Şimdi Ara

Bu akşamki türkiye-fransa maçı hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
1
Favori
22.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşamki türkiye-fransa maçı hakkında
  • Ben de anlamıyorum bu kadar sevinenleri. Eziklik psikolojisinden olsa gerek. Zaten el birliğiyle milli takımdan soğutmuşlardı, hiç heyecanım kalmadı. Gol atıyoruz sevinesim gelmiyor. Terim Arda ve onun tayfasının döneminde başladı soğukluk. Üstüne Hiddink ve Lucescu dönemindeki fiyaskolar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 8 Haziran 2019; 22:43:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi oynuyoruz baskılı yerinde fauller alıyoruz ve iyi de değerlendiriyoruz. Kenan ikinci yarı çıkması lazım bence hakan beke destek verirse duran toplarda daha sonuca katkı sağlarız.

• Yıllardır doğru düzgün futbol izlemem. Kahve yaparken kardeşim mutfakta trt 1 açtı maç var diyip. Oturdum izlemeye başladım onunla beraber, iyi ki izlemişim. Çok güzel ilk yarıydı. Türk futbolcuları daha önce böyle canavar gibi oynarken hiç görmemiştim desem yeridir.

Çok anlamıyorum ama sanki Zeki ve Kenan birazcık diğer futbolcuların 1-2 tık altı gibiler sanki bu devreden gördüğüm kadarıyla. Kenan laglı olarak oynuyor gibi. 2 saniye önceki yerlerine top atıyor.
  • Yıllar sonra tedirgin olmadan keyifle milli maç seyrediyoruz. İnanıyoruz.

• Kapak oldu ne olacak

Yanlız harbiden mutluyum, zerre inancım yoktu, yalan yok .
    Sahadan tanınmayacak derecede kötü fransa var, belkide son 10 yılda izlediğim en iyi milli takım performansı seyrettik ilk yarı.

Kırmızı kart görmedne tamamlamak lazım, zira hakem çok kolay kart gösteriyor bizimkilere.
  • sml_akyz S kullanıcısına yanıt
    Benim bu adama müthiş bir güvenim var valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HASANSİOOOOOOO
  • vay ç.%^'+ yeniyoruz ya 2-0
  • Hasan Mbappeye racon kesiyor Allahım konya büyülü bir yermiş

Nerdesiniz canerciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 8 Haziran 2019; 22:43:26 >
  • İrfan ve kenanı çıkarmalı hele irfan hiçbişey yapmıyor

• Çok iyi oynuyoruz. Gücümüzü bilerek iyi defans yaparak iyi pres yaparak oynuyoruz. En çok beni benden alan, uzun yıllardır hasret kaldığımız TAKIM gibi oynuyoruz.
    Inş ikinci yarı da devam edebiliriz. Ama ne olursa olsun gelec3k için ümit veren bir takımımız var.

• Kenan konusunda haklısın hocam normalde orada Hakan Çalhanoğlu oynuyor. Zeki konusunda da tekniği çok iyi değil ama pozisyon bilgisi, defansı ve bindirmeleri iyi bir oyuncu. Bu sezon Fransa Ligi'nde çok iyi bir sezon geçirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HastaSiempre1940 -- 8 Haziran 2019; 22:47:36 >
  • Bu gruptan garanti cikariz bu maci vermezsek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Hasan Mbappeye racon kesiyor Allahım konya büyülü bir yermiş

Nerdesiniz canerciler
    +1.
    Kesinlikle çok iyi maç çıkariyor bu akşam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACF8F4F94 -- 8 Haziran 2019; 22:44:52 >
  • Hocam ne alaka
    Arda diye bir palyaço yüzünden milli takım için sevinemiycek miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Yabancı sınırının meyveleri bunlar. Çoğu yurt dışında oynayan oyuncularımız. Tekrar yabancı sınırı gelsin cengiz gibiler türkiye sınırları dışından çıkmayacak. Ateşle oynuyorlar habeleri yok.
    Şuanki kadro belkide avrupada ilk 5 'dedir.
    Yabancı sınırı + uefa cezası bence. Bizim klüpleri kontrol altında tutmak lazım her daim

• Milli heyecanı yeniden tadabildiğimiz için Şenol hocaya teşekkürler. Düşünüyorum da Lucescu ile bu maça çıksaydık...
  • Takımımızın Avrupa sevici ekşicileri ayrı fransızları ayrı hoplattığı maç

• Hasan Ali Kaldırımı yıllarca Hz İsa capslerinde görmüştük artık farklı boyuta taşırlar 😁

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.