Şimdi Ara

bu adam ne satıyor yada ne verioyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
11
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Lineage II >> bu adam ne satıyor yada ne verioyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1694 Mesaj
    Evet bugun npc leri gezerken bole bi adam gordum ama ne yaptıgını anlayamadım.Yerden toplaıklarımızı buna verioz buda degisik seyler verio gibime geldi.Dogrumu acaba ? bilgi verebilecek birisi varmı merak ettim...

|
    |
    adam ne diyo bilmiyorum ama adini neden sakladin lvl nie sildin dusuk lvl li olmak sucmu hepimiz ordan gecmedik mi hangi server dasin sole belki yardimci olabilirim:D( yardimlar direk benim tarafimdan olmayabilir ama araci olurum) tahminmce 55-64 arasi varsin spellsinger oldugun belli zaten
    |
    |
    2237 Mesaj
    ewt hangi server ve bu adamin sattigi seyler sana yarari dokunmaz ne sattigi bile belli diil
    |
    |

Orjinalden alıntı: BlooDsS

adam ne diyo bilmiyorum ama adini neden sakladin lvl nie sildin dusuk lvl li olmak sucmu hepimiz ordan gecmedik mi hangi server dasin sole belki yardimci olabilirim:D( yardimlar direk benim tarafimdan olmayabilir ama araci olurum) tahminmce 55-64 arasi varsin spellsinger oldugun belli zaten

Yok yaw yanlış anlamayın,ölesine kapattım sorun yok yani .Oyunda yeniyim o yuzden.

nickim:Leandr05
    server:extreme, titan

ve tahminlerinde doru
    |
    |

Orjinalden alıntı: murderuo

quote:

Orjinalden alıntı: BlooDsS

Yok yaw yanlış anlamayın,ölesine kapattım sorun yok yani .Oyunda yeniyim o yuzden.

nickim:Leandr05
    server:extreme, titan

ve tahminlerinde doru

online olduğun saatleri yazarsan yardim ederim titanda Fluee benim isim mesela bu gece 12 den sonra ben girebillirim
    |
    |

• Binbaşı
    1694 Mesaj
    aksam 9-10 dan sabah 5-6 ya kadar online ım.Oyunu ogrenmeye calısıyorum ama cok sey ogrendim sayenizde (forumun sayesinde).
    cok tesekkur ederim arkadasım
    |
    |
    bir orak satin aldım ve yaratık üzerinde denedim.....
    hiç bir yaratık da olmadı
    pvp yaptim insan üzerinde denedim gene olmadı ama
    yazdıklarında ruhlarla ilgili bir şey var ama
    çöze varsa helal olsun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    Arkadaslar metnimi tamamen editliyorum olayı çaktım.

Kaynak link :http://lineage2.stratics.com/content/features/manorsystem/

Manor manager dan. Harvester satın olarak oyunda belli bölgelerdeki yaratıkları bunlarla kestiğimiz zaman bize seed ler verecek.

manor olayıda bu lineage in balıkcılıkdan gelen farklı itemlerin elde edilmesi gibi bir olay.

Şimdi yukarıda verdiğim linkke bakarak ordan bilgi edinebilirsiniz. elinizdek o orakla birseyler kesiyorsunuz sonrada. size earned oluyor o itemler ondan sonra üzerlerine çift tıklayarak içlerinden başka birsey çıkıyor.

http://lineage2.stratics.com/content/library/manor/seeds.php bu linktede hangi itemlerden hangi ödüllerü alacak olduğunuz yazıyor.
    vede kac lvl lik moblardan neyin düşeceği yazılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 7 Kasım 2006; 16:21:32 >
    |
    |

• Binbaşı
    1694 Mesaj
    gordunuzmu ogrenecegimiz cok sey var dahaSaol arkadasım bu arada
    |
    |

http://lineage.pmfun.com/list/manor

Bu linkde de gördüğünüz gibi aldığınız seed lerin lvl leri var. Olay şu misal 50 lvl seed ini aldınız manor managerden daha sonra lvl mobların yanına gidiyoruz. Kanımca önce canavara tıklayacaz sonra iteme sağ tıklayıp büyü yapar gibi yapıcaz. Başarılı olunca o canavarı kesip içinden çıkan fruit(meyve) alıyoruz. Onu manor manager e götürüp ödülümüzü alıyoruz. İşin şakası L2 gold da bi enria 1m den satılınca bu iş baya bir ciddiye biniyor 10 yaratıktan 2 sinde başarılı olsam 2m yapar ki bu bir servet eder.

Benim teorim budur belki yanlış anlamışımdır ilk fırsatta deneyeceğim belki zengin olurum. Bir nevi meyve sebze satmak işte L2 ekonomisine katkı misali.
    |
    |

• Yüzbaşı
    867 Mesaj
    EVet farmor olayı. Bende şimdi bu manor olayına takilmaya başladım.

Birde l2extremede manor durumuna baktım. Kale liderleri bu verdiğimiz itemlerden belli bir oranda vergi alıyor. tax rate diye bir ekranda.. goddar kalesinin sahipi olan frenchkiss ismini gördüm.
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
kolayoto.com
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.