Şimdi Ara

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
36.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam hepsi aklımda şuan bir kaç eksiğim var zamanla tamamlayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle hocam yeni başlangıç adına fazla para vermeden baş ağrısı çekmeden kullanmak dileğiyle...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM

• bu konu çok iyi olmuş.Nette bu bisiklet hakkında doğru dürüst bir yorum bulmak zor.Bende rockrider 340 düşünüyorum.Bisiklet hakkında daha çok yorumlarınızı merakla bekliyorum.
  • Benim velespit siyah üstüne mavi gri renkli. S beden şu ana kada oldukça iyi düşüncelerim var. Memnunum f/p bir ürün parasının hakkını veriyor bence

• Dış lastikleri değiştiren var mı?

Üzerinde gelen lastikler çok çabuk patladığı gibi hızlanmada engel oluyor.

Bu aralar turlarda kullanmayı düşündüğüm için Schwalbe 2016 Marathon Green Guard 26x1.75 (http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/teker-sistemleri/dis-lastik/dis-lastik-mtb-115/schwalbe-marathon-green-guard-26x1-75-dis-lastik.html?___SID=U ) alayım diyorum.

Ne dersiniz, performans artışı elde eder miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kokanche

Dış lastikleri değiştiren var mı?

Üzerinde gelen lastikler çok çabuk patladığı gibi hızlanmada engel oluyor.

Bu aralar turlarda kullanmayı düşündüğüm için Schwalbe 2016 Marathon Green Guard 26x1.75 (http://www.erdoganlarbisiklet.com/yedek-parca/teker-sistemleri/dis-lastik/dis-lastik-mtb-115/schwalbe-marathon-green-guard-26x1-75-dis-lastik.html?___SID=U ) alayım diyorum.

Ne dersiniz, performans artışı elde eder miyim?

Hocam kesinlikle bir performans artışı olur,zaten üzerinde gelen lastikler arazi için..Şöyleki ralli pilotları kazanıp kazanmamayı hep lastik seçimine bağlar.Ben bisikleti ilk aldığım gün lastiğe raptiye girmişti şansıma

• Çocukluk bisikletimden sonra adam gibi bisiklete binmedim. Malum yaz geldi kenimi atmak istiyorum . İstanbul şartlarında kullanıcam. Tavsiye edermsiniz ?
    Fiyatı en fazla kaça düşer?

• Emrhnn kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,bisikleti kesinlikle tavsiye ederim tam bir fiyat/performans bisikleti.Decathlonda konuştuğum çalışanların söylediğine göre fiyatı düşmeyip artıcakmış
  • Emrhnn kullanıcısına yanıt
    Şehir içinde kullacaksaniz 2015 model Sedona 410 alın. Bazi bayilerde stoklarda var ve fiyati 1100 TL civari.

RR340 şehir içinde nedense gitmiyor. Dağ performansı içinde üzerinde ki çabuk patlayan lastiklerin daha iyi bir model ile değişmesi yerinde olacaktır.

İyi günler,

• Hocam bende lastik konusunda sikayetciyim hız yapmiyo bosuna efor harcatiyo siz degistirdinizmi performansı nasil etkiledi

• Marathon plus aldım ben. Belki bir miktar etkiledi ama ağır bir lastik.

Hiz konusunda şikayetçiyseniz bence bu bisikelete yatırım yapmayın. Başka bir bisikelete yönelin. Mesela sedona410

• quote:

Marathon plus aldım ben. Belki bir miktar etkiledi ama ağır bir lastik.

Hiz konusunda şikayetçiyseniz bence bu bisikelete yatırım yapmayın. Başka bir bisikelete yönelin. Mesela sedona410

hocam bu bisikletin fiyatı 600 tl iken dediğiniz bisiklet 1200 tl civarı,insanlar bunu fp ürünü olduğu için alıyor sizinki biraz abes kaçmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

hocam bu bisikletin fiyatı 600 tl iken dediğiniz bisiklet 1200 tl civarı,insanlar bunu fp ürünü olduğu için alıyor sizinki biraz abes kaçmış

"Hiz konusunda şikayetçiyseniz" dememden ne anladiniz?

Fiyat performans ürünü diye rr340 alan birisi (ki bende aldim) hiz konusunda şikayet etmesin o zaman. Çünkü bu bisiklet hızlanmiyor.

Ayrica illa sifir almak gerektiğini de düşünmüyorum. Sedona 410 sadece bir örnek. Çoğaltmak mümkün. Bu örneği 900-1000 TL civarında ikinci elde bulmak mümkün.

Abes kelimesini fütursuzca kullanmayın lütfen..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

"Hiz konusunda şikayetçiyseniz" dememden ne anladiniz?

Fiyat performans ürünü diye rr340 alan birisi (ki bende aldim) hiz konusunda şikayet etmesin o zaman. Çünkü bu bisiklet hızlanmiyor.

Ayrica illa sifir almak gerektiğini de düşünmüyorum. Sedona 410 sadece bir örnek. Çoğaltmak mümkün. Bu örneği 900-1000 TL civarında ikinci elde bulmak mümkün.

Abes kelimesini fütursuzca kullanmayın lütfen..

Hocam ne bu şiddet bu celal az sakin şurda güzel güzel sohbet ediyoruz .Bu bisiklet arazi için tasarlanmış bişey, asfaltta hızlı gitmesini beklemek çok mantıklı değil.Arazi lastiği olduğu için asfaltta giderken hızınızı keser bu normal bişey hatta iyi bişey olarak bile değerlendirebiliriz.Çünkü lastikler yere iyi tutunuyor.

• Arkadaslar sadece rr340 kulanicilarina soruyorum stok lastigi normal hız yada alsfat lastigiyle degistirdiginde nasil bir fark aldiniz 100 150 tl harcamya değermi

• aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Tanesi 125 tl den bir cifr marathon plus aldim. Hizlanma da 5 km ancak fark etti. Sürat istiyorsan rr340 bu işe göre değil

• Merhaba arkadaslar. Bisiklet almaya karar verdim. Bu ilk bisikletim olacak. (cocukluk bisikleti saymazsak). Bisikletle arada patika yollarda surmeyi arada oltami alip balık avina gitmeyi düşünüyorum. Tabi bi de asfallta da kullanacağım. Rr340 almayi dusunuyorum. Ama kafamda bazi sorular var. Bu bisiklet asfaltta cokmu hantal kalıyor. Cok mu zorlar beni. Bi de rr340dan baska su 3 modelde ilgimi cekti.
    1. Mosso alv 201
    2. Carraro force 310
    3. Carraro crs 600
    Bunlari Kiyasladigimizda hiz performans kalite agirlik acisindan hangisi iyidir sizce. Aciksasi mtb bisikletimin birazda asfaltta beni zorlamamasini az biraz da asfallta kaymasini istiorum. Rr340 veya digerleri bu isteklerimi karsilar mi. Yardimci olursaniz sevinirim. Iyi bayramlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murataktas90 -- 7 Temmuz 2016; 2:02:12 >
  • 5 km hiz ciddi bir rakam hocam tesekkurler

• Benide ekleyebilirsiniz geçen sene aldım. Selesi hariç oldukça memnunum gri, L . Keske dış lastikleri daha kaliteli olsaydı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.