Şimdi Ara

Bu adamlar Ne Yapıyor -199 Derece Mİ=??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
14.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıvı azotla bu kadar ugrasılacagına bır ch4 cevrımı yapıp -400derece ınseler ya hemde omurluk kullanırsın cevrımı

Edit:-400 Mubala sanatına daır ınce bır ornektır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R`meRt -- 31 Mayıs 2008; 21:40:05 >
  • cidden merak ediyorum napıonuzda böyle bişiy kullanıosunuz hadi adam kullanmış işin espriside :D ... bende o.c yapıorum vs vs yapanda bi çok tanıdığım var uzaya mı çıkıcak bu pc :D nedir bu - bilmem kaç derecede çalıştırmak veleti :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: _NumB_

quote:

Orjinalden alıntı: BuGrAx

quote:

Orjinalden alıntı: jeofizikci

parmağın kaybedersin tabi

Parnağa nolcanı açıklıyıcak adam yokmu donupta koparmı nolur? Merakımdan daldrcam baq şimdi parnağı nerde bulcas ama ln2 yi :D

parmağından bıktıysan sokabilirsin çünkü bir daha geri vermez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scream Of Pain -- 30 Mayıs 2008; 10:23:20 >

• Nolacak parmaga kangren olup kesılecekFılımlerdekı gıbı krıstallenıp dagılmaz merak etmeyın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertyeldan

Sıvı azotla bu kadar ugrasılacagına bır ch4 cevrımı yapıp -400derece ınseler ya hemde omurluk kullanırsın cevrımı

yaa mert sen beni çıldırtıca -400 flan şimdi atlayıp gelicem arabaya yatağından kaldırıp
    dürtücem başlayalım -400 lük sistemi yapmaya die istanbula gel artık aktarmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet328

quote:

Sıvı azotla bu kadar ugrasılacagına bır ch4 cevrımı yapıp -400derece ınseler ya hemde omurluk kullanırsın cevrımı

yaa mert sen beni çıldırtıca -400 flan şimdi atlayıp gelicem arabaya yatağından kaldırıp
    dürtücem başlayalım -400 lük sistemi yapmaya die istanbula gel artık aktarmalı

-400 ü napcanız sorması ayıp

ayrıyeten kanka sen delimisin olm elimizdeki sistemi bi kullanalım sonra LN2 hadi oda yetmezse geçeriz -400 önce bi LN2 yapalımda gerisi gelir

• Cyrogenıcs uygulamlarında kullanılan bır sıstemdır anselomo dostum bunlar.Istanbulda bır nanoteknolojı ve mıcrobıyoljı laboratuarına kurmustuk bundan projesı 2ay surmustu sadece
  • quote:

Cyrogenıcs uygulamlarında kullanılan bır sıstemdır anselomo dostum bunlar.Istanbulda bır nanoteknolojı ve mıcrobıyoljı laboratuarına kurmustuk bundan projesı 2ay surmustu sadece

mert hocam benim mehmette kızdığım nokta ne biliyomusun

evi taşıman gerekse bi kamyon eve tutucan ayrı bi kamyonda pc için tutcan

şaka bi yana mert hocam -400 günlük kullanımda pc için iyi olmaz kanısındayım parçaların ömrünü törpüler tabi yanlış kanıda olabilirim öyleyse düzeltin lütfen

• -400 de hangi işlemci çalışacak coldbug yapar
  • Islemcılerın en saglıklı calıstıkları sıcaklık 23 dıye bıyerde okumustum daha dogrusu elektronık kompenentrlerın olması gereken sıcaklık buymus nedır ne deyıldır tam bılemıyecem.

@ylpc zaten -400e ınmek ıcın bı x5 parası harcaman gerek 350lıraya ıslemcıyı 0da tutacak ch4 cevrım cok rahat yapılmakta
  • -400 şaka olsun diye soylenmiş ama hatırlatayım genede. - 400 derece bilindik maddeler ve fizik yasaları ile mumkun değildir. everende ki hiç bir şey –273.15 olan "mutlak sıfır"ın altına inemez.
  • quote:

-400 şaka olsun diye soylenmiş ama hatırlatayım genede. - 400 derece bilindik maddeler ve fizik yasaları ile mumkun değildir. everende ki hiç bir şey –273.15 olan "mutlak sıfır"ın altına inemez.

Tmmob makıne muhendıslerı odası uygulamalı sogutma teknıgı guncellenmıs 6.baskı nurı ozkol tarafından yazılmıs yayın no Mmo/2004/115/6,

Ilk olarak 1908 yılında Helyum elementı Hollandalı Fizikçi Kammerlingh Onnes taraından -288.9 santigrad derece de başarıyla sıvılastırılmıstır

-400 derece mubala sanatına daır ınce bır örnektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R`meRt -- 31 Mayıs 2008; 21:40:38 >

• malesef yazım hatası yapmışlar. sizde onun yanılgısına duşmuşsunuz. helyumun kaynama sıcaklığı -268.93 tur.
    yani -288.9 gelmeden sıvılaşacaktır.
    belkide ben yanlış bilmekteyim
  • Hocam dogrudur yanlısdır nedır ne deyıldır bılemıyecem bendekı 6.Baskı eger yanlıssa 6.baskıdada duzeltememıslerse bu tmo nun ayıbıdırOkuldan bır hocamın yayınında -400derecede nano tek. ureten bır laboratuarda kullanıldıgını soz konusu ıdı..Bırseyı muhafaza edıyorlarladı ama nedır hatırlayamamaktayım
  • quote:

-400 şaka olsun diye soylenmiş ama hatırlatayım genede. - 400 derece bilindik maddeler ve fizik yasaları ile mumkun değildir. everende ki hiç bir şey –273.15 olan "mutlak sıfır"ın altına inemez.

güzel bi teori hadi bakalım
  • spermleride - 250 de dondurup saklıyolar
  • Süper :D
  • RESİM YOKKK

YA O KADAR KONUŞULMUŞKİ SÜPER YAAAA
    BENDE GÖRMEK İSTİYORUM O RESMİ HİÇ BU KDAR MERAK ETMEMİŞTİM
  • eveeet -273 K mutlak 0

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.