Şimdi Ara

Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
14
Favori
36.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: and1peace

Benide ekleyebilirsiniz geçen sene aldım. Selesi hariç oldukça memnunum gri, L . Keske dış lastikleri daha kaliteli olsaydı.

ekledim hocam
  • hocam siz aynı lastikleri mı kullanıyorsunuz yoksa yeni mi aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: and1peace

hocam siz aynı lastikleri mı kullanıyorsunuz yoksa yeni mi aldınız

Hocam aynı lastikleri kullanıyorum.Benim hız yapma gibi bir derdim yok zaten yollar belli heryerden bi araba fırlıyor.Dur kalk derken hız yapmaya vakit olmuyor
  • Btwin rr 340'ın 14.85 kg olduğu yazıyor.
    Hi-Ten Çelik kadro olan Btwin rr 300 ise 14.55 kg.

ee ne anladım ben 340'ın alüminyum olmasından? Muhtemelen rr 340 daha hafiftir diye Çelik kadro olan 300 modeline bakmamıştım bile.

/edit > Btwin Rockrider 340'ı beğendim ama sitesindeki yorumlarda vites atınca çok ses yaptığı yazıyor sizin bisikletlerde nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myst3ry! -- 10 Temmuz 2016; 13:54:51 >
  • Merhaba,
    750 TL bütçem olduğu için uzun araştırmalarım sonucunda B'TWIN Rockrider 340 modelini almaya karar verdim. Bugün almaya gittim. Fakat alacağım modelin (Siyah-Mavi renkli L beden) ellerinde kalmadığını, siparış edip 3 gün sonra gelip alabileceğimi söylediler. Eve döndüm filtreleyek alacağım modeli odakladım. Fakat alacağım modelin 6 farklı seçeneğini olduğunu ve karşılaştırınca farklı özelliklerini olduğunu gördüm. Bu konulardan pek anlamadığım için farklarını da pek anlamadım. Aynı modelde neden böyle farklı seçenekler var? Bir de doğru modeli nasıl seçebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
    Btwin Rockrider 340 Sahipleri Kulübü EDİT:17 AYLIK KULLANIM NOTUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertrnguzun

Merhaba,
    750 TL bütçem olduğu için uzun araştırmalarım sonucunda B'TWIN Rockrider 340 modelini almaya karar verdim. Bugün almaya gittim. Fakat alacağım modelin (Siyah-Mavi renkli L beden) ellerinde kalmadığını, siparış edip 3 gün sonra gelip alabileceğimi söylediler. Eve döndüm filtreleyek alacağım modeli odakladım. Fakat alacağım modelin 6 farklı seçeneğini olduğunu ve karşılaştırınca farklı özelliklerini olduğunu gördüm. Bu konulardan pek anlamadığım için farklarını da pek anlamadım. Aynı modelde neden böyle farklı seçenekler var? Bir de doğru modeli nasıl seçebilirim? Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hocam turuncu ve yeşil renkli olanların maşası daha güzel üzerinde göstergesi felan var ayaralması daha rahat yani.Alcaksanız o 2 renkten birini almanızı tavsiye ederim ama onun dışında bi fark yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TİM TİM

quote:

Merhaba,

Hocam turuncu ve yeşil renkli olanların maşası daha güzel üzerinde göstergesi felan var ayaralması daha rahat yani.Alcaksanız o 2 renkten birini almanızı tavsiye ederim ama onun dışında bi fark yok

Hocam bu konu da fazla bilgim yok da maşa tam olarak ne işe yarar? Maşası turuncu ve yeşilden daha kötü olan bir seçeneği alsam (Mavi-Gri) dezavantajları nelerdir?
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Hocam bu konu da fazla bilgim yok da maşa tam olarak ne işe yarar? Maşası turuncu ve yeşilden daha kötü olan bir seçeneği alsam (Mavi-Gri) dezavantajları nelerdir?

Maşa kısaca yolda giderken ki darbeleri emiyor.Mesela taşlı bi yolda gidiyosunuz orda ki sarsılmayı minimuma indirir.İkiside 8mm bi sıkıntı olmaz kısımları daha .Düzeltmeleri bisikletçiye yaptırıyorsanız pek bir şey kaybetmezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-530502C9F -- 11 Temmuz 2016; 13:06:38 >
  • valla haftalardır yol bisikleti bakıyordum ama bütçem biraz düştü başlangıç için bu bisikleti alabilirim, bir de bisikletçiden kazık yeme fobisi var bende ayrıca decathlon daha bi güvenilir geliyor nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 11 Temmuz 2016; 12:38:17 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Maşa kısaca yolda giderken ki darbeleri emiyor.Mesela taşlı bi yolda gidiyosunuz orda ki sarsılmayı minimuma indirir.İkiside 8mm bi sıkıntı olmaz sadece maşayı ayarlama kısımları daha değişik.Düzeltmeleri bisikletçiye yaptırıyorsanız pek bir şey kaybetmezsiniz

http://www.decathlon.com.tr/C-528931-bisiklet/N-294271-fiyat~-500-tl--1000~tl/N-245776-beden~l-kadro#comparator
    Hocam bir de şu linke bakar mısınız? Bana maşa dışında farklılıkları var gibi geldi.
  • Almayı düşünüyorum her gün bisiklet yolunda surucem cok dağa çıkmamhttp://www.decathlon.com.tr/26-rockrider-340-da-bisikleti--id_8351518.html sizce çok mu kaba durur şehirde . Hanzoya bak dag bisikletini şehirde kullanıyor dermi biri uzaktan baksa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xDodo

Almayı düşünüyorum her gün bisiklet yolunda surucem cok dağa çıkmamhttp://www.decathlon.com.tr/26-rockrider-340-da-bisikleti--id_8351518.html sizce çok mu kaba durur şehirde . Hanzoya bak dag bisikletini şehirde kullanıyor dermi biri uzaktan baksa.

Yok hocam niye desinler,zaten herkes dağ bisikletini şehir içi kullanım için alıyor
  • Bazen traktör tekeriyle bisiklet yolunda gidenler oluyor ben diyorum. İçimden :D ondan .

• quote:

Orijinalden alıntı: xDodo

Bazen traktör tekeriyle bisiklet yolunda gidenler oluyor ben diyorum. İçimden :D ondan .

Yok hocam o kadar da değil,
  • Hocam bende aldım. Beni de ekleyebilirsiniz. Yeşil/L aldım. Bu arada bisikletin kadrosunun üst kısmındaki Rockrider 340 çıkartmasına bir kaç kez ayağım sürtündüğü için çıkartmada bazı sıyrıklar oluştu. Bunu düzeltebilir miyim? Ya da çıkartmanın yenisini alabilir miyim?
  • Hocam tekerler iyice erimisti.specialized fast trak lk armadillo marka dış lastik aldım .

2 adet kargo dahil 80 lira. Yurtdışı fiyatı 20$ mış.

Haftasonuna kadar deneme fırsatım olmıcak. Denedikten sonra tekrardan yorum yapmaya calışırım.

• quote:

Hocam bende aldım. Beni de ekleyebilirsiniz. Yeşil/L aldım. Bu arada bisikletin kadrosunun üst kısmındaki Rockrider 340 çıkartmasına bir kaç kez ayağım sürtündüğü için çıkartmada bazı sıyrıklar oluştu. Bunu düzeltebilir miyim? Ya da çıkartmanın yenisini alabilir miyim?

Hocam daha önce hiç başıma gelmedi,burdan ne desem yalan olur siz en iyisi decathlonla görüşüp sorunu belirtin,belki değiştirirler yada yenisini verirler.

@and1peace Merakla bekliyorum hocam hayırlı olsun
  • Bir de sele cidden çok sert. Fazla üstünede kalınca ağrı yapıyor. Sele ya da sele kılıfı önerisi olan var mı?

• quote:

Bir de sele cidden çok sert. Fazla üstünede kalınca ağrı yapıyor. Sele ya da sele kılıfı önerisi olan var mı?

Decathlon'da 25TL'ye satılan jel sele kılıflarından alabilirsin eski bisikletimde kullanırken işe yarıyordu. İpini sıkarak seleye oturttulduğu için biraz kayabiliyor jel selenin sağa sola kayması kayması biraz rahatsız edebilir.
  • Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. Çok soru soruyorum kusurama bakmayın
    Bir sorum daha olacak. Bu bisikletin maşası hakkında bilgi verebilir misiniz? Nerede hangi ayarı kullanmam gerektiği gibi falan. Dikkat ettim sadece 55 ve 65 sayıları var ayarlama kısmında.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.