Şimdi Ara

Bu aksesuar iphone tarafından desteklenmiyor hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 7 de kutudan çıkan Lightning - 3,5 mm Kulaklık Jakı Adaptörü nü kaybettim ve çakma bir tane aldım bunu takıyorum 2 dk kullandıktan sonra Bu aksesuar iphone tarafından desteklenmiyor hatası geliyor ve aksesuar ı kullanıma kapatıyor nasıl düzeltiriz

• Orjinal alarak düzeltebilirsin:))yada applen sertifakli uyumlu kablolari var onlardan alirsin..!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Teknosa ya da başka teknolojik marketlere sordum yok hiçbir yerde mecbur çakma aldım ama orijinal alacak başka çaresi yok herhalde

• maxpayne_55 M kullanıcısına yanıt
    Teknosa vatan gibi yerlerde belkin kablo var sertifikali onlar kaliteli uyumlu cihazlar..

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Teknosa ya sordum o aparat dan yok dedi vatana sorarım olmadı kulaklık alacaz lighting girişli

• Merhaba
    Daha önce çalışıyor muydu.
    Telefonuna en son ne zaman güncelleme yükledin.
    Bu bilgileri bizimle paylaşır mısın.
  • Telefonunuzun sürümü şuan kaç?
  • Çakma bir sarj kullandığınız için bu uyarıyı almanız gayet doğal.

Sistemsel bir durum söz konusu degil hele güncelleme vs ile hiç alakası yok.

İzleyeceginiz yol basit ; parayı hesap etmeyip orjinal bir ürün alacaksınız.

• birzdaha kalıteli birşey olursa sorun cıkarmaz
  • o kablodan bende de var. Apple her zamanki yapmış olduğu satış politikası. ilk iphone 5 çıktığında kendi kablosunu satmak için kablonun içine bir devre yerleştiriyor. Yazılımsal olarak şarj olmadan bu devreyi kontrol ettiriyor eğer lisanslı değil ise şarj ettirmiyordu.
    Aynı işlem şimdi bu adaptör de yapıyor. Normal şekilde çalışıyordu. İos 10.2 yüklüydü. sonradan ios 10.3 yükleyince cihazı görmemeye başladı bende arızalandı sandım. Güncelleme yapmayan arkadaşların telefonunda denedim çalışıyordu. Yani çevirici de hiç bir sıkıntı yoktu sadece lisanslı olmadığı için. Yazılımsal olarak engelleniyordu.
  • Aliexpress kullanıyorsanız Anker markasını tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.