Şimdi Ara

Bu aracı yorumlar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bütçemiz Max 55 bin 54 bine yakın bir miktara kadar indik. Kriterlerimiz otomatik ve az yakması. Aracı ben kullanacağım 20 yaşındayım. Benim çok hoşuma gitti sizce alınır mı?
    Sol taraf boyalı olması çok problem midir? Boya takıntım yok ama çevrem bana çok baskı yapıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2006-mazda-3-kirmizi-sunroof-lpg-otomatik-18-jant-tam-dolu-763208285/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2006 mazda 3+ car salesman adlı 1 yıllık galeri+ sol taraf komple boya(!)+56 bin lira= koşarak uzaklaş

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Hocam galeri olması ve sol tarafım boyalı olması sıkıntı ancak 54-55 bin lira aralığında otomatik lpgli araç bulamıyoruz.

Açıkcası yanlış anlamayın az paraya çok şey istemek olmuyor biliyorum ama gri 1.2 cliolar da o kadar estetiksiz gözüküyor ki. Severek binemeyeceğim. Trabzonda yaşadığım için expertiz için yol masrafı olmayacak. Öneriniz varsa açığım.

• Hocam piyasasını tam bilmiyorum ama bu paralara vtec 2 bulabilirsiniz galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Penanggalan kullanıcısına yanıt
    E120 ve E130 ( 2002-2007 ) corolla bak

• Up

• orijinal jantlı olmadığı için tavsiye etmem. Bu seri mazda 3'ler keyifli ve tok bir araba. Mazdanın ilginç bir şekilde civicle yarışan piyasası var.

2008 sonrası lancer otomatik bakabilirsin:https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-1.5-otamatik-lancer-invite-763255683/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-tum-bakimlari-yeni-yapilmis-arac-758706671/detay

Bu arada çevrene bakma. 10-15 yaşında boyasız arabaya ederinden fazla verirsin, ertesi gün kaza yapıp boyanmayacağının garantisi yok. bu paraya anca clio 1.2 olur boyasız diye o da parasını haketmez.

Önemli olan tavanda boya olmasın(güneş yanığı olsun ama boya olmasın), şasi ve iç kısımlarda boya olmasın. Şasi ve direklerde tamir olmasın. Bu yaşta buna bakılır. Asıl aracın mekaniğine bakmak lazım. Boyasız araba bulursun da bakımsız ise mekanik bitik olur bir anlamı kalmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Hocam galeri olması ve sol tarafım boyalı olması sıkıntı ancak 54-55 bin lira aralığında otomatik lpgli araç bulamıyoruz.

Açıkcası yanlış anlamayın az paraya çok şey istemek olmuyor biliyorum ama gri 1.2 cliolar da o kadar estetiksiz gözüküyor ki. Severek binemeyeceğim. Trabzonda yaşadığım için expertiz için yol masrafı olmayacak. Öneriniz varsa açığım.
    Cruze bakın temiz 2011 model üstü 100 bin km civarı bulabilirsin

• Mazda 3 sahibinden temiz bakımlı bulunursa alınabilir .Bir arkadaşımda var 2006 dan beri ilk sahibi kullanıyor .lpg de 60-80 binde bir supapları bitiriyor.( Önce orjinal supaplar yandı sonra çelik supap taktı ama onlar da yandı) Yokuşlarda biraz zor gidiyor .Onun dışında bakımları düzenli yapılırsa pek arıza vermiyor.
  • zafan Z kullanıcısına yanıt
    Cruze ve lancer vazgeçme sebebimiz lpgde sübap erimesi yapmasıydı. Mazda3 te olduğunu bilmiyordum. Onu da elemek zorunda kalacağım galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penanggalan -- 5 Aralık 2019; 10:9:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.