Şimdi Ara

Bu aracı (avensis)sorgulayabilecek birisi var mı?(alindi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sifir-ayarinda-avensis-1-6-elegant-extra-146872860/detay
    Edit:İlan yayindan kalkmis. Arac avensis 1.6 elegant extra ,900 km beyaz, 54500'e anlastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 15 Aralık 2013; 21:13:51 >

• Herhangi bir sıkıntı görünmüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Herhangi bir sıkıntı görünmüyor...

Teşekekkürler, ilan sahibi zaten toyota bayisiymiş,beni aradılar, bir sorun yok dediler.Araç test aracıymış, ne dersiniz alınır mı sizce?
  • evolvo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim...Araç güzel bir araç...Ben şahsen yeni Corolla'ya tercih ederim...Fakat fiyat için biraz daha bastırın...Bildiğim kadarıyla seneye kasa değiştirecekmiş bu araç...
    Ama test aracı dahi olsa mutlaka başka bir yere baktırın derim...Zira test araçları tıpkı kiralık araç gibi hor kullanılıyor...
  • Bence alınır. :)

Bu paraya bu kadar yeni model ve bu kadar donanımlı bir D sınıfı araç az bulunur valla.
  • Çok fazla düşünürsen bu aracı başkası kapar ben olsam alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Bence alınır. :)

Bu paraya bu kadar yeni model ve bu kadar donanımlı bir D sınıfı araç az bulunur valla.

Km düşürülmüş olabilir mi acaba? İstanbuldaki bayilere güven olur mu?
  • Forumdan nightblueist nikli arkadasimizin yardimlari ve haluk23 abimizin tesvikleriyle aracin kaparosunu yatirdim, pzt istanbula islemleri tamamlamak uzere gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolvo -- 13 Aralık 2013; 14:39:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk bey hayırlı uğurlu olsun.
  • nightblueist kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightblueist

Cenk bey hayırlı uğurlu olsun.

Çok sevdiğim Cenk arkadaşıma beğendiği araç ile ilgili yardımcı olmuş olduğun için ben de teşekkür ederim forumdaşım. :)
  • hayırlı olsun süper bir fırsat olmuş...
  • hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun :)
  • Hayırlı olsun inşallah. Kazasiz surusler bir sonraki aracımin bu olmasını istiyorum.

• Öncelikle hayırlı olsun almışsınız aracı. Bende yakın bi zamanda almayı düşünüyorum. Aracı nerden sorguluyorsunuz peki

• quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: nightblueist

Cenk bey hayırlı uğurlu olsun.

Çok sevdiğim Cenk arkadaşıma beğendiği araç ile ilgili yardımcı olmuş olduğun için ben de teşekkür ederim forumdaşım. :)

Bende tesekkur ederim size.

• Cenk abi hayırlı olsun , geç gördüm konuyu güzel seçim olmuş. Elegant extra değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondAta

Cenk abi hayırlı olsun , geç gördüm konuyu güzel seçim olmuş. Elegant extra değil mi ?

Tesekkurler Anilcim, evet elegant extra.

• hayırlı olsun hocam allah kaza bela vermesinn
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.