın. Sol arka kapıda da işlemli olabilir. Bu paketlerin touch modeline bakın bence. bu fiyatlara linea bakabilirsiniz, önceliğiniz sedan araçsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Q6600 -- 20 Haziran 2022; 15:8:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.