Şimdi Ara

BU APPLE İOS 7 İLE NAPACAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geleneksel her yeni surumde hafif derecede yavaslatma yapilmakta ;kasma degil yavaslama, amac telefon eskidi imaji katarak apple dan memnun bir sekilde yeni modeli aldirmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazımda hızlanma oldu ne yavaşlaması. Hangi gözle baktığınıza bağlı.

• Apple ios7'nin hazır olmayışıyla güncelleme getirerek büyük bir hayal kırıklığı yarattı. İsterseniz biz sabaha kadar apple neden ios7ye geçti davasını tartışalım. Sonuç yine değişmeyecek. Ama gerçek şu ki apple ucuz bir telefon olsa yeni ürün almaya itebilirdi ama applenin en ucuz telefonu bile s3 fiyatında. Misal diyorum. Ben umuyorum ki bu sorunu güncellemeler yaparak düzeletecektir. Çünkü açıklamasında ios7nin 3Glerde bile kullanılabileceğini görmüştüm. Biraz sabır. Baktık olmuyor gider General Mobile Discovery alırım daha iyi.
  • iOS7 yükledim denedim, degisik olmus dedim, renkler cok cafcafli geldi. iOS5 ile daha mutluyum nedense, o kisa yollari iOS7 nin getirdigi yeniliklere ragmen beni cezbedemedi. Asiri cafcafli renkler duzeltilmeli kesinlikle. Ayrica iOS7 yi Win8e benzetmeler dogru degil, nedeni Microsoft Win7 de parlak renkli bir isletim sistemi ortaya koymustu buda PCnin Grafik islemcisini ve Rami yoruyordu bu nedenlerle Microsoft gercekten daha sade ve daha hos olan Win8 i yapti. Win8 deasiri renkler parlakliklar yok Aerodesign Win8 ile terkedildi. Ancak iOS7 ye baktigimizda sadeligin basitligin aksine gözleri cok yoran asiri renkler var, renkler sönükte dursa cok karisik oldugundan insanin hem gözünü hem beynini yoruyor. Apple eskiden sade, hos ve kaliteli oldugundan tercih edilirdi kafa karistiran cok modeli yoktu. Artik Apple eskisi Apple degil ortaya birde plastik modeller cikardi gitgide Samsunga benzemeye basladi.
    Apple bu sekilde israrci olursa Kisa vadede olmasada uzun vadede intihara tesebbus etmis olacaktir. Bizler hicbirzaman telefona asiri özellik oldugu icin iPhone kullanmadik öyle olsa zaten iPhone kullanmaz Samsung veya htc alirdik, ancak Apple suanda sadece para kazanma hirsiyla isler cikariyor, bu sebeple böyle devam ederse eski akintinin tersine yuzen Apple eski gunlerine yani Steve Jobs öncesi gunlere geri dönebilir. Applein ne olacagi beni ilgilendirmez umarim Apple batana kadar ona iyi bir alternatif ortaya cikar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Öncelikle günaydın çoğunuza. Telefon camiası yıllardır böyle eskiler ölür , yenileri gelir. O zaman 2G kullanıcılarıda çıksın meydana hani apple stabildi 2G ye uygulama bile yüklenmiyo desin böyle giderse apple patlar batar desin yok öyle bir dünya. İos 7 ile apple değil 4s ve öncesi modeller patladı ve battı. Burda yapılması gereken kullanıcının aklını başına alıp ya ios 6 kullanması yada 5-5s-5c alması kural bu kadar basit. 2,5 yıllık 4s de ios 7 cortlamasında ne yapsın 2,5 yılda teknoloji hiç mi gelişmesin yada hala 4s in donanımına göremi üretilsin yeni teknoloji. Bunları ios 6 yüklü 4 kullanan biri olarak söylüyorum kimse zannetmesin 5s kullanıp ahkam kestiğimi. 4 kullanıyorum ve çokda memnunum bütün ihtiyaçlarımı karşılıyo arz talep meselesi. Ha diyosanız ki ben her yıl yeni telefon almak zorundamıyım son çıkanı alıp 5-6-10 yıl kullanıyım diyenler böyle bir şey vaad eden bir marka model varsa ondan alsınlar ama yok öyle bir şey. Bütün markalar aynı bir telefonun ömrü max. 2 yıl ha bunu kullanıcı akıllıca davranırsa 4-5 yılada çıkarabilir.

Kelimenin son harfine kadar haklisin cok dogru demişsin kardesim

• Valla arkadaslar 2 telefonum var ilk yukledigimde 4s ime kurdum hic begenmedim iphone 5 e yuklemedim. Daha sonra imkan dogdu jailbreakli iphone 5 i verdim iphone 5S aldim. İos 7 5S icin yazilmis sanki. İkisi arasinda cok fark var. Donma kasma vs yok. Goruntuler yazi karakterler cok net. Gecis efekleri cok hizli 4S gibi degil. Yani ios 7 sadece 5S icin yazilmis gibi.

• bende ios7 nin henüz hazır olmadığını düşünenlerdenim.!!
    imkanım olsa bir önceki sürüme geçerdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: widf

Şimdiye kadarki en büyük ve en köklü değişiklik oldu, biraz sabır göstermek lazım bunu göz önünde bulundurarak.

Yıllardır Apple=Stabilite algısına alıştığımız için normal olarak yadırgıyoruz ama muhtemelen 22 Ekim'de 7.1 yayınlanacak ve büyük şikayetlerin büyük kısmı son bulacak.

Yeni bi adım attılar ve apple bile olsa bu konuda emekleme sürecindeler. 5s müthiş hızlı bir telefon ama emin olun uygulamalar 5/4s/4'ten çok daha fazla crash oluyor.

Ayrıca unutmamak lazım ki şuanki hali bile androidten çok daha güvenli ve stabil durumda. İsim vermeyim ama biraz android kullanan sözüm ona flagship bazı telefonların konularına göz atın ne demek istediğimi daha iyi anlar, dolar görmüş yahudi gibi bakarsınız telefonlarınıza

Iphone 4 te de iyileşme olur mu acaba 7.1 gelince ?

• iPhone 4ume kurdum ve 2 hafta resmen eziyet cektim. Simdi iOS 6 ya dondum ve dunya varmis dedim. iPhone 4s ve 4 sahipleri icin keske hic verilmeseydi bu guncelleme cunku herkes merak edip yukledi ve geri de donemiyorlar (jbli 4ler haric)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thale

iPhone 4ume kurdum ve 2 hafta resmen eziyet cektim. Simdi iOS 6 ya dondum ve dunya varmis dedim. iPhone 4s ve 4 sahipleri icin keske hic verilmeseydi bu guncelleme cunku herkes merak edip yukledi ve geri de donemiyorlar (jbli 4ler haric)

Pm attım bakar mısınız?

• İphone 4 5.1.1 JB li kullanıyorum hiç kasma yok akıyor..:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Arkadaşlar bu apple ios 7 ile iphone sevenlerini büyük hayal kırıklığı oldu acaba neden böle bişi yaptı telefonları öldürdü. Ben iphone 4sime kurmuştum kasma yok ama yavaşlama var. Bu durum sizce çözermi apple böle devam ederse apple bence batar bu kadar stabil bir sistemi nie böle hala getirdi. Bari insan geri dönme imkanı sunar oda yok imzaları 1 gün açar 2.gün kapatır. Sonunu çok merak ediyorum.

NEDENİ GAYET BASİT ADAMLAR PARA KAZANACAK SÜRÜM YÜKSELTEREK HERKESİ TEK TEK KUYUYA DÜŞÜRÜYOR HER CİHAZ KENDİ SÜRÜMÜNDE KULLANILIR TAKTİK BUDUR.
    IPHONE 4 --- IOS 4.0
    IPHONE 4S --- IOS 5.0
    IPHONE 5 ----IOS 6.0
    IPHONE 5S ---- IOS 7.0

BUNLARIN DIŞINDAKİ SÜRÜMDE KULLANIRSANIZ CİHAZINIZI ÇÖPE ATMAK ZORUNDA KALIRSINIZ BURADAKİ AMAÇ TELEFONU ESKİTİP YENİ TELEFON ALDIRMAKTIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coleslaw

Bana kalirsa bilincli yapilmis bir hareket insanlari bezdirip 5S almaya itiyorlar. Yeni guncellemeyle duzelecektir yeterli sayida 5S sattiklari zaman...

yüzde yüz katılıyorum yoruma
  • İnsanları 5s almaya itiyorlar diyorsunuzda uygulamaların açılış süreleri neredeyse iphone 5 ile aynı. Farketmek bile imkansız. Sorun telefonlarda değil. Sorun işletim sisteminde. Gerçekten bazı şeyler kökten değişmiş. Örneğin ios 7 de güncellenmeyen uygulamalar multitaskinden seçildiğinde kasarak açılıyor. Ama ios 7 ye tam olarak güncellenen uygulamalarda böyle bir sıkıntı olmuyor. Şuan ios 7 ye güncellendiği söylenen birçok app aslında sadece tasarımsal değişiklik yaptı. Yani kodlar aynı. O yüzden sistem oturana app ler güncellenene kadar sıkıntı çekeceğiz bu süreçte apple a animasyon sürelerinin düşürülmesi hakkında feedback mesajı atarsanız sevinirim. Bunun hakkında konu da açmıştım. Bulan olursa link o konuda var. Googledanda bulabilirsinizLütfen geribildirim yapmayı unutmayın. Ne istediğinizi bilmezlerse kafalarına göre hareket etmeye devam ederler.

• beyler sıfır alınan 5 ler ios 6 ile geliyor dimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

beyler sıfır alınan 5 ler ios 6 ile geliyor dimi.

Evet arkadasim. Sakin yukseltme. Keske imzalari acsalar yada bi jailbreak falan bi yontemle su ios 6 ya donsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

Orijinalden alıntı: xxsavasxx2

Arkadaşlar bu apple ios 7 ile iphone sevenlerini büyük hayal kırıklığı oldu acaba neden böle bişi yaptı telefonları öldürdü. Ben iphone 4sime kurmuştum kasma yok ama yavaşlama var. Bu durum sizce çözermi apple böle devam ederse apple bence batar bu kadar stabil bir sistemi nie böle hala getirdi. Bari insan geri dönme imkanı sunar oda yok imzaları 1 gün açar 2.gün kapatır. Sonunu çok merak ediyorum.

NEDENİ GAYET BASİT ADAMLAR PARA KAZANACAK SÜRÜM YÜKSELTEREK HERKESİ TEK TEK KUYUYA DÜŞÜRÜYOR HER CİHAZ KENDİ SÜRÜMÜNDE KULLANILIR TAKTİK BUDUR.
    IPHONE 4 --- IOS 4.0
    IPHONE 4S --- IOS 5.0
    IPHONE 5 ----IOS 6.0
    IPHONE 5S ---- IOS 7.0

BUNLARIN DIŞINDAKİ SÜRÜMDE KULLANIRSANIZ CİHAZINIZI ÇÖPE ATMAK ZORUNDA KALIRSINIZ BURADAKİ AMAÇ TELEFONU ESKİTİP YENİ TELEFON ALDIRMAKTIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: mck94

quote:

Orijinalden alıntı: stefansalvatore

beyler sıfır alınan 5 ler ios 6 ile geliyor dimi.

Evet arkadasim. Sakin yukseltme. Keske imzalari acsalar yada bi jailbreak falan bi yontemle su ios 6 ya donsek.

yükseltme değil ya. sıfır alsam bi tekno marketten ios 6 ile gelicek dimi kutudaki telleri de apple çöp etmesin.
  • Ios 6 nin sadece arayuzunu degistirip guncelleme gonderseydi bu kadar da tepki almamis olurdu. Resmen taslari yerinden oynatti apple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke geri dönüş olsa. 64gb iphone 5 şu an çöp gibi geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.