Şimdi Ara

Bu adamlar Ne Yapıyor -199 Derece Mİ=??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
14.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ylpc

quote:

Orjinalden alıntı: mami23

kötü bu kötüü

Ne Kötü

cıss ya cıss

• yahu yazık o kadar nitrojen harcanır mı o kadar masraf a en baba sistemi kurarsınız :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

bu ülkemizde de yapılan bir soğutma tekniği. Şaşırılacak birşey de yok bence. Kullanılan malzeme ln2 diye geçen sıvı azot tur ve güzel bir madde valla nasıl açıklarız ki

haklısın

cebitte HWA daki abilerle yaptik bunu. Bende izin verildigi olcude azot servisi yaptim
    edit: link

Gökhan azot şişesini tutmak büyük cesaret ister içim ülperdi benim nasıl tuttun çıplak elle

• bu ln2 yi nerden buluruz
  • sakın denemeyin bile parmagınızı içine sokmayı. soguk yanıgı oluşur ki bu hemen hemen yanıkla aynı şeydir fakat daha hızlı olur. ve geri dönüşümsüzdür. parmagınızı kaybedersiniz
  • nerden bulunurki bu eczanelerde varmı ??

• kardesim ne bunu bende yapiyorum evde belki bukadar etkili deyil ama size lazim olan teksey ucuz deodorrant islen ci isindigi anda fana dogru püskürtün özelikle doyu dolaptan cikarinki daha soguk olsun aninda büyük bir isi kaybi sagliyorsunuz ama dikat edin yanlizca fanin üzrindeki metal kisima sikin delikleri olan yüzeyden sikarsaniz zarari minimumadirisiniz ama direk sikmayin karsidan anakart icin cok hayirli olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: reem86

kardesim ne bunu bende yapiyorum evde belki bukadar etkili deyil ama size lazim olan teksey ucuz deodorrant islen ci isindigi anda fana dogru püskürtün özelikle doyu dolaptan cikarinki daha soguk olsun aninda büyük bir isi kaybi sagliyorsunuz ama dikat edin yanlizca fanin üzrindeki metal kisima sikin delikleri olan yüzeyden sikarsaniz zarari minimumadirisiniz ama direk sikmayin karsidan anakart icin cok hayirli olmaz

Hoca etme eyleme deodorant ile ne kadar soğutabileceksi kaç saniye dayanacak?SuperPI 1M almaya anca yeter o.

Hem stock soğutucular zaten iyi ısı transferi yapamıyor,siz kanatlarını dondursanız da işlemcide o kadar etkili olmaz.Anca boşta bir işlemciyi ciddi anlamda soğutabilirsiniz,tam yükte işlemci deodorantla felan soğutmaz.

Sıvı Azot nerde,deodorant nerde...

• quote:

Orjinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orjinalden alıntı: @yKuN

bu ülkemizde de yapılan bir soğutma tekniği. Şaşırılacak birşey de yok bence. Kullanılan malzeme ln2 diye geçen sıvı azot tur ve güzel bir madde valla nasıl açıklarız ki

haklısın

cebitte HWA daki abilerle yaptik bunu. Bende izin verildigi olcude azot servisi yaptim
    edit: link

helal olsun valla. izlerken gerçekten insan bir tuhaf oluyor. bizim insanımızda ilgilendiğini görmek böyle şeylerle. guru verici inanın

• ya öyle diyosunda ben 50c deyken siktigimda 45 dereceye iniyor direk daha sicaklarda 15 20c a kadar kazanc saladim ama deyoyu dolopta tutuyorum valla 1 ytlye aldigin deolarla deniyorum deneyin birisinin kokusu cokkötü cikmisti ama neyse dayanamadim kokuyaa ama etkili bukadar olmuyo tabiykide sistem ayni deneyin isterseniz
  • [Deleted by Admins]
  • buda benim ev çalışmam

amator olarak
     Bu adamlar Ne Yapıyor -199 Derece Mİ=???

http://img168.imageshack.us/my.php?image=rekoramuhahaot2.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Randall -- 28 Ocak 2008; 15:45:12 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Randall

buda benim ev çalışmam

amator olarak

http://img168.imageshack.us/my.php?image=rekoramuhahaot2.jpg

Bu da benden o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 28 Ocak 2008; 16:17:34 >

• benimkisi 1172 rpmde ve vista benim sogutmam senin sogutmanı dover

bu arada hangi fanı kullanıyorsun tebrikler
  • yada su sogutma sistemi kullanıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Randall
    benimkisi 1172 rpmde ve vista benim sogutmam senin sogutmanı dover
    bu arada hangi fanı kullanıyorsun tebrikler

El yapımı su soğutmam var hocam,buz basmıştım geçen bi o zaman almıştım bu değerleri.
    Hatta -1C de aldım da yakalayamadım.
  • Bu sıvıdan 50miligram gerekiyor bana. Nerden bulabilirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Koray_Aykut

Bu sıvıdan 50miligram gerekiyor bana. Nerden bulabilirim?

sivi azot bu..
    Yani 50mg bulsan bile muhafaza edemezsin

Baska bir yontembul derim
  • Şunu sıvı azotla degilde sıvı oksıjenle yapsalarda gorelım ya (sıvı oksıjen -220 C yanlış bilmiyorsam) tabi bu sıcaklıkta işlemci kalırmı o ayrı
  • quote:

Orjinalden alıntı: susturucu5000

Şunu sıvı azotla degilde sıvı oksıjenle yapsalarda gorelım ya (sıvı oksıjen -220 C yanlış bilmiyorsam) tabi bu sıcaklıkta işlemci kalırmı o ayrı

Oksijen -182,82 °C 'de kaynar hocam,hem bu yönden verimsizdir,hem de oksijen tehlikelidir.
    Ortamdaki oksijen miktarının belirli bi seviyenin üstüne çıkması yanmalara veya patlamalara neden olabilir.

Ayrıca fazla oksijenin de zehir etkisi yaptığını bilmek gerek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.