Şimdi Ara

Bu adamlar Ne Yapıyor -199 Derece Mİ=??? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
14.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -273C'nin altına inmeniz mümkün değil.O sıcaklıkta zaten teorik olarak elektronlar dönmeyi bırakıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 9 Temmuz 2008; 15:28:46 >
  • Benimde bildiğim eczanelerde kullanılan hapların nakil sırasında soğuk tutularak zarar görmemesini sağlaayan birşey var.... Onu acaba pc de nasıl kullanabilris...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vuKaat

Benimde bildiğim eczanelerde kullanılan hapların nakil sırasında soğuk tutularak zarar görmemesini sağlaayan birşey var.... Onu acaba pc de nasıl kullanabilris...

bu dediğin buz aüleri bi işe yaramaz

bu arada konu iyi hortlamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

-273C'nin altına inmeniz mümkün değil.O sıcaklıkta zaten teorik olarak elektronlar dönmeyi bırakıyorlar...

işte bende bu olayı anlamıyorum neden bırakıyorlar

acaba abi çok soğuk oldu bırakalım dönmeyi falan odun toplayında bi ateş yakalım diyolar
    yada kış geldi hadi kış uykusuna yatalım sıcaklar gelince tekrar kalkarızmı diyolar anlamadımki

döneceksen dön kardeşim ne bırakıyosun belki -500 lazım Alla Alla
  • yok kardeşim fiziksel olarak zamanı durduruyorsun imkanı yok ATOM ALTI PARÇACIĞI bile olsa donup kalıyor
  • Yahu video bende açılmadı :s..Aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar yoksa sadece bana mı mahsus
  • youtube adresi olduğu için link sorunlu youtube kapalı ondan
  • işlemcıden alev gibi bişi cıkıo onun hala ne olduğunu kestiremedim.ayrıca termometre bile dayanamadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7he mcRp

işlemcıden alev gibi bişi cıkıo onun hala ne olduğunu kestiremedim.ayrıca termometre bile dayanamadı

o alev değil ln2 dumanından dolayı anakartın kırmızı ledi öyle gösteriyor
  • abi bu parmağı deniyen oldumu birisi denesin yha
  • kobay olarak 1 gönüllü lazım
  • Ya parmağı geçinde içsek noolur acaba havalar sıcak ötesi zaten ... parmaktan çok farklı yerlerde denemek gelio bnm aklıma ama brda sölemiim fantazi olr
  • terminator 2 filminde civa adamın ustune dokuluyordu.filmin sonuna dogru.sonra tuz buz oluyordu.sonuc iste o
  • quote:

Orijinalden alıntı: exzoom

Ya parmağı geçinde içsek noolur acaba havalar sıcak ötesi zaten ... parmaktan çok farklı yerlerde denemek gelio bnm aklıma ama brda sölemiim fantazi olr

ln2 bir işkence aleti olarak kullanılabilir
  • Uppp...
  • konunun ismi değişse daha iyi olur
  • arkadaşlar merak ettiğim bişey var bu azot -180-200 derece arası işlemcinin çalışma aralığı 35-40 dercee desek -200 de sınırsız olması gerekmezmi
  • ve bide en son benden -273 duydum daha bu sene fizik hocası dedi
  • helyumda kullanan var işlemcisine göre cold bug yapmadıktan sonra sorun değil sağlam kalır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.