Şimdi Ara

BU AÇTIĞIM SON BOY KONUSUDUR ÇOK ÖNEMLİDİR!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bıktınız biliyorum ama boy çok önemlidir

ben bu yaz doktora gidip büyüme plaklarıma baktırdım ve doktor 4-5 cm daha uzarsın dedi. boyumu ölçtü 1.71 demişti yani 175-176 olmam gerekir.

BU AÇTIĞIM SON BOY KONUSUDUR ÇOK ÖNEMLİDİR!!!!

bu fotoda gördüğünüz üzere mrda açık gözüken plaklar röntgende kapalı gözüküyor. ben şuan sabahları 175 geceleri 173üm 16 yaşındayım.

elimle kolumun birleşim yerinde (yani el bileğinde) plakları hissedebiliyorum (farklı bir şey de olabilir bu) sabahları daha kapanıkken (hatta neredeyse direkt kapanıkken) geceleri açılıyor. size sorum şu 178 olabilir miyim? biliyorum 178 de uzun değil ama uzun hissettiriyor.

ilgilerinizi bekliyorum

not: bu açtığım son boy konusudur birkaç haftadır rahatsız ettiğim tüm forum üyelerinden özür diliyorum

• BU AÇTIĞIM SON BOY KONUSUDUR ÇOK ÖNEMLİDİR!!!!

foto çıkmamış böyle atayım
  • upup
  • 170 im ayakkabı giyiyorum 174-74 oluyorum yetiyor. Tip önemli. Ha o da kurtarmıyor sa yazılım öğren kızlar bayılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SM01_VXG kullanıcısına yanıt
    hocam tipimin güzel durması için çok az da olsa fizik lazım 178 olsam bi de kas yapsam işte hafiften
  • upup
  • 1.70 boyundayım, çevreme göre kısa boy kalıyor ama omuzların genişliği de önemli. Benim öyle mesela, omuzlarım geniş, yüzücü fiziği var. Ama kilo sorunum var işte. Kilo alamadığım için fiziğim zayıf. Onu halledebilirsem çok iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHEC kullanıcısına yanıt
    hocam 1.70 boya fizik iyi oluyor mu kızlar boyunuz yüzünden reddetmiyor mu sizi
  • Monster78 M kullanıcısına yanıt

Kızlarla boy muhabbeti arada olmuştu(sohbet ederken vs.) ama kızla aranda bir çekim varsa boyun önemi yok. Boy yüzünden hiç reddedildiğim olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster78

hocam 1.70 boya fizik iyi oluyor mu kızlar boyunuz yüzünden reddetmiyor mu sizi

170 boy kötü dğeil ki kardeşim , ben 173 üm geniş omuz çok önemli.

omuz varsa boyun daha uzun gibi düşün.

• hocam 177 olsak mesela omuz iyi olsa 180 durur muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster78

hocam 177 olsak mesela omuz iyi olsa 180 durur muyuz

durursun

uzun boyun tercih edilmesinin asıl sebebi , boyla beraber genelde irilik gelir.

mesela omuzlar falan yapısal olarak daha geniş olur. boyun kısa ve omuzlar genişse aynı etkiyi yaratırsın.

yani omuzlar iyiyse evet 3-4 cm ekle boyuna

• 178 olsam benim için çok iyi olur
  • “ elimle kolumun birleşim yerinde (yani el bileğinde) plakları hissedebiliyorum (farklı bir şey de olabilir bu) sabahları daha kapanıkken (hatta neredeyse direkt kapanıkken). ” böyle bir şey yok. Normal eklemini yada kemiği hissediyorsun. Elle anlaşılıcak bir şey değil. Epifiz baya kapanmış. Büyüme atılımın geçmiş sonlarındasın. Doktorun dediği doğrudur. Hatta daha az bile olabilir. 178 olman imkansız değil ama epifiz baya az görünüyor. Boy uzatıcı şeyler yap dua et. 3 cm fark etmez gece gündüz arası. Düzgün şekilde ölç boyunu.

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt
    hocam fotodaki ben değilim örnek olarak kpydum
  • isimsiz755 kullanıcısına yanıt
    sabahları 175 akşamları 174üm hocam kesin
  • Monster78 M kullanıcısına yanıt
  • 5 sene sonra falan bu düşüncelerinin ne kadar saçma olduğunu anlayacaksın :)

• olabilir hocam geçmişe bakınca bazı düşüncelerimi saçma buluyorum
  • 170 boyla yaşıtım kızların yarısınfan fazlasından uzun kalıyorum. Sokak botla bile yanımda kısa kalan kızla dolu. Bi de ayağımda bırak botu düz bir ayakkabı bile olsa 2-3 cm ordan kazansam ciddi ciddi yetiyor. Tip önemli tip. Daha kaç defa diyecegiz? Ha ben de 180 olmayı isterdim ama 175 boy yeter de artar bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.