Şimdi Ara

Bu araç nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-yetkili-servis-bakimli-kazasiz-c4-dizel-orjinal-70.000-km-de-395288197/detay

Bu araç nasıldır kullanan varmıydı bu parayı hak eder mi bilenler yada kullananlar yorum yaparsa sevinirim

45 milyar geçmeden c sınıfı dizel manuel başka araç önerileride olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracı kullanmadım ama bu piyasada, bu paraya yüksek modelli, c segment dizel araba bedava gibi birşey.

• Fiyatına göre iyi gibi ama bence içi kötü görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Fiyatına göre iyi gibi ama bence içi kötü görünüyor

şuan kullandıgım 94 model nissan onun kadar kötü olamaz benim için yeterli zaten bu paraya bu kadar fazlasını beklemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: nks0urce

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Fiyatına göre iyi gibi ama bence içi kötü görünüyor

şuan kullandıgım 94 model nissan onun kadar kötü olamaz benim için yeterli zaten bu paraya bu kadar fazlasını beklemiyorum

Anladım o zaman sorun yok

• Sirket arabasi.net

• şirket arbası+70000+french+diesel:intihar

• hocam 45 bine belki 2011 2012 hyundai i30 yada kia ceed 1.6crdi bulabilirsiniz bi bakmakta fayda var
  • C4 den şaşmayın hocam az daha araştırıp 112 hp olanını bulabilirseniz tadından yenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4 güzel araçta beyaz renklerin çoğu şirket çıkması oluyor hocam, dikkat etmek lazım. Benimde radarım da olan bir araç.

• Araç olarak C4 iyi ama mümkünse galeriden olmasın.

• muayeneye kaç kmde girdi, servis bakımları kaç kmde bakmak lazım
  • Bakınıyorum suanda galeriden degilde normal kullanıcıdan özellikle baknadım acıkcası bu denk geldi öyle dolasırken i30 lar içinde gereksiz agır yakıtı bunlardan daha fazla olur diye okudum kia ya hiç bakmadım

• 2012 c4 112hp kullanıyorum. Manual olandan. Deneme sürüşü yapabilirsen karar verirsin. Sürüş hoşuna giderse aracın bir sorunu yok. Ben 2001 pailodan geçtiğim için her şeyi hoşuma gidiyor. Aynı segment bir araç kullansaydım aradaki farkı söylerdim.

Yakıt konusu arabanın tercih edilmesinde en büyük etken. Güvenlik testinden aldığı puan iyi diye hatırlıyorum.

• Sirket arabasi takintililara bakmayin. Yuruyen aksam ve motor iyiyse alinir. Kaporta onemli degil. Buyuk kazasi olmasin. Onden kazasi varsa dikkat edin. Bir de yetkili servis bakimli olur genelde sirket arabalari. Km ordan belli olur. Bu konularda sikinti yoksan alin gule gule kullanin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shakircan -- 8 Şubat 2017; 8:1:4 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.