Şimdi Ara

Bu araç alınır mı? Clio 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
2
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde arabayı ilanda görüp beğenmiştik adamla buluşup arabayı kendimiz inceledik, açıkçası hoşumuza gitti. Boyası olsa da eli yüzü düzgün temiz bir araba, bugün ekspertize gittik ve çıkan rapor bizi biraz üzdü ve almaktan vazgeçtik gibi birşey şuanda. Kafamız karışık biraz, bir de sizden fikir almak istiyorum.

Araç dizel, 2011 model, 96.000km'de, kullanan adam titiz birisi düzgün bir insan, tüm muayeneleri yapılmış, 33.000₺ istiyor. Fakat fotoğraftaki raporlarda da görüldüğü gibi aracın baskı balata değişme zamanı gelmiş, yaklaşık 10.000 km sonra değişmeli diyor ekspertiz. Buna ek birkaç sorunu daha var. Siz ne diyorsunuz bu araca?

• En büyük kusur enjektörleri 96 km bi arac kolay kolay duman atmaz km düşürülmüş büyük ihtimal yada kaçak yakıt koymuslardır vazgeçin almayın 4.enjektör 5bin tl bugun hem fazla yakar, güc kaybı olur hemde sesli çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Ekpertiz raporuna hasta oldum.. Arabanin en ufak detayina kadar incelemisler..Helal olsun 👍

• Baskı balata 500 tl ye değişir bi şey değil de enjektör işi sıkıntı..

Clio larda baskı balata değişse de debriyaj yukarıda kavrar zaten.. Karakteristik özelliği debriyajın...

• 96000 km olma ihtimali biraz düsük. Bu sorunlar sanki 200 000 km lerde gibi

• Ekspertiz raporu hangi firma acaba

• lazz48 L kullanıcısına yanıt
    EFT Ekspertiz Ataşehir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aL-Pi

***Ekpertiz raporuna hasta oldum.. Arabanin en ufak detayina kadar incelemisler..Helal olsun 👍

Daha da rapor vardı ama kirlilik oluşturmasın diye koymadım. İç döşemelerden klimasına kadar hatta konsolda hangi tuşların çalışıp çalışmadığını bile not etmişler. Herşeyin detaylı raporu çıkarılmıştı. 150tl gibi bir para verdik. Dyno testine de sokmadık aracı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet8824

96000 km olma ihtimali biraz düsük. Bu sorunlar sanki 200 000 km lerde gibi

Benim bildiğim 90.000 kmde de baskı balata değiştiriliyor ama enjektör konusunu bilemeyeceğim tabi.

• ea.emirakdemir E kullanıcısına yanıt
    Bu firmadan bende memnun kaldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.