Şimdi Ara

Bu adamlar Ne Yapıyor -199 Derece Mİ=??? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
14.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bayram hortlaması buolsa gerek
  • Adamı bağlaskta tüm vücuduna sıksk parçalask xD cinayetler çözümlememez artık =D
  • Ne diye hortlatıyonus yaw
  • kış geldi havalar soğudu ondandır
  • merhaba

ben user "hey" yi nerde bulabilirim :) icq numarasi warmi...pardon türkcem haffifden zayifdir
    ben almanyadan ariyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LN2 -- 31 Aralık 2009; 1:15:40 >
  • bu benim projem^^

http://www.youtube.com/watch?v=dq76930vtEk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LN2 -- 31 Aralık 2009; 1:16:36 >
  • Hocam pardon tarihlere bakmamıştım özür dilerim... mesaj silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EasyBell -- 2 Eylül 2012; 22:01:45 >
  • ln 2 satıışımız başlamıştır
  • elini sokarsan elinin içinde ki sıvı donacaktır... donup cam gibi buz parçası olan o vücut sıvın dokuları parçalar... soğuk ısırması denir buna... doğa sporlarıyla ilgilenenler bilir... ama bu kadar yüksek bir soğukluğa maruz kalırsa gösterilen tepki aynı mı olur bilemiyorum...
    ln2 yi eline döktüğünde bir şey olmuyor... ama elini içine sokup bekletirsen donar..
  • Olacaklari soyleyeyim bizim sirkette lazer tezgahlari kullaniyor Crom keserken musterinin biri sordu ellesemne olur diye elleme dedim arkami dondum bagirisma gittim yanina parmaginin derisi kkalkmis etini de zedelemis ama kanama yok. 22 metre tank dolum yapilirken soguk buhardan goz gozu gormuyor. Dolumcunun soyledigine gore -270 derece imis dogru gibi de geldi dimdik gunesin altinda yazin buz duruyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=0DkZ3qIrWxM&feature=youtube_gdata_player

Bunu telefonla cekmistim fazla net mi bilmiyorum ama kullanilmadikca basinc olusuyor ve tankin patlamasina sebep oluyormus yaklasik 2 saatde bosaliyor basinc ayni sekilde tekrardan kendi kendine doluyor basinc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş bende denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeofizikci

parmağın kaybedersin tabi

çok sonradan gelen cevap :D eğer parmağını sokup hemen çekersen hiçbir şey olmaz sebebi ise leidenfrost etkisi

kısaca açıklamak gerekirse parmak sıvı azota göre çok sıcak olduğu için sıvı azot parmak ile temas eder etmez buharlaşır böylece buharlaşan azot sıvı azotu iterek arada "katman" oluşturur yani sıvı azot parmak/el ile temasa geçmez tabi uzun süre bekletince parmağın/elin sıcaklığı düşeceği için bu etki yok olur zaten uzun süre bekletirsen sonuçlar ölüme kadar gidebilir kan akışı olduğu için soğuk tüm vücuda yayılır

• küvete dolduracaksın şu soğuk sıvıyı içine atlayacaksın 0 acı ölüm :DDD
  • Riukeen kullanıcısına yanıt
    ilk bir kaç saniye birşey olmayacak,ondan sonra bir anda buz olacaksın, tabi o birkaç saniyeyi yaşamak,normal ölümden beter :)
    edit..pathology filminde bir adama zorla azot içiriyorlardı,adamın iç organları donuyor,agzı acık, gözleri yerinden fırlayacakmış gibi ve kıpkırmızı bir şekilde ölüyordu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiasco -- 7 Mayıs 2015; 3:18:39 >
  • 0 Kelvinin altına inilen durumlar var
  • isteyene 0,450kg = 450 gram = 1 lb. lık nitro tüpü var elimde 20 cmx10cm gibi ebatlarda. ABDden gelme. orjinal nos marka, aksesuar amaçlı kullanılmıştır tamir patlama çatlama yok. satabilirim fiyat 150usd. işinize yararsa sıvı azot saklama derdiniz son bulabilir. vanasını açtınızmı azot gider vanayı kapattınızmı azot gitmez. nitroksit veya sıvı azot dolduran yerlerdede doldurabilirsiniz. türkiyede bu ebatlarda sıvı azot saklamaya uygun tüp bulmanızda çok zor. gaz satan yerlerde 15kg lık tüpler yaygın azot için. yaklaşık 1 metre boyu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 12 Ocak 2016; 23:04:08 >
  • bu arada genel olarak baktımda millet soğutacam diye araba radyatörüne kadar takacak gibi geldi bana.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.