Şimdi Ara

Bu araç alınabilir mi? (ÖNEMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Aylardır araba arıyorum. Reel de iki aracı farklı illerde gidip gördüm ama söylenenler hep farklı çıktı. Artık araba bakmaktan aramaktan bıktım. Çalıştığım kurumda çok sevdiğim saygıdeğer bir abim var. Kendisi ev alacağı için eşinin ve kendisinin aracından birini satıyor. Eşinin opel corsa 1.6 twinport tüplü otomatik 2006 model kaza boya yok km 110.000 de kendisinin arabası ise Fiat bravo 1.6 multijet active 2010 model dizel manuel kaza boya yok 78.000 km de. Aramız çok iyi olduğundan daha önceden corsa için konuştuğumuzda bana iki araçtan birini seç ne kadar para diyorsan o fiyata al götür seninle pazarlık yapmam kardeşim gibisin dedi. Yani abim güvenilir iyi bir insandır. Opel corsa dan vazgeçmiştim aradan bir ay geçti birçok ilan sahibi ile konuştum anlaşamadık. En sonunda ilanlarda bahsettiğim abimin arabasını ilanda gördüm. Kendisi ile bu araç konusunda görüşmedim. Ne o zarar etsin ne ben arabanın oluru ne kadar? Yakıt performans tatmin eder mi? Yerden yüksekliği köy yollarında sıkıntı yaratır mı? Ben bekarım ve yılda maximum 20.000 km yol yaparım. Ailede ki ilk araç olacak ve dört kişiyiz. Bu standartlarda ne dersiniz bu arabaya? Fiyat, alınabilirlik, beklentilerim? İlan linkini veriyorum.

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=200103145

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi argk02 -- 3 Mart 2015; 11:35:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim nedense çok hoşuma gidiyor tipi motor da iyi geçmişide biliniyor km'de az daha ne olsun
  • Bu zamanda güvenilir ve kazasız, boyasız, değişensiz, az kilometreli ve hesaplı dizel araç bulmak zor. Bulduğunda üçe beşe bakmayacak alacaksın.
    Ayrıca, ilandaki aracın fiyatı pahalı gelmedi bana. Araç, ilanda denildiği gibi ise alınabilir.
    NOT: Turbo ve enjektör kontrolü yaptırmadan almayınız. Bu parçalar pahalıdır, sağlam mı sorunu var mı kontrol ettirmek gerekir.
  • Fiyat güzel,araç güzel.
  • Active'in en boşu olduğu gerçeğini es geçerseniz alınabilir. Zaten o aralıkta ya Peugeot 308, ya da Fiat Bravo alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim. Sonunda araba aldım. Hyundai i20 1.4 CVVT sense
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • argk02 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, nihayet alabilmişsin... Güle güle kullan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.