Şimdi Ara

Bu araba alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Accent Era düşünüyordum ama forumdakiler çok yakar,yol tutuşu iyi değil ve içi dar dediler.

Peki Megane 2 nasıldır ?

Otomatiği iyimidir ?

Bu ilandaki araba alınır mı ?

Piyasası ne kadar ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-emsalsiz-temizlikte-daha-dolusu-yok-en-full-paket-758457739/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimin ne dediğine bakma hocam sen hangi marka hangi model olursa olsun aracın geçmişi önemlidir.Servis geçmişlerine dair belge isteyin.Onun haricinde de iyi diyenede,kötü diyenede bakmayın.Aracı canlı görmeden yorum yapan boş yapıyordur

• Megane 2 nasıldır ?

45k edermi ?

Ekonomik ve sorunsuz olmali

• Bende bir kriter var var , ilan eski ise o arabaya bakmıyorum .

17 gündür ilanda bu araç. Temiz olsaydı kapış kapış giderdi. İyi mal beklemez diye bir tabir var...

Siz ne düşünürsünüz bilemem ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kortekes

Megane 2 nasıldır ?

45k edermi ?

Ekonomik ve sorunsuz olmali
    Piyasasını bilmem ne yalan soyleyim ama ekonomik olsun istiyorsunuz önceliğiniz benzinden ziyade sorunsuzluk olmalı kesinlikle.Bence japon grubuna bakın

• ilandaki araba bağcılar arabası uzak dur derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 5 Aralık 2019; 9:6:8 >
  • emsalsiz temizlemişler her halde. alınmaz.
  • Japon ne varki bu paralara ?

• quote:

Japon ne varki bu paralara ?
    Model aralığınız,kullanım biçiminiz,istediğiniz segment yada araçtan beklentileriniz neler nasıl birşey arıyorsunuz yazın yardımcı olmaya çalışayım

• Sedan
    Ekonomik
    Otomatik
    2008-2014 model olabilir
    Az yakan

• 2001 senesinde 1.5 sene megane 1 kullandım sonra 2009 gibi şirket arabası olarak megane 2 kullandım bir kaç defa uzun yola gittim her uzun yoldan sonra arabayı servise götürmek gerekti, bence megane 1 e göre daha nadir bir araç dış tasarım iyi ama narinlik çok yüksek , Ayrıca önden hasar almamış, oto ticaretinin yüksek olduğu ilçelerden olmayan , son sahiplik süresi uzun bir araç bakın bence.
  • quote:

Sedan
    Ekonomik
    Otomatik
    2008-2014 model olabilir
    Az yakan
    Temizi bulinabilirse 1.33 Corolla
    Hatchback de düşünürseniz 4x2 olan imprezalar yada Nissan Note olabilir
    Lancer

Corolla harici diğer araçların piyasaları biraz yavaş ama düşükten alıyorsunuz satarken zarar etmezsiniz.Lpg li modellere bakın yakıt için.Bu fiyatlara bu araçların bakımlılarını bulursanız uzun süre kafanız ağrımadan rahat rahat binersiniz ama Avrupa araçlarının hem sorun çıkartma ihtimali yüksek hemde parça fiyatları daha yüksek

• 1.33 Corolla kaç model oluyor ?

Otomatikleri iyimidir ?

• ARACIMDA DEĞİŞEN ÖN KAPUT ARKA BAGAJ KAPAĞI HARİCİ KESİNLİKLE YOKTUR 3 YADA 4 PARÇA BEL ALTI BOYA VARDIR ŞASE DİREKLERDE İŞLEM YOKTUR
    Bildiğin laf ebeliği yapmış

• quote:

1.33 Corolla kaç model oluyor ?

Otomatikleri iyimidir ?
    2008 den itibaren olan kasada mevcut.Otomatik şanzımanı Cvt dır.Genel olarak piyasadaki en sorunsuz sanzimanlardan biridir.Uzun ömürlüdür.Bir tek yağı pahalıdır.Ortalama 3 senede bir değişir.600-700 TL tutar.Performans beklentiniz yoksa bu araba sizin bütün beklentilerinizi karşılar.45-50 bin arasında baktım genelde kazalı hor kullanmış araclar mevcut.İmkanınız varsa ya 2-3 bin bütçenizi arttırın yada siteyi sürekli kontrol edin illaki düşen olacaktır.Kazaya boyaya çok takmayın.Şasede,podyalarda,emniyet kemerlerinde,airbagler işlem olmaması varsada tamirden ziyade orjinaliyle değiştirilmiş olması kâfidir.Birde bakım kaydı isteyin kesinlikle

Edit:Son üretilen 1.33 makyajlı ve makyajsız kasalarda otomatik seçeneği yoktu bu bir önceki nesilde varmı bilmiyorum ama varsa yukarda dediğim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3K1X -- 5 Aralık 2019; 14:39:46 >

• Bu paraya mitsubishi colt almak daha mantıklı. Megane 2 güzel araç ilginc bir piyasası var aracın ama otomatik,200 bin km üstü ve bağcılar bu üçlü biraz tehlikeli olabilir.

• sanayideki ustalarla kanka olmak istiyorsan megane tabiki de muhteşem bir seçim
  • kortekes kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ülkemizde otomatik şanzuman dan anlayan iyi bi usta yok... yada ben bilmiyorum, bence manuel al her sanayide her ustaya gösterbilirsin!!

• Defo77 D kullanıcısına yanıt
    Manuel süremiyorum, otomatik lazım, manuel vardı sattik

• Hatasız aracım yazıyor , tüm parçalar ya değişen ya boyalı. Bu ilanı görünce düşünmeden kapatırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.