Şimdi Ara

Bu aracı alayım mı. ( Geely Emgrand ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün gösterdim aracı ekspere de soktuk servisinde de bakturdım. Servis çok ilgilendi bakı ücretleri de 205-300 arasındaymış. Son olarak 26.500 e bugün devrini alacağım. Kullanan arkadaş ta çok memnun ama nakite ihtiyacı olmuş 3 ay önce 32 den satılığa çıkarmış bana nasip oldu. Dediğiniz gibi piyasası olmayan bir araç. Ben de min. 4 sene gibi bineceğim herhalde.
  • Hayırlı olsun aracınız.Sağdan soldan gelecek olumsuz yorumlara kulak asmayın.Aynı donanımda C sınıfı araçları bu aracın en az 2 katına alırsınız.
  • Hayırlı olsun hocam. Yorumlarınızı bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airapper

Almayın

Neden hocam kullandınız mı aracı
  • Hocam hayırlı olsun.İleride detaylı görüşlerinizi yazarsaniz birde resimle konuyu süslerseniz sevinirim :).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önemli olan içinize sinmesi

• almayın.. bir kaç arkadşımın aracı muayeneden dahi geçemedi tüplü olunca.... istihao haddi problemleri yaşanıyor... çin merkezine mail atıldı... Adamlar arabasının arkasında durup uygunluk belgesini vermediler... Türkiyeden de çekilmeyi planlıyorlarmış haberiniz olsun... Arabam hızlı satılsın yedek parçası sıkıntısız olsun diyorsan FIAT ya da RENAULT (Linea,Egea,Clio vb) .... hızlı satılsın F/P olsun Skoda Fabia/Octavia olabilir.. Maalesef Türkiye şartları bu.
  • fenerliyizbizler F kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, araç hakkında görüşleriniz nasıl ???
  • mirahur kullanıcısına yanıt
    Cevap vermediler mi ? Öyle bir sıkıntıyı çok duydum kimisi simit tank taktırmış ve ucu ucuna geçmiş. Kimisi söküp geçmiş tekrar taktırmış. Çoğu Çin markası bayisi bile yok,onu geçtim yedek parçacılar bile satmıyor. Tr ye ilk giriş yaptıklarında 2-3 sene götürdüler sonra kapıyı kapatıp gittiler. Chery yazıyorsun tr web sitesi bile çıkmıyor.
  • Alma.

• Arac fiyatina gore iyi,ikinci eli olmamasida avantaj aslinda,yoksa bu fiyata boyle bir arac olmazdi.Alirken acele etmeyin 10 15 gune bir kelepir dusuyor sahibinden'e ucuz alin,alirken kazanin,Lpg ise echo ve familia malesef lpg li muayeneden gecmiyor,fc ve emgrand lpg li muayene oluyor ben fc yi gecen hafta muayene yaptirdim.
    Isin ilginc yani bu araclari alip kullananlar memnun,araci sokakta gormus hicbir bilgisi olmayanlar ise almayin diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgiedintlg -- 23 Mart 2017; 10:22:19 >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Parasına göre kesinlikle alınacak araba diyorum. Sadece lpg de araç çekişte biraz düşüyor bunun dışında hiç bir olumsuzluk yaşamadım henüz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.