Şimdi Ara

Bu akşam AVATAR OSCAR'da nal toplayacak. --- NALI ÇOKTAN TOPLADI DA BİZİM ÜYELER TOPLAYAMADI --- (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
6.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En İyi Yardımcı Erkek Oyuncuda kesinlikle,

Christoph Waltz (Inglourious Basterds)
  • Avatar'ı beğendim , iyi bir film fakat en iyi film oscarı alacak kadar değil. Tahmin 3-4 ödülle döner evine. Yönetmen ödülü dahil.

@_1301217_
    Oscar o cümleyle açılırsa , Akademi falan yalan olur kapatırlar orayı. Ödülü alırken - aldıktan sonra belki ama almadan önce , açılışta öyle bir şey olursa o tören / akademi seçmenleri iptal olur.
  • ilk mesajdaki siraya gore yazarsam
    james cameron
    morgan freeman
    sandra bullock
    cristopher waltz
    vera farmiga
    up
    a serious man
    up in the air
    the milk of sorrow
    sherlock holmes
    the young victoria
    the cove
    booth gardner
    inglourios basterds
    the young victoria
    frank thomas
    logorama

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 7 Mart 2010; 20:46:05 >
  • en iyi senaryo dalında inglourous basterds aday olmus,sırf yahudi propagandası diye veriyolar ödülleri,cok kötü bi senaryosu var o filmin,hitleri deli gibi göstermisler,ayrıca hitler bi sinema filminde suikaste kurban gidecek adam olsaydı bunu tarihte görürdük,ayrıca peter jackson neden yönetmenlere district 9 ile aday olmadı anlamıyorum,o da yahudi halbuki
  • kendi adıma konuşursam,

en iyi özel efektten başka oskar alırsa bu film, oskar komitesine güvenim kalmıcak...sıradan klişe bir film güzel ambalajla bu kadar şişirilemezdi. olağanüstü ticari bir başarı başka birşey değil.
  • Christoph Waltz alsın gerisi boş.Adamın süt içmesi bile mükemmeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XXS

en iyi senaryo dalında inglourous basterds aday olmus,sırf yahudi propagandası diye veriyolar ödülleri,cok kötü bi senaryosu var o filmin,hitleri deli gibi göstermisler,ayrıca hitler bi sinema filminde suikaste kurban gidecek adam olsaydı bunu tarihte görürdük,ayrıca peter jackson neden yönetmenlere district 9 ile aday olmadı anlamıyorum,o da yahudi halbuki

İnanamıyorum yahu. Dostum bu filme IMDB'de 143 bin kişi oy vermiş , 143 bin. Sırf sen yahudi propagandası olduğunu düşündün diye binlerce kişinin düşünüp gösterdikleri adaylıklardan vazgeçecek değiller. Ayrıca En İyi Film adaylarını biraz tanısaydın yahudi ayrımcılığını anlatan A Serious Man filminin de orada olduğu görürdün.

District 9 filminin yönetmeni Peter Jackson değil Neill Blomkamp'dır daha bunu bile bilmiyorsun sonrada gelmiş burada Akademi'ye ırkçı diyorsun. Kendi ırkçılığını Akademi'ye yansıtmışsın başka bir şey değil.

Ayrıca filmi izlemeyenlere de spoiler veriyorsun bu da senin ne kadar sinema cahili ve bencil biri olduğunu gösterir.

• Başlık süper.
  •  Bu akşam AVATAR OSCAR'da nal toplayacak. --- NALI ÇOKTAN TOPLADI DA BİZİM ÜYELER TOPLAYAMADI ---
  • En iyi filmi Avatar alırsa yuh yani.

Bence The Hurt Locker Alacak en iyi film ödülünü...
  • Başlık daha iyi olmuş
  • Avatar en az 1 ödül alacak oda en iyi görsel efekt
  • en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülü cristoph waltz a gitmezse ne küfür ederim o adamlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

quote:

Orijinalden alıntı: SteeLs

Sana katılıyorum ama gülmekten

İyiydi.

Ama resmen geberecek diyorum. AVATAR'da bir halt yok. Konusu çok klişe. Allah aşkına, şu sürü psikolojisinden kurtulun; mantıklı olarak bakın şu filme. Muhteşem reklamı yapıldı, kulaktan kulağa yayıldı. 3D ile göz boyama. Ve gişe rekoru. Ancak ödüller o kadar kolay değil, hele OSCAR hiç değil.

Fiyasko olacak bu akşam James Cameron için.

@Bach

NTVMSNBC'de gösterilecek.

katılıyorum nal toplayacak up bir iki ödül olur kayıp balık nemodan sonra izlediğim en iyi animasyon

• ayrıca ntv mi verecek ntvmsnbc ayrı bi kanalmı ben tam anlamam bu kanallardan

bide saati kaç dostum yardımcı olurmusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

ayrıca ntv mi verecek ntvmsnbc ayrı bi kanalmı ben tam anlamam bu kanallardan

bide saati kaç dostum yardımcı olurmusun

Son durum olarak NTV'den Türkçe ve CNBC-E'den orjinal seste gösterecek dostum. Saat 11'de başlıyor yayın. OSCAR ödül töreni gece 3'te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHF_Viper -- 7 Mart 2010; 21:27:43 >
  • Ben District 9 'ın ödül almasından yanayım Filmi sevdim inşallah bir ödül alır Onun dışında Avatar En iyi sanat ve en iyi görüntüyü alır bence alamazsa oturup ağlasınlar ama District 9 da bunlarda aday District 9 dada iş var görsellik anlamında orada bunlar çekişir bence Ama Avatar o kadar çok alamicak bence ama genede toplar 3-5 bişiler District 9 Kapar inşallah en azından 1 ödül Ama birde görsel efekte star trekte var aboov orda büyük bir çekişme olur

• Benim tahminlerim bunlar:

En İyi film
    Up in the Air/ Aklı Havada

En İyi Yönetmen
    Quentin Tarantino (Inglourious Basterds)

En İyi Erkek Oyuncu
    Morgan Freeman (Invictus)

En İyi Kadın Oyuncu
    Sandra Bullock (The Blind Side)

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu
    Christoph Waltz (Inglourious Basterds)

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu
    Mo'Nique (Precious)

En İyi Animasyon
    Up (Pete Docter)

En İyi Orijinal Senaryo
    Inglourious Basterds (Quentin Tarantino)

En İyi Uyarlama Senaryo
    Up in the Air (Jason Reitman, Sheldon Turner)

En İyi Yabancı Film
    Un Prophete (Fransa)

En İyi Görüntü Yönetmeni

En İyi Sanat Yönetmeni
    The Young Victoria

En İyi Kostüm
    The Young Victoria

En İyi Belgesel (Uzun)
    The Most Dangerous Man in America: Danniel Ellsberg and the Pentagon Papers (Judith Ehrlich and Rick Goldsmith)

En İyi Belgesel (Kısa)
    Music by Prudence (Roger Ross Williams ve Elinor Burkett)

En İyi Kurgu

En İyi Makyaj
    The Young Victoria

En İyi Müzik
    The Hurt Locker

En İyi Şarkı
    The Weary Kind - Ryan Bingham ve Bone Burnett (Crazy Heart)

En İyi Ses

En İyi Görsel Efekt

En İyi Kısa Animasyon
    A Matter of Loaf and Death (Nick Park)

Bakalım kaç tanesi tutacak

• en iyi yardımcı erkek oyuncu:Cristoph Waltz(mösyö lapadite diyişi hala kulaklarımda)

en iyi animasyon:Up(renklendirmeler harikaydı)

bu ikisi kesin

eğer yukarda söylediklerim olmazsa çok yazık
  • HERKES SUSACAK O KONUSACAK !!!

Bu akşam AVATAR OSCAR'da nal toplayacak. --- NALI ÇOKTAN TOPLADI DA BİZİM ÜYELER TOPLAYAMADI ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 7 Mart 2010; 21:41:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.