Şimdi Ara

Bu ''adam öldürmeye teşebbüs'' değil de nedir?(Savcılığa suç duyurusunda bulundum) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
6
Favori
39.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
182 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cimere videoyu yükleyemedim, resimle de kabul etmezler sanırım. Akşam birde pcden deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Çare 3.48'deki beyaz ticari araç.

Alıntıları Göster
    o da ayrı bir apaçi. gece vakti arka sisleri yakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Cimere videoyu yükleyemedim, resimle de kabul etmezler sanırım. Akşam birde pcden deneyeceğim.
    youtube linkini de yollayabilirsiniz olmadı
  • İyi fikir teşekkür ederim

• quote:

Aklıma gelen tüm haber kanallarının whatsapp ihbar hatlarına durumu kısaca açıklayıp gönderdim.

Alıntıları Göster
    bu hafta çıkar büyük ihtimal. iyi yapmışsınız.
  • Konu ile alakasız olacak ama kullandığınız araç içi kamera nedir acaba ? bende aracım için kamera alacağım.
  • Bu adrenalin meraklısı arkadaşlara uzaylı veya gözüyle bakanları da en az onlar kadar anlamıyorum. Kabul, bu işler için uygun pistler hazırlanıp uygun araçlar kiralanmalı ve trafikte yapılması büyük cezalarla engellenmeli tamam da "adam öldürmeye teşebbüs" başlığıyla konu açmak nedir?

Hızınız 30 km'yi geçtikten sonra gözünüzü dört açın, böyle bir arkadaş yerine lastiği patlayan, freni arızalanan bir araca da denk gelebilirsiniz videodaki gibi olaya uzak ve tepkisiz kalırsanız burada tepki göstereck fırsatı bulamayabilirsiniz.
  • İnşallah trafikte böyle bir "adrenalin tutkunu" yüzünden kaza yaparsın. Adam canıma kast ediyor sen gözünü dört aç diyorsun. Şimdi sen gözünü dört aç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 17 Eylül 2018; 13:34:33 >
  • mertcan y kullanıcısına yanıt
    Xiaomi 70 minutes, aliexpressten aldım.

• quote:

İnşallah trafikte böyle bir "adrenalin tutkunu" yüzünden kaza yaparsın. Adam canıma kast ediyor sen gözünü dört aç diyorsun. Şimdi sen gözünü dört aç.
    Yapmadığımı kim söyledi, driftle köşeyi dönen gençler ben de köşeyi dönerken bodoslama aracıma daldılar, ne öldüm ne burnum kanadı, hala da sohbet ediyoruz arada gençlerle sen de inşallah günün birinde kendinden başka insanları anlamayı, vura kıra, mahkeme kapısında ya da beddualarla değil de sorunlarını konuşarak çözmeyi öğrenirsin.
  • Sen düğünlere de gitme o zaman havaya sıkarlar diye, mantığa gel. Adam her türlü kuralsızlığı yapacak ben kendimi kollayacağım öyle mi? Kimse konuşmasın bunların kuralsızlıklarını sonra biz kendimizi kollayalım ne ala iş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 20 Eylül 2018; 6:0:2 >
  • Aynen 80 km hizla giderken sana vurduktan sonra bir de yemege davet ederiz demi. Insanlik olmus

• SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    Ben normal bir insanın böyle düşüneceğine ihtimal vermiyorum. Eminim etrafta insanların canına kast eden başka bir sözüm ona adrenalin tutkunudur.

• Hayatımda 1 defa makas atana denk geldim, o da yıllar önce Dilovası rampasında denk gelmiştim. Trafik de olmadığı için adam geniş geniş makas ata ata gidiyordu Subaru İmprezayla. 3 senedir eskisi gibi ana yollara, otobanlara pek çıkmıyorum. Şayet videodaki gibi bi adama denk gelirsem arabamın motorunu yakar o adama yetişir arkasından tamponuna takıp onu ters çevirmezsem namerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Bu goruntu ile emniyete basvursan ne yani 230 tl mi ceza
    bu görüntü ile emniyete başvurunca hiç bir halt olmuyor. biz denedik. video çekip egm nin sitesine yolladık. o anda orada trafik polisi yoksa ceza yazılamıyormuş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 17 Eylül 2018; 14:47:21 >
  • İnsanlık ölmüş yorumunu az önce " inşallah kaza yaparsın" diyen birinin yapması komik oldu.

Ben bu adamlara da hak vermedim ilk mesajımdan itibaren tekrar okuyabilirsiniz, sadece bunun bir eğlence olduğunu fakat trafiğin eğlence yeri olmadığının bunlara hatırlatılması gerektiğini de ayrıca yazdım. Mesajlarımı kendi algınıza odaklanıp okumayın.

Bunun bir eğlence olduğunu da sizin anlamanızı istedim sadece bu kadar mı zordu. Tamam, sadece basit bir trafik ihlali değil yaptıkları ve özel pistlerde eğlenmeleri gerektiğini de yazdım, koca koca hafriyat kamyonlarının 2-3x tonajlarla kabak-kaplama lastiklerle yolda gezmeleri nasıl kasten öldürme sıfatı taşımıyorsa bunlar hiç taşımaz.

Bir çok sürücü kemer tokası,cep telefonu kullanarak kendi hayatına, çocuk koltuğu kullanmayıp evladının canına kastediyorken en önemli ihlal nedense makas oluverdi.

Aslında eminim ki benden farklı düşünmüyorsunuz ama ilk mesajın sonunda araç sürüşünüz hakkında iki satır ti'ye aldığım ağır geldi galiba. Öncelikle size sonra okuyan herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim.

• Bende her gün denk geliyorum. Bide bunların sol şeritten giderken önündeki araç yol vermedi diye sağdan üzerimize çıkanları var. Adam tam solumda ancak üzerime doğru kırıyor ki çekilmesem kesinlikle çarpacak. Kornaya basıyoruz da tabi bu israflar anlayıp pişman mı olacak sanki. Polisin umrunda değil artık hepsi alışmış ceza bile kesmiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Çare 3.48'deki beyaz ticari araç.

Alıntıları Göster
    Hehehe neden ticari kullanıyoruz bu yüzden trafikte bu mahlukatlara karşı rahatlığı bile yetiyor.

Heleki etrafımda ağır ticari varsa ki tercihim arka tamponu olmayan sarı hafriyat tırları, bu makasçıları aynadan görüp yemlik boşluğu açıyorum. Tam burunlarını sokacakları anda fırlayıp boşluğu bir kapatıyorum şaaak karşılarında dorse hayatlarında yapmadıkları freni yapıyorlar

Ticari candır can

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hehehe neden ticari kullanıyoruz bu yüzden trafikte bu mahlukatlara karşı rahatlığı bile yetiyor.

Heleki etrafımda ağır ticari varsa ki tercihim arka tamponu olmayan sarı hafriyat tırları, bu makasçıları aynadan görüp yemlik boşluğu açıyorum. Tam burunlarını sokacakları anda fırlayıp boşluğu bir kapatıyorum şaaak karşılarında dorse hayatlarında yapmadıkları freni yapıyorlar

Ticari candır can

Alıntıları Göster
    Yalnız doblonun çarpışma testi sonuçları malum. Çok da şeyapmamak lazım Daha büyük bir şeyle denenmeli. Transit van falan.

• anaconda41 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım gebze taraflarında oturmuyorsun, çünkü öyle olsa hergün denk gelmen lazım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.