Şimdi Ara

Bu araç nasıl sizce Honda Civic (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam, sen şimdi Honda dedin ya, hemen damlamış bile Honda düşmanları. Siz bakmayın onlara. Ben 2015 de sıfır aldım, bir çok araca da bindim özellikle çok karşılaştırması yapılan astra falan. Yok olmuyor. İnsan bir kere Honda ya bindi mi iPhone kullanıyor gibi oluyor.

Elegance model geri görüş kamerası sunroof koltuk ısıtma lpg uyumu performans aklınıza ne geliyorsa yeterli donanım..

Honda nın şu an en iyi kasası derim kaçırma hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 19 Eylül 2017; 22:14:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Çok mu sinirlendin paşam yazdıklarıma

Megane kullanan adam cruze'a teneke diyorsa çocukluğuna verip geçeceksin

aracımdan memnunum kardeşim ncap testlerinede bakabilirsin dalga geçilen renault ncap testlerindeki başarısı ortada neyse ben arkadaşa civic önerdim sen astra yı öneriyorsun senin bileceğin iş konu uzamasın
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    Ncap rekortmeni cruze'a teneke diyip aracını savunmak için aynı testlere sarılman komik

Neyse, sokak ağzıyla yorumuma cevap verip patavatsızlık yapan sensin, benlik bir durum yok... Bence de uzamasın.
  • Honda forumlarında birbirini gazlıyor adamlar. 55 binden ilan açan adama en az 60 eder o az istemişsin diyorlar.

2007-2009 modellerine 60 üzeri gider diyorlar.

Sıfır boş paketi yeni kasa 85 bine yakın bir araç.

Civic severim ben de ama bu araba ikinci el alınmaz. Sıfır almak lazım.

• Honda forumlarında birbirini gazlıyor adamlar. 65 diye ilan açan adama en az 70 istemelisin, çok az istemişsin diyorlar.

Sıfır boş paketi 85 binden başlıyor. Bu adamlar 2007-2009 modellerine 60 üzeri gider diyor.

Honda seviyorum ben de ama bu araba ikinci el alınmaz. Sıfır almak lazım. Bir sıfır faiz kampanyası falan denk getirip..

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Hocam, sen şimdi Honda dedin ya, hemen damlamış bile Honda düşmanları. Siz bakmayın onlara. Ben 2015 de sıfır aldım, bir çok araca da bindim özellikle çok karşılaştırması yapılan astra falan. Yok olmuyor. İnsan bir kere Honda ya bindi mi iPhone kullanıyor gibi oluyor.

Elegance model geri görüş kamerası sunroof koltuk ısıtma lpg uyumu performans aklınıza ne geliyorsa yeterli donanım..

Hocam görüşleriniz için teşekkür ederim bakalım inşallah alicam peki 67.500 fiyat nasıl sizce vermeye değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

Hocam, sen şimdi Honda dedin ya, hemen damlamış bile Honda düşmanları. Siz bakmayın onlara. Ben 2015 de sıfır aldım, bir çok araca da bindim özellikle çok karşılaştırması yapılan astra falan. Yok olmuyor. İnsan bir kere Honda ya bindi mi iPhone kullanıyor gibi oluyor.

Hocam görüşleriniz için teşekkür ederim bakalım inşallah alicam peki 67.500 fiyat nasıl sizce vermeye değer mi

Özel mesaj olarak yolladım hocam, şimdiden hayırlı olsun alacağın herhangi bir Civic, inşallah sende benim yaşadığım hissi yaşarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Aynı paraya alabileceğiniz bir iki örnek

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ds-automobiles-citroen-ds-5-1.6thp-d-sport-461273246/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sinan-otomotivden-30-bin-km-de-mazda-3-482642798/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-active-1.2-puretech-130hp-s-s-eat6-t9-hatasiz-480748596/detay

Araçlara bakın siz karar verin. O honda bu kadar eder mi?

İlk araç büyük hasar kaydı olan, ikinci elde tutulmayan, yakıtının ne yaktığı malum bir araç.

İkinci aracın piyasası 80 civarı iken sizin 15 bin kadar daha ucuza bulduğunuz ne halt olduğu belli olmayan bir araç, üstüne üslük içi dar, bakımı sıkıntı, performansı kötü olup yakıtı sıkıntılı bir araç.

Üçüncü araç ise altı üstü hb olup diğerleri gibi piyasası olmayan yakıtı da diğerleri gibi bir muamma bir araç

Sen bunları boşverip temiz hasarsız yakıtı uygun ve ikinci eli iyi, sorunsuz donanımlı bir link versene!!!
    Not: Hiç honda kullanmadım. Piyasanında haddinden fazla saçma olduğunu düşünen biriyim. Ama verdiğiniz örnekler ofsayt

Mobilden baktığımdan ilan açıklamalarını okumadım.

Lakin piyasayı biliyorum bu araçların kazası olmayan temizi 67.500 Tl'ye alınabilinir.

Ve bu araçlar her açıdan o Civic'den çok daha iyi.

Hatta c sınıfında hemen her araç daha iyi zaten.

Yakıta gelince 308'de Mazda 3'de çok üzecek araçlar değil. DS5 ise çok özel bir araç zaten.

Hatta 1.2 2016 Megane bulunur o paraya.

Mazda3 ü bu fiyata bulmanız imkansız. Pert kayıtlılar bu fiyata zar zor bulunur. Gösterdiğiniz aracın piyasası 80 bin civarı ve mazdanın yakıtı daha fazla, içi ve bagaj daha dar. Bakımı 6 ayda bir. Güzel araç fakat aile için bence olmaz.

Ds ise uç bir araç. Bu aracı satmak bile zor. Şimdi siz daha almadan satmayı düşünüyorsun diyebilirsin fakat ne yazıkki gerçekler bu. Millet dişinden tırnağınından artırıp zar zor araç alıyor. Butür araçlarla riske girmek istemez.

308 ise daha öncede dediğim gibi. Öncelikle hb ve boş bir araç. Yakıtı evet üzmez ama benzin fiyatları malum.

Ne yazıkki öyle bir hale geldik ki insanlar yol sesi alsada kalitesi düşük olsada, sorunsuz, az yakan, geniş, ikinci eli iyi olan araçlar almak istiyor. Herkes için bunu söylemek tabiki olmaz ama genel böyle. Bom boş fiestanın giriş fiyatı bile 70 binlere yaklaşmış durumda.

Tekrar söylüyorum ben hondacı değilim. Böyle bir honda alırmısın dersen bende kolay kolay almam. Ama piyasa ve diğer yazdığım etkenler bizleri bu tür araçları almaya mahkum ediyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.