Şimdi Ara

Bu aracı (avensis)sorgulayabilecek birisi var mı?(alindi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasekkurler arkadaslar, daha araci teslim almadim. Yarin istanbula gidip alicam, insallah sikintili bir durum yoktur da agiz tadiyla binmek nasip olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun gule gule kullanin , yeni corolladan felan cok daha ustun bir arac . Makyajli kasa olandan degil mi arac ? Ilan gorunmuyor mobilden :)

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

Tasekkurler arkadaslar, daha araci teslim almadim. Yarin istanbula gidip alicam, insallah sikintili bir durum yoktur da agiz tadiyla binmek nasip olur.

Hayırlı uğurlu olsun aracınız bana kalırsa yakışıklı araç birde cvt olsa varya bugün gider alırım o kadar yani d sınıfı nın en mantıklı aracı

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Hayirli olsun gule gule kullanin , yeni corolladan felan cok daha ustun bir arac . Makyajli kasa olandan degil mi arac ? Ilan gorunmuyor mobilden :)

Araç makyajlı kasa, 830kmde toyota bayisinin test aracıydı. Bugün teslim aldım, istanbuldan izmire götürüyorum. İlk izlenimlerim olumlu, haftasonu prins lpg taktırıp yılda 30000kmlik maratonuna başlatmayı düşünüyorum.

• evolvo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, aradım sizi ama telefonunuz kapalıydı, sonrada işlerimin yoğunluğundan gelemedim tanışma fırsatımız olmadı maalesef.

Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightblueist

Hayırlı olsun, aradım sizi ama telefonunuz kapalıydı, sonrada işlerimin yoğunluğundan gelemedim tanışma fırsatımız olmadı maalesef.

Şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Sabah uçaktaydım kapalıydı, şu anda da feribottayım arada gidip geliyor. Yardımların için tekrar teşekkürler. Alim bey de sağolsun samimi bir şekilde ağırladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

Hayirli olsun gule gule kullanin , yeni corolladan felan cok daha ustun bir arac . Makyajli kasa olandan degil mi arac ? Ilan gorunmuyor mobilden :)

Araç makyajlı kasa, 830kmde toyota bayisinin test aracıydı. Bugün teslim aldım, istanbuldan izmire götürüyorum. İlk izlenimlerim olumlu, haftasonu prins lpg taktırıp yılda 30000kmlik maratonuna başlatmayı düşünüyorum.

makyajlı kasa çok daha güzel görünüyor benimde gözüme :) tank gibi araç, lpg ile tadına doyulmaz bir kombinasyon tekrar hayırlı olsun .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.