Şimdi Ara

Bu ''adam öldürmeye teşebbüs'' değil de nedir?(Savcılığa suç duyurusunda bulundum) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
6
Favori
39.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok geçmiş olsun hocam, yani anlatmaya çalıştığım şey trafikteki bu tehlike kimseye uzak değil.

Allah var o an bana böyle vursa belki konrolü sağlayamazdım, çünkü aynalarda da birşey farketmedim, hiç beklemiyordum. Tahminim 3 şeritli yolun en solundan geldi kör noktadan direk çaprazlama daldı, en azından far ışığını görürdüm, hiçbirşey görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun hocam devlet adam oldureni saliyor arbayla makas atanimi hapise atacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafikten her zaman için %10 daha hızlı hareket edin. Önünüzdeki aracı arkanızdakinden daha rahat kollarsınız ayrıca kontrol sizde olur. Motosiklet kullanıcısı olarak sizin bu yaşadığınızı çok kez yaşadım, özellikle düşük cc kullandığım için. Sabit 80-90 gibi hızlarla gitmek bu ülkede çok daha tehlikeli, arkadan gelen gerizekalının ne yapacağı hiç belli olmuyor tamamen bütün kontrolü ona vermiş oluyorsunuz.
  • Ben aynada gordum ama boyle bı bok yıyecegı aklıma gelmedı. Zaten 80 eds var yol boyu neyın artıstlıgı bu ? Adamın memleketıne bınaen agır laflar soyleyecem ama burdakı arkadaslar alınabılır. Hep aynı tıpler

• Ben böyle tiplerden çok irkilirim yol veririm geçsin gitsin ne hali varsa görsün ama siz en sağ şerittesiniz bir anlık panikle hafif sağa kırsanız herşey bitti. Bunu yapan insan olamaz bütün hakaretleri hakediyor bu tipler.

• İyi makas yemişsin kapak olsun sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte geldi bir esenler-bağcılar çocuğu daha

Azıcık evrim geçirin öyle gelin, o zaman konuşuruz.

• Geçmiş olsun. Dinlediğiniz müzik daha öldürücü
  • Didim de makas atmaya çalışan gerizekalı çarpıp kaçmış ve başka bir arabaya daha çarpmıştı.Polisler yakalamıştı.

• Artık birim fark etmeksizin her polis ve jandarma cezayı yazacak plakaya makbuzlar geldi. Emniyet kemeri, sürüş esnasında cep telefonu ve trafiği tehlikeye düşürecek şerit değiştirme ve makas için yetki verildi.

• wolkan60 W kullanıcısına yanıt
    Fasa fiso hocam; çakarlı araçlarda kalmayacaktı ortada güya, milli eğitim müdürü gösterdi bu ülkede kanunların nasıl işlediğini.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Fasa fiso hocam; çakarlı araçlarda kalmayacaktı ortada güya, milli eğitim müdürü gösterdi bu ülkede kanunların nasıl işlediğini.
    Valla ben makas atanlara hiç iyi gözle bakmam. Bugün aldım ceza makbuzlarımı zevkle yazıp gondercegim. Çakar takma işi farklı trafik polisi yakalarsa yazıyordu ama bu iş tüm polis ve jandarma mensuplarını kapsadığı için güzel sonuçlar verecektir.

• Devletin kesinlikle bütün araçlara Gps takmasından yanayım. Hem insanların izlemesine gerek yok. Yapay zeka ile kural ihlali yapan herkes otomatik belirlenip hemen işleme geçilebilir.
  • wolkan60 W kullanıcısına yanıt
    İnşallah herşey dediğiniz gibi olur, bizimde keşke dediğimiz Türkiye o. Ama benim inancım sıfır.

• Ben bu akşam cimere egmyi şikayet ettim ihbar web sayfasına ihbar yaparken fotoğraf dışında birşey koyamıyorum. Bulut sunucuya attığım videoya da bakmıyorlar güvenlik sebebiyle. E ben makasci kırmızı ışık ihlali yapan adamı nasıl ihbar edicem

İmkaniniz varsa sizde cimere şikayet edin egm ihbar sayfasını.

• HOCAM TANIMADIGIN BİRİSİNE SİLAH DOĞRULTUP ŞARJÖR BOŞALTMAKLA BUNUN ARASINDA PEK FARK YOK DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

HER İKİSİDE TAMAMEN AYNI ŞEY. HATTA SİLAHLA ANCAK 1 KİŞİ ÖLÜR. BURADA 2 ARACA+KENDİ ARACINA VERSEN 10 KİŞİYİ RİSKE ATMIŞ OLURSUN

KANUNDA CEZASI OLMALI.
  • Madem video 50. Saniyede gerçekleşiyor. İlk 45 i niye kesmedin merak ettim

• beybiger B kullanıcısına yanıt
    Hahaha izlemesi cok keyifli olur

• Ben asıl böyle şeylere şaşırmanıza şaşırıyorum. Burası adaletin, hakkın, hukukun olmadığı 3. sınıf bir ortadoğu ülkesi arkadaşlar..

Egeye sahilimizin, yunanistana sınırımızın olması, natoya üye olmamız veya bayanların özgürce giyinebilmesi bizi modern veya avrupalı yapmıyor. Bunu artık anlayın ve ortadoğulu gibi yaşayın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forumda açılmış iki ayrı konu dahi ne kadar iki yüzlü olduğumuzu ortaya koyuyor

ben sol şeritten istediğim hızla giderim ,kimse karışamaz diyenler
    gelmiş burada haktan hukuktan bahsediyor (sen hız limitlerine uymazsan ,bir başkası makas da atar ,önüne de kırar)

evet bu video da makas atan kişi resmen adam öldürmeye teşebbüs etmiş (illa silahla mı öldürmeye teşebbüs oluyor)
    ancak hız limitleri aşırı derecede geçenlerde ,adam öldürmeye teşebbüs ediyor ,en ufak bir durum yaşasa gidip başkasına vuracak ve belki ölümlere sebep olacak (diğer konuda aşırı hızlı gitmenin normal olduğunu savunup ,bana hakaret edenleri orada pek görmüyoruz)

özetle trafikte kasıtlı yapılan her hareket öldürmeye teşebbüstür
    aşırı hız ve makas atmanın kasten yapılmadığını iddia edebilecek birisi varsa ,yazıklar olsun

gerçi bu ülkede kaza ile kastın ne olduğunu dahi anlamayanlar var ya neyse (anlamadığından değil tabi ,işine gelmiyor)
    diğer bir konu ise ,bu konuda çok fazla özendiricilik var
    arabalarının beygir güçlerini yarıştırıp ,övünenler başka neden yapsın bunu ?

hatta bu forumda bile kaç defa gördük , 200 km. hızları geçip birde utanmadan video koyup övünenleri
    ha bu normaldi değil mi ,çünkü normal olup olmadığına yasalar yönetmelikler değil ,bizim uzman şoförlerimiz karar veriyordu değil mi ?

normalde yasalarda suç ve suçluyu övmek suç ama ne hikmetse konu trafik olunca ,bırakın suç olmasını bizim gibi uyarıp doğruları söyleyenlerin yemediği hakaret kalmıyor

bir musibet ,bin nasihatten iyidir
    su testisi su yolunda kırılır

biz burada istediğimizi yazalım ,bu şartlarda sonuç değişmeyecektir ,çünkü bu tür işleri tek tek vatandaşlar çözemez
    bu konuları yetkililer bizden fazla bildiğine göre ,inşallah kısa süre içinde gerekli tedbirleri ,kontrolleri çoğaltırlar ve ayrıca kasti yapıldığı anlaşılan olaylara kaza denilmesinden vazgeçilir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.