DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Bu 2002 Model Tofaş Şahin,Doğan İlanları Nedir ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Araç tercih-kıyaslama >> Bu 2002 Model Tofaş Şahin,Doğan İlanları Nedir ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      158 Mesaj
      07 Temmuz 2011 17:16:03 Konu Sahibi
      Hep Görüyorum İlanlarda Keşke Şu Markayı Seçme Diye Yer Olsa 2002 - 2011 arası araç arıyorum gene 1-2 sayfa dolusu tofaşlar çıkıyor karşıma hani fiyatıda öyle ucuz değil ne bu fabrika 96 modeli 2002de genemi üretmiş ?

örnek ilan, http://www.sahibinden.c...iz-sahin-53597156/detay/

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

1kohm
    • Binbaşı
      1175 Mesaj
      07 Temmuz 2011 18:35:32
      2002 de diğer firmalar uçan araba tasarlıyordu bizimkilerde ön taraflara 2 tane otomatik cam koyamıyorlardı daha neler neler

|
      |

• Yüzbaşı
      464 Mesaj
      07 Temmuz 2011 18:52:19
      1989-2002 arası(2001 de olabilir) bildiğim kadarıyla ufak değişiklikler haricinde aynı.mesela 89dan 90 a geçerken 5 ileriye geçildi,97ye geçerken doğan tipi torpito,yeni tip aynalar,farlar,stoplar,tempra motorlular diye tabir edilenler vs. ve 2000e geçerken sanıyorum İE soldan depolu ve fabrikasyon sıralı lpgli enjeksiyonlu versiyon gibi gibi.kaporta olarak 89 modeli sök 2002ye tak %99.9 uyar
      ahh ahhh ailenin ticari taksisi olunca 30 yıl boyunca kapıda hep bi tofaş oluyor 1 yıldır yok çok özledim ya şahinimizi ittire ittire çalıştırmayı

|
      |

• Yarbay
      2209 Mesaj
      07 Temmuz 2011 19:26:13
      Hatırladığım kadarıyla bu arabalar 2002 de üretimden kalktı. Ancak üretimden kalktı derken fabrika Mısıra gitti. Ben o esnalarda oradaydım. Tofaş kuş serisi orada çok tutuyordu. Özellikle doğan şahine bayılıyordu Mısırlılar. Hatta yedek parça satalım fabrikasına gibisinden arkadaşlarımla muhabbetlerim olmuştu. Fabrika yeni kurulduğundan, doğan şahin yazıları bile Türkiyeden gidiyordu oraya. Şimdi yan sanayileri gelişmiştir tabi. O tarihten sonraki modeller Mısır üretimi diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzeltsin arkadaşlar. Sanırım 2004 e kadar satışı devam etti kuş serisinin. Yurdum insanı doyamadı bu kuşlara. Ne özelliği varsa....

|
      |

2000 Opel Omega 2.5 V6 A/T
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      07 Temmuz 2011 19:28:49
      bizim sokakta 2003 şahin vardı. gecen sene satıldı tavanından çürümüştü

|
      |

• Binbaşı
      1707 Mesaj
      07 Temmuz 2011 19:46:30
      Normal. 2003ün ilk 6 ayına kadar üretildi.

|
      |

"Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning how to dance in the rain
    • Teğmen
      158 Mesaj
      07 Temmuz 2011 20:18:54 Konu Sahibi
      neymiş bu kuş serisi bunun hikayesi,kullanıcıların hikayeleri hiçbir arabada yok

|
      |

1kohm
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.