Şimdi Ara

BU AKSAM EFSANE Mİ KESTANE Mİ GELİYOR HEP BERABER GÖRECEĞİZ. TARİHİ GÜN. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.006
Cevap
55
Favori
47.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
280 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konuyu anlamadım dinazorluğuma verin , kar tatili duasına çıkmış ergenler gibi geldi bana..
  • Godzilla bence bu sene vivident sakız almış,nefesi bile kuvvetli maşallah.Daha şimdiden donuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havalar günlük güneşlik gidiyor neyin godzillası..Umarım yakın zamanda bozar bol yağışlı günler görürüz orası ayrı tabi..

• Sıcaktan pişiyoruz, ne Godzillası?

• EYYYYY KONSTANTINIYYE EYYYYYY İSTANBULLULAR EYYYYY HALKIM. EYYY GEMİLERİ KARADAN YÜRÜTEN ECDADIN TORUNLARI EYYYYYYY AŞIKLAR MASUKLAR. MODELLER DİYAGRAMLAR GÜMBÜR GÜMBÜR GODZİLLA DAN SELAM GETİRİYOR. GFS DİYAGRAMLARİ COŞTURUYOR. HAZIR OLUN KALDI 1 HAFTA. BEYAZ GÜZELLİK GELİYOR 30 KASIM DA GİRİŞ YAPIYORUZ. BU GODZILLANIN İLK TOKADI OLACAK. ÖYLE HAFİFTEN BİR TOKAT DEGIL GAYET GÜZEL BİR TOKAT OLACAK. OSMANLI TOKADI NİTELİĞİNDE.

DAHA KASIM SONUNDA GODZİLLA GELİYOR. SİZ KOCA KIŞI DÜŞÜNÜN. BU SENE LA NINA VAR ULAN LA NIN.ADAMIN AKLINI ALIRLAR. HADİ BOTLARINIZI MONTLARINIZI HAZIRLAYIN. GÖMÜLMEYE HAZIRLI OLUN. BU SENE KAR YAĞARKEN NE TARZ Bİ İÇECEK İÇİLİR ARAŞTIRIYORUM. BULUNCA YAZARIM

• Ankara'dan yazıyorum.Godzilla'da bizi görecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Ankara'dan yazıyorum.Godzilla'da bizi görecek mi?

O GELECEK VE SİZİ GÖMECEK TİR. RAHAT OL KARDEŞIM.

• nallart N kullanıcısına yanıt
    TRAKYA TARAFİNA UGRAYACAK Mİ HOCAM GODZİLLA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akacme

TRAKYA TARAFİNA UGRAYACAK Mİ HOCAM GODZİLLA

Sistem batılıyor şansınız artıyor diyim.

• begamermc kullanıcısına yanıt
    GECEN YİL 1 GUN KALDİ YERDE HOCAM BU SENE GOMULMEK İSTİYORUZ. GODZİLLA BUTUN AKRABALARİ VE EN ONEMLİSİ KENDİSİ TRAKYAYA UGRAMALİ. BİZ KAR MASUKLARİNİ MAHRUM ETMEMELİ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

lanet olası godzilla heryere geliyor bi izmir'e gelmiyor

O sana gelmiyorsa sen ona gidecen o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 22 Kasım 2016; 14:45:36 >
  • Aleyküm selam nallart. Bir çok dini ve siyasi mesaj içeren konudan sıkılmıştık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Ankara'dan yazıyorum.Godzilla'da bizi görecek mi?

O GELECEK VE SİZİ GÖMECEK TİR. RAHAT OL KARDEŞIM.

Godzilla eğer Godzilla ise İzmir'i de gömer! Öyle hanım evladı gibi kuzeyde takılmaz! Çünkü kuzey zaten soğuk!

North Remember!
  • BU AKSAM EFSANE Mİ KESTANE Mİ GELİYOR HEP BERABER GÖRECEĞİZ. TARİHİ GÜN.

* Aralık ayı ile beraber ülkemizdeki kuraklığın da yavaş yavaş sona ereceğini tahmin ediyoruz (ve umuyoruz)...
    * Avrupa Kıtası’nın 2012 kışından sonra son beş yıl içindeki en sert kışı yaşama ihtimali var... Bize de epey bir şeyler düşecek, özellikle kuzeybatı bölgelere!
    * Kış genelinin ORTALAMA sıcaklıklarının, Türkiye'nin batısında ve kuzeybatısında normallerin biraz altında; Akdeniz, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz’de ise lodosla beraber normallerin biraz üzerinde seyredeceğini tahmin ediyoruz.
    * Kar bakımından en şanslı bölgeler Marmara, Batı Karadeniz, İç Ege ve İç Anadolu’nun batısı olacaktır.
    https://www.facebook.com/DrHavadelisihttps://havadelisi.com/2016/11/21/2017-kisi-yurdumuz-orta-akdeniz-ve-balkanlar-uzerinden-gelen/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 22 Kasım 2016; 15:2:3 >

• Hocam dediğim gibi şans işi bu hava olayları. Bende çok fena bir kahmalukuyum, yağsada alsak kahveleri elimize izlesek dışarıyı, durunca çıkıp kardan adam yapsak. Geçen seneki yıl başı hesabına göre çok güzel kara gömülmeliydik ama yılsonu gelecesi çıkan rüzgar yılbaşı gelen bulutları parçalandı güneş açtı az yağdı eridi gitti güzelim örtü. Trakya şuanki ecmwf diyagrama göre çok şanslı. Basınç 1000 altı ve bu yağış olucak demektir, sıcaklık ise 750hpada - 12 buda yer yüzünden en fazla 0 dereceye takabül eder(iyi ihtimalle 0 altına düşcek) umarım yağışı iyi alırız batının yüzü bi güler artık.

• Boynumuza dola nallart reyiz (atkiyi)

• Yerimizi alalım Trakya bölgesine godzilla mı gelecek akrabalarından birini mi yollayacak ??
  • Nallart Hoşgeldin!

Her kış açtığın konuyu takip ediyor, iyi niyetine ve samimiyetine gönülden inanıyorum.

Takipteyiz.
  • Sistem ciddi beyler ama bohta cıkabılır bellı olmaz. 3 gun sonra tam anlamıyla net olur eger boyle gelırse ınsallah gelır yıkar ortalıgı
  • şu konuyu her sene popülere çıkarmayın ya
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.